Teletechnika

Stanowimy doświadczony zespół monterów i techników, którzy podejmą się realizacji różnego rodzaju prac związanych z systemami teletechnicznymi. Naszym Klientom oferujemy projektowanie, instalację oraz utrzymanie takich systemów i urządzeń jak:

 • telewizja cyfrowa,
 • domofony i wideodomofony,
 • inteligentne systemy alarmowe,
 • automatyka budynków,
 • kontrola dostępu.
 • Proponujemy także montaż oświetlenia LED w domu, sklepie czy firmie. Zajmiemy się wykonaniem niezbędnej instalacji elektrycznej oraz doradzimy jakiego rodzaju rozwiązanie, najlepiej sprawdzi się w danym miejscu. Nowoczesne oświetlenie LED wpływa nie tylko na obniżenie kosztów za energię elektryczną, ale także może stanowić ozdobę wnętrza, podkreślając jego wystrój lub wprowadzając odpowiedni nastrój.

  Urządzenia takie jak wideodomofon, kamery cyfrowe wykorzystywane w systemach alarmowych oraz różnego rodzaju automatyka domowa, wymagają przygotowania odpowiedniej instalacji niskoprądowej. Jesteśmy firmą, która zajmie się nie tylko jej wykonaniem, ale także projektowaniem oraz w razie konieczności - przebudową istniejącej instalacji.

  Oferujemy także usługi obejmujące wzmocnienie GSM anteny. Dostarczamy naszym Klientom urządzenia mające na celu poprawienie jakości sygnału GSM oraz możemy zająć się ich montażem lub modernizacją.

  Jeśli myślisz o nowoczesnej automatyce domowej i zwiększeniu bezpieczeństwa budynku oraz szukasz sprawdzonych i łatwych w obsłudze urządzeń sterujących, to oferta przegotowana przez naszą firmę może być dla Ciebie interesująca.