W dniu wczorajszym tj. 31 marca 2016 nasza firma została wpisana na listę firm godnych zaufania. Jak możemy przeczytać na certyfikacie zostaliśmy nagrodzeni m.in. za etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec naszych klientów i kontrahentów. Na nas się nie zawiedziesz! 🙂

GODNI ZAUFANIA! INFOMECH

GODNI ZAUFANIA! INFOMECH

GODNI ZAUFANIA! INFOMECH

GODNI ZAUFANIA! INFOMECH

 

 

MONITORING

 

Dlaczego warto inwestować w monitoring?

 

Inwestycja w system monitoringu to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie różnorodnych obiektów i otwartej przestrzeni dowolnego typu – mieszkania, domu, biura, sklepu, magazynu, hali fabrycznej, parkingu, podjazdu przed domem czy placu przed firmą. Instalując monitoring wewnątrz lub na zewnątrz danego obiektu:

 

  • Odstraszasz złodziei, chuliganów i inne niepożądane osoby, które mogłyby wtargnąć na teren Twojej posesji/firmy.
  • Minimalizujesz ryzyko aktów wandalizmu, takich jak niszczenie elewacji budynków, ogrodzeń, oświetlenia zewnętrznego, elementów małej architektury, zieleni itp.
  • Zwiększasz poziom kontroli nad tym, co dzieje się w Twoim domu/firmie. Zyskujesz zdalne narzędzie do podglądu swoich pracowników – z nagrania lub w czasie rzeczywistym, w zależności od wybranego systemu monitoringu. Wybierając drugą opcję, możesz obserwować, kto znajduje się na terenie firmy/domu i w razie potrzeby reagować na niepokojące Cię zachowania lub zdarzenia.
  • Zmniejszasz koszt obsługi ubezpieczenia chronionego obiektu. Większość firm ubezpieczeniowych oferuje preferencyjne stawki tym podmiotom, które zdecydowały się na wdrożenie systemu monitoringu w ubezpieczanym obiekcie.
  • Zyskujesz większy komfort i spokój, wiedząc o tym, że Twoje mienie jest lepiej chronione i ewentualne niepożądane zdarzenia zostaną zarejestrowane przez monitoring. Zapis z monitoringu może być cennym dowodem dla policji, może przydać się również w postępowaniu sądowym, w staraniach o uzyskanie wyższego odszkodowania w ramach ubezpieczenia itp.
  • Obniżasz koszty związane z utrzymaniem porządku wokół posesji. Obiekty monitorowane są rzadziej dewastowane, przez co koszt konserwacji takiej przestrzeni jest zdecydowanie mniejszy. Odpada konieczność częstego odnawiania elewacji, wymiany drzwi, witryn, okien, naprawy ogrodzenia, bram, wind, podjazdów, elementów oświetlenia itp. Mniejsza ilość niepożądanych zachowań to także wzrost estetyki i poziomu czystości wewnątrz oraz na zewnątrz monitorowanej posesji.

 

 

Dlaczego warto postawić na InfoMech?

 

Dysponujemy fachową wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do realizacji nawet najbardziej złożonych zadań z zakresu budowy systemów monitoringu, systemów alarmowych, budowy sieci teletechnicznych, automatyki domowej (wdrażamy innowacyjne rozwiązania dla tzw. inteligentnego domu), instalacji elektrycznych i wielu innych. Czym konkretnie się zajmujemy i co możesz nam zlecić?

 

  • Projektowanie, budowa i rozbudowa, a także serwis systemów dozoru wizyjnego, w tym monitoring CCTV (telewizja przemysłowa), monitoring cyfrowy, monitoring Full HD, monitorowanie obiektów przez Internet i wiele innych.
  • Projektowanie, instalacja, serwisowanie, a także modyfikacja systemów alarmowych, ich integracja z systemem monitoringu i różnorodnymi rozwiązaniami z zakresu automatyki domowej.