KOMPUTERY POLEASINGOWE infomech stalowa wola

KOMPUTERY POLEASINGOWE infomech stalowa wola

KOMPUTERY POLEASINGOWE infomech stalowa wola

W naszej ofercie są również bardzo dobrej jakości komputery, laptopy i monitory poleasingowe lub kasy outlet z 24 miesięczną gwarancją.
Marka DELL, IBM, HP.

 

http://infomech.pl/komputery-poleasingowe/

http://infomech.pl/komputery-poleasingowe/

Monitoring obiektów użyteczności publicznej

 

Budowa infrastruktury pozwalającej na stworzenie skutecznego systemu monitoringu w obiekcie użyteczności publicznej tj. przedszkole, szkoła, przychodnia zdrowia, kościół i wielu innych to jeden z najlepszych sposobów na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w tego typu obiektach, na poprawę jakości obsługi osób korzystających z usług tego typu instytucji, na zmniejszenie kosztów ich utrzymania (kosztów napraw i konserwacji) czy zwiększenie czystości na ich terenie.

 

Nasza firma specjalizuje się w instalacji systemów monitoringu idealnie dopasowanych do potrzeb i charakterystyki różnorodnych obiektów pełniących różne funkcje publiczne. Oferujemy tradycyjne i nowoczesne rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych każdego z naszych klientów. Zapewniamy kompleksowe usługi związane z zaprojektowaniem systemu monitoringu, jego budową, konfiguracją i serwisowaniem. Oferujemy możliwość integracji systemu monitoringu z innymi systemami bezpieczeństwa, jak również możliwość budowy takich dodatkowych systemów, na przykład systemu alarmowego. Wykonamy bezpłatną wycenę kosztów monitoringu dla żłobka, przedszkola, szkoły, ośrodka służby zdrowia, kina, urzędu, a nawet kościoła.

 

Jakie korzyści osiągniesz, decydując się na monitoring z InfoMech?

  • Większe bezpieczeństwo. Monitoring podnosi poziom bezpieczeństwa w sposób bezpośredni i pośredni. Po pierwsze zapis wideo może być dowodem w sprawie przestępstwa lub wykroczenia popełnionego na terenie obiektu. Po drugie monitoring ma działanie odstraszające, zapobiegając kradzieżom czy chuligańskim wybrykom.
  • Wyższy poziom ochrony. Obiekt objęty monitoringiem jest bezpieczniejszy dla jego użytkowników, a także dla pracowników. Mienie znajdujące się na terenie takiego obiektu jest lepiej chronione i w mniejszym stopniu narażone na kradzież lub zniszczenie.
  • Mniejsze ryzyko kradzieży. Ilość kradzieży w monitorowanych obiektach jest wyraźnie mniejsza niż w obiektach pozbawionych monitoringu.
  • Mniej aktów wandalizmu. Dzięki obecności kamer wandale są mniej skłonni do niszczenia mienia znajdującego się na terenie danego obiektu.
  • Niżesz koszty bieżącego utrzymania monitorowanego obiektu. Mniej aktów wandalizmu to mniejsze koszty konserwacji sprzętów i urządzeń technicznych wchodzących w skład podstawowego wyposażenia danego obiektu.
  • Większe zadowolenie użytkowników. Osoby korzystające z usług monitorowanego obiektu czują się bezpieczniejsze. Wiedzą, że dzięki rejestracji obrazu wideo w przypadku wystąpienia niepożądanych zdarzeń, łatwiej odnaleźć sprawcę takiego zdarzenia i przykładnie go ukarać.
  • Nadzór nad pracownikami i użytkownikami. Monitorowany obiekt to mniejsza liczba nadużyć ze strony pracowników i mniejsze ryzyko niepożądanych zachowań ze strony użytkowników. Świadomość tego, że jest się monitorowanym, to skuteczny sposób na  studzenie emocji.
  • Możliwość uzyskania podglądu na żywo z wybranych kamer. Dzięki nowoczesnym kamerom IP istnieje możliwość transmisji zapisu z oka kamery w czasie rzeczywistym przez Internet. Dzięki temu instytucja staje się bardziej transparentna i dostępna dla wszystkich zainteresowanych osób.

 

 

 

 

 Monitoring szkoły, szpitala, parkingu, produkcji i zakłady produkcyjne, gospodarstwa, osiedla, wysypiska śmieci, placu budowy,  zakłady przemysłowe , zakłady energetyczne, fabryki,

 

LAN –  zakłady przemysłowe, fabryki, zakłady produkcyjne

Alarmy – dom, sklep, firma, szkoła, magazyn, energetyka, zakłady przemysłowe, fabryka

 

Dlaczego cctv: alarm

 

Rodo – bezpieczeństwo danych osobowych, bhp, ubezpieczenia, nadzór nad jakościa pracy, bezpieczeństwo, komfort, dostep zdalny, rozstrzyganie sporów, bezpieczeństwo domu i dzieci w szkole, nadzór nad instytucjami publicznymi

 

 

Sunrise:

 

Monitoring w firmie, domu, szkole, szpitalu, produkcji

Alarm: dom i firma, magazyn

 

LAN, serwerownia, firma, urzędy, szpitale, przemysł, produkcja, energetyka, fabryka, , swiatłwowody, okablowanie struktoralne