Monitoring szkoły zdziechowice – monitoring kraśnik

Monitoring szkoły zdziechowice - monitoring kraśnik

Monitoring szkoły zdziechowice - monitoring kraśnik.  Wykonaliśmy monitoring szkoły w zdziechowicach

 - modernizacja sieci LAN

 - serwerownia

 - Klimatyzacja i infrastruktura

 

ALARMY SZKÓŁ

Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa dla szkół, przedszkoli i innych obiektów o funkcji edukacyjnej. Firma INFOMECH projektuje, instaluje i serwisuje alarmy w szkołach podstawowych, zawodowych i średnich. Mamy również specjalną ofertę dla przedszkoli i innych placówek oświatowych, w ramach której instalujemy nie tylko systemy alarmowe, ale także systemy monitoringu czy systemy kontroli dostępu.

Monitoring szkoły zdziechowice

Monitoring szkoły zdziechowice

 monitoring kraśnik

monitoring kraśnik

monitoring kraśnik

monitoring kraśnik

Nowoczesny alarm w szkole to przede wszystkim skuteczny i stosunkowo tani sposób na zabezpieczenie danego obiektu przed aktami wandalizmu, a także przed włamaniami i kradzieżami. Alarmy w szkołach najczęściej bazują na nowoczesnych czujnikach ruchu, ale oferujemy również dodatkowe systemy zabezpieczeń dla pokoi nauczycielskich, gabinetów dyrektorskich, sal chemicznych czy pracowni komputerowych. Dzięki instalacji dodatkowych alarmów w szkołach ryzyko kradzieży cennych elementów szkolnego wyposażenia maleje. Zmniejsza się również  liczba aktów wandalizmu na terenie szkoły i w jej najbliższym otoczeniu – każde naruszenie czujnika ruchu inicjuje alarm, co z jednej strony zniechęca do włamań, a z drugiej pomaga spłoszyć ewentualnego napastnika/napastników.

 

Osoby zainteresowane instalacją alarmu w szkole lub w dowolnie innej placówce oświatowo-wychowawczej zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Mamy doświadczenie w montażu alarmów w szkołach, przedszkolach i wielu innych obiektach publicznych. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w niezwykle przystępnej cenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, napisz lub zadzwoń.

 

Kamera kopułowa 2Mpx z mechanicznym filtrem podczerwieni z promiennikiem o zasięgu do 30m (z możliwością regulacji) pozwalającym kamerze prezentować dobrej jakości obraz w całkowitej ciemności. Obiektyw stałoogniskowy 2.8mm. Funkcja D-WDR poprawia dynamikę kamery i wydobywa większą ilość szczegółów z kontrastowego planu obserwacyjnego. Cyfrowa redukcja szumów 2D/3D - możliwe jest uzyskanie obrazu wyższej jakości w warunkach słabego oświetlenia. Kamera zasilania jest napięciem 12VDC lub poprzez PoE.

Kamera IP 2Mpx BCS-P-212R3-E-II 2.8mm BCS POINT

 

 

https://local.google.com/place?id=13231323237485102556&use=posts&lpsid=7515657308962572596