INTELIGENTNE SYSTEMY ALARMOWE SATEL – SYSTEM ABAX monitoring wizyjny kraśnik kamery

INTELIGENTNE SYSTEMY ALARMOWE SATEL - SYSTEM ABAX monitoring wizyjny kraśnik kamery

INTELIGENTNE SYSTEMY ALARMOWE SATEL - SYSTEM ABAX monitoring wizyjny kraśnik kamery

 MONITORING Sklepu Monitoring Hurtowni Monitoring Kraśnik

MONITORING Sklepu Monitoring Hurtowni Monitoring Kraśnikwww.infomech.pl

http://www.nowiny24.pl/artykuly-sponsorowane/a/wysoko-wydajne-kamery-ip-hikvision-od-infomech,12719782/

INFOMECH, jako jedna z nielicznych firm w regionie montuje z najwyższa jakością kamery wysokiej klasy, których producentem jest firma HIKVISION. INFOMECH poleca sprzęt HIKVISION, również na potrzeby telewizji przemysłowej. Te kamery sprawdzają się wszędzie.

- Dobry transfer danych w technologii IP cyfrowej otrzymujemy dzięki zastosowaniu odpowiednich oraz wydajnych przełączników. Sercem systemu jest wydajny i stabilny rejestrator, który bez problemu zabezpiecza nagrania na wiele dni wstecz dzięki nośnikom danych.

Dysk twardy przeznaczony jest do pracy ciągłej. Jakości wyświetlania pilnuje monitor FULL HD przeznaczony do systemów telewizji przemysłowej w jakich od wielu lat specjalizuje się firma INFOMECH. Wysoko wydajne kamery IP HIKVISION są dostępne w opcjach kompaktowych , tubowych, obrotowych oraz kopułkowych. Posiadają rozdzielczość od 2 do 4 megapixeli oraz podświetlenie podczerwieni IR Rozmowa z właścicielem pozwoliła nam uzyskać kilka informacji o firmie, jej planach na przyszłość oraz kierunkach rozwoju i strategii działania, promocji, a w końcu o ofercie jaką może zaprezentować klientom.

Chcieliśmy się dowiedzieć jak obecnie kształtuje się rynek nowoczesnych technologii informatycznych i teletechnicznych powiązanych z instalacjami elektrycznymi, które w sposób oczywisty wydają się być wymagające pod względem technicznym, a więc firma musi przedstawiać wysoki poziom wiedzy.

Firma powstała w 2009 roku i od początku skupiła się na usługach informatycznych zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Oferując oprogramowanie, komputery, serwery i montaż sieci komputerowych uzyskała stabilną sytuację na rynku w Stalowej Woli i okolicach.

Wymagania klientów rosłym, szybko więc, dzięki szkoleniom i inwestycjom wprowadzono usługi teletechniczne takie jak: monitoring, alarmy, kontrola dostępu, systemy sieci komputerowej LAN, instalacje niskoprądowe.

Dzięki integracji informatyki i teletechniki INFOMECH oferował kompleksowe usługi i firma świadczyła zakres usług, który pozwalał klientowi w jednej firmie wykonać wszystkie potrzebne prace instalacyjne związane z informatyką i teletechniką.

Realizujemy zlecenia dla inwestorów z różnych branż, generalnych wykonawców, firm ogólnobudowlanych i specjalistycznych. Zapewniamy pełną obsługę procesu w zakresie realizacji inwestycji wraz ze spełnieniem wszystkich wymogów formalno – prawnych związanych z prawidłowym jej przeprowadzeniem.

lublin, lubelskie, kraśnik,kraśnicki, bramy automatyczne, siłowniki do bram, systemy alarmowe,alarmy,alarm, system alarmowy, monitoring, kamera, monitoring obiektu, wideodomofony, domofon, instalacja domofonu, ramon

bardzo dobre jakościowo i super stabilne systemy alarmowe ABAX. Łączność bezprzewodowa. Expandery łączące się centralami Integra oraz Versa.Ciekawe doświadczenia podczas montażu. Bardzo duży zasięg.