Systemy alarmowe w Infomech

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie mienia i posesji jest założenie alarmu.

Takie rozwiązanie zastosować można zarówno w prywatnych domach mieszkalnych jak i magazynach, biurach lub innych budynkach firmowych. Głośny i przenikliwy sygnał nie tylko działać będzie odstraszająco, ale z pewnością zwróci również uwagę pobliskich osób, co skutecznie może zniechęcić intruza.

W dziedzinie systemów alarmowych bazujemy na nowoczesnych rozwiązaniach, proponowanych przez firmy SATEL oraz Jablotron. Dzięki nim nasz dom będzie chroniony nie tylko przed zakusami włamywaczy czy złodziei, ale również przed zagrożeniami takimi jak pożar.

Inteligentny system umożliwia bowiem zintegrowanie całej domowej automatyki oraz powiązanych z nimi urządzeń i instalacji, jak na przykład klimatyzacja, ogrzewanie czy sprzęty AGD. Ich pracę można zarówno zaprogramować (polecić włączenie się lub wyłączenie o konkretnej godzinie) jak i, z pomocą specjalnej aplikacji, kontrolować zdalnie, za pośrednictwem laptopa lub telefonu. Funkcję tą wykorzystać można także do symulowania obecności. Zapalone światło czy włączony telewizor świadczyć będą, że ktoś przebywa w domu i skutecznie zniechęcą domokrążcę.

Nasza firma zajmuje się także instalowaniem SSWiN, czyli systemów sygnalizacji włamania i napadów, stosowanych zarówno w domach jednorodzinnych jak i obiektach komercyjnych. Dzięki tego typu zabezpieczeniom informację o uruchomieniu się alarmu natychmiast otrzymują również stosowne służby bezpieczeństwa, co dla ochrony mienia, a przede wszystkim zdrowia i życia przebywających w budynku osób będzie mieć kluczowe znaczenie.

Zainstalowany w firmie alarm z łatwością powiązać można z systemem monitoringu oraz kontrolą dostępu. Dzięki zintegrowaniu wszystkich instalacji w budynkach mieszkalnych znacząco poprawi poziom ochrony i komfort mieszkania, w firmach zaś pozwoli to na zwiększenie kontroli.

Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na założenie systemu alarmowego z pomocą naszej firmy, wycenę całej usługi otrzymają gratis.