SYSTEMY AUTOMATYKI BUDYNKÓW

SYSTEMY AUTOMATYKI BUDYNKÓW

SYSTEMY AUTOMATYKI BUDYNKÓW

Jeden spójny, zautomatyzowany system zarządzania wieloma różnymi urządzeniami odpowiadającymi za bezpieczeństwo oraz komfort mieszkania, to oferta na miarę XXI wieku. Nasza firma oferuje Państwu możliwość budowy takiego w pełni zautomatyzowanego, bezprzewodowego systemu zarządzania domem. Nasze produkty pozwalają na skonfigurowanie i zautomatyzowanie procesu sterowania oświetleniem, roletami lub żaluzjami, zapewniają kontrolę dostępu do wybranych pomieszczeń, sterują systemem alarmowym oraz przeciwpożarowym, pozwalają również na bezprzewodowe prowadzenie monitoringu wybranych pomieszczeń, na przykład z poziomu telefonu komórkowego. Automatyka domowa to nie tylko nowy, inteligentny dom. To także większe bezpieczeństwo oraz większa wygoda sterowania różnego rodzaju systemami, w jakie wyposażyliśmy nasze mieszkanie. Jeśli szukają Państwo produktów niezawodnych i trwałych,automatyka domowa z naszej firmy będzie doskonałym wyborem. Zapraszamy!

Inteligentne domy to obiekty dysponujące zintegrowanym systemem sterowania wieloma urządzeniami elektronicznymi, na przykład systemem monitoringu, alarmem, automatycznie otwieraną bramą garażową, elektrycznymi roletami, klimatyzacją, ogrzewaniem, oświetleniem, sprzętem RTV itp. Nasza firma zajmuje się integracją tego typu oddzielnie funkcjonujących systemów elektronicznych w jedną, spójnie działającą całość. Wykonanie tego typu integracji, poprzez stworzenie centralnego systemu sterowania domową automatyką, wpływa na komfort mieszkania i wygodę obsługi poszczególnych urządzeń elektronicznych, podłączonych do centrali. Nowoczesna automatyka budynków to prócz wygody, także większy poziom bezpieczeństwa m.in. dzięki opcji symulowania obecności, realizowanej chociażby przez automatyczne zapalanie i gaszenie świateł w domu, przez automatyczne sterowanie pracą sprzętu RTV i urządzeń AGD, przez opuszczanie i zasuwanie żaluzji lub rolet okiennych. Automatyka budynków to także możliwość zintegrowania systemu alarmowego z systemem domowego monitoringu wizyjnego.

Zintegrowane systemy automatyki domowej stają się coraz bardziej znane.Są szeroko dostępne, a co za tym idzie, coraz prostsze w obsłudze po to, aby każdy mógł z nich korzystać. Łatwość obsługi oznacza, że za pomocą jednego panela mamy możliwość kontroli nad wszystkimi urządzeniami domowymi.

Inteligentny dom wiąże się z zastosowaniem odpowiednio zaprojektowanej instalacji alarmowej, oraz systemem dystrybucji dźwięku i obrazu.

Inteligentny dom powoduje,  że poszczególne systemy takie jak rolety, brama wjazdowa, oświetlenie itp. wymieniają informacje pomiędzy sobą, a sterować nimi można z dowolnego miejsca w jakim się znajdujemy.

Automatyka domowa to przede wszystkim:

  • oszczędność
  • wygoda
  • bezpieczeństwo
SYSTEMY AUTOMATYKI BUDYNKÓW

SYSTEMY AUTOMATYKI BUDYNKÓW

aut