Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty właścicieli firm, a także osoby prywatne! 

 

Prócz działalności usługowej związanej z obsługą informatyczną firm, projektowaniem, budową i modernizacjami systemów monitoringu i systemów alarmowych, a także z budową lub przebudową instalacji teletechnicznych i elektrycznych, prowadzimy również sklep stacjonarny ze sprzętem elektronicznym i oprogramowaniem komputerowym. W sklepie można zaopatrzyć się w urządzenia wykorzystywane w monitoringu, przede wszystkim w kamery cyfrowe i analogowe, w rejestratory obrazu, monitory, dyski twarde i różnego rodzaju akcesoria teletechniczne i montażowe, a także w systemy alarmowe, urządzenia fiskalne, elektronikę do systemów kontroli dostępu, w automatykę domową czy urządzenia komputerowe tj. komputery stacjonarne i laptopy poleasingowe, nowe serwery, urządzenia sieciowe, monitory i wiele innych. Poza tym w sklepie znaleźć można również wiele przedmiotów i urządzeń wykorzystywanych przy budowie różnego rodzaju sieci teletechnicznych, chociażby sieci komputerowych typu LAN/WLAN, a także sieci elektrycznych, w tym przewody koncentryczne, skrętki, różnego rodzaju końcówki i wtyki, a także klasyczne przewody elektryczne wielu typów.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą różnorodnych urządzeń elektronicznych. Kupią u nas Państwo nowoczesne komputery stacjonarne i przenoście, serwery oraz akcesoria IT, a także urządzenia wykorzystywane w monitoringu, przy tworzeniu systemów alarmowych oraz innych zabezpieczeń budynków. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą urządzeń wykorzystywanych w systemach sprzedaży. Są to m.in. kasy i drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, terminalne POS i wiele innych urządzeń elektronicznych zwiększających efektywności pracy w różnego typu obiektach handlowych i usługowych. Prócz dystrybucji sprzętu elektronicznego, nasza firma zajmuje się również sprzedażą i instalacją oprogramowania, samym programowaniem, a także bieżącą obsługą informatyczną firm oraz innych podmiotów, które takiego wsparcia informatycznego potrzebują. Prowadzimy także serwis zajmujący się diagnostyką oraz naprawami sprzętu komputerowego, laptopów, a także innych urządzeń elektronicznych – sprzętu, jaki znajdą Państwo w ofercie naszej firmy. Gorąco zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z bogatym katalogiem produktów oraz usług realizowanych przez nasza firmę.


 

LAPTOPY

Nowoczesne laptopy to niezwykle wygodny sprzęt komputerowy, który dzięki swojej mobilności, zapewnia większą elastyczność oraz większą swobodę działania niezależnie od warunków, w jakich jest użytkowany. W naszym sklepie znajdą Państwo popularne modele laptopów sprowadzane od znanych na rynku producentów sprzętu komputerowego – Lenovo, HP, Dell i wiele innych. Są to urządzenia sprawdzone, wydajne w pracy, wyposażone w najnowsze oprogramowanie, a przy okazji stosunkowo tanie. W naszej firmie znaleźć można tańsze modele laptopów do zastosowań typowo biurowych, a także laptopy zaopatrzone w najnowsze podzespoły, oferujące najwyższą wydajność działania oraz pełen komfort korzystania z wielu nowoczesnych aplikacji i zaawansowanych programów informatycznych. Prócz sprzedaży tego typu sprzętu prowadzimy również serwis laptopów, dlatego pomożemy w przypadku każdego rodzaju awarii. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

19795-122368-product_original-laptop-lenovo-ideapad-yoga-500-15ibd-i5-5200u-touch156fhd-8gb-508gb-940m-w81-80n6006fpb

lenovo-laptop-service-center-vadapalani


 

AKCESORIA IT

Dla zapewnienia efektywnej pracy wielu urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w systemach sprzedaży detalicznej lub hurtowej, takich jak kasy i drukarki fiskalne, terminale POS czy bezprzewodowe kolektory danych, niezbędne jest stworzenie odpowiedniej infrastruktury technicznej. W naszej firmie znajdą Państwo liczne akcesoria IT, dzięki którym możliwe jest stworzenie odpowiedniego zaplecza technicznego dla prawidłowego działania powyższych urządzeń, a także dla połączenia ich w jeden spójnie działający system. Akcesoria IT, jakie mogą przydać się przy tworzeniu takiego systemu, to m.in. moduły Bluetooth,  różnego rodzaju konwertery, multipleksery, modemy czy ładowarki samochodowe. Naturalnie pomożemy w doborze odpowiednich akcesoriów technicznych, a w razie potrzeby, również w stworzeniu spójnego systemu sprzedaży. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!


 

ROUTERY SIECIOWE

Sprzedaż, instalacja oraz konfiguracja takich urządzeń jak routery sieciowe to jeden z elementów oferty naszego sklepu komputerowego. Jeśli szukają Państwo urządzeń pozwalających na stworzenie bezprzewodowej sieci komputerowej na terenie swojej firmy lub w mieszkaniu prywatnym, służymy pomocą. Oferujemy sprzedaż wielu różnych modeli routerów o mniej lub bardziej rozbudowanych możliwościach działania, dzięki czemu znajdą tu Państwo sprzęt ściśle dopasowany do waszych potrzeb. Sprzedając routery sieciowe zapewniamy również możliwość ich podłączenia i skonfigurowania we wskazanej przez Państwa lokalizacji, co jest rozwiązaniem niezwykle korzystnym – oszczędza Państwa czas i jest gwarancją prawidłowego działania sprzętu. Nowoczesne węzły komunikacyjne w postaci routerów to rozwiązanie niezwykle wygodne, przez co warte zastosowania w praktycznie każdej firmie. Polecamy!

Router TP-Link TD-W8960N jest urządzeniem przeznaczonym do współdzielenia łącza internetowego dostarczanego za pomocą technologii ADSL Annex A (np. Neostrada tp). Posiada wbudowany modem ADSL kompatybilny z ADSL/ADSL2/ADSL2+, Access Point w standardzie IEEE802.11n/b/g umożliwiający transmisję danych z prędkością do 300Mb/s oraz switch 4 portowy. Port WAN jest w postaci złącza RJ11, do podłączenia bezpośrednio do linii telefonicznej.

TP-Link TD-W8960N posiada szerokie możliwości zabezpieczenia sieci WLAN:

  • wyłączenie rozgłaszania SSID, dzięki czemu tylko stacje, które go znają będą mogły się połączyć,
  • szyfrowanie 64/128/152-bitowe WEP, WPA/WPA2 oraz WPA-PSK/WPA2-PSK i TKIP/AES.
Wyróżniającą cechą TD-W8960N jest obsługa standardu 802.11n umożliwiająca transmisję danych z prędkością do 300Mb/s.
TD-W8960N zapewnia zaawansowaną kontrolę dostępu, NAT, a jego serwer DHCP obsługuje statyczne przyznawanie adresów IP. Możliwa jest także obsługa serwerów wirtualnych, strefy DMZ oraz zdalne zarządzanie i logowanie.

Routerem TD-W8960N możemy zarządzać w bardzo prosty sposób, używając dowolnej przeglądarki internetowej. Urządzenie wykazuje się bardzo dobrą stabilnością pracy oraz prostą konfiguracją.

Widok urządzenia

Widok urządzenia

Widok złącz urządzenia

Widok złącz urządzenia

Widok akcesoriów

Widok akcesoriów

Widok urządzenia w opakowaniu

Widok urządzenia w opakowaniu

Dane techniczne

Nazwa

TP-Link TD-W8960N

Kod

N2904

Standardy

ADSL

ANSI T1.413,
ITU G.992.1,
ITU G.992.2,
ITU G.992.3,
ITU G.992.5
ITU G.994.1

WLAN

IEEE 802.11 n/b/g

LAN

EEE 802.3, IEEE 802.3u

Technika modulacji

CCK, OFDM

Częstotliwość pracy

2.4 - 2.4835 GHz

Moc wyjściowa

802.11n: Typ. 19 dBm
802.11b: Typ. 17 dBm
802.11g: Typ: 13.5 dBm

Prędkość transmisji ADSL

DL: 24Mb/s
UP: 3,5Mb/s

Czułość

-

Szybkość transmisji

802.11n: 300Mb/s

Tryb pracy

Access Point

Serwer DHCP

Tak

Aktualizacja firmware

Tak

DDNS

Tak

Wbudowane zabezpieczenia

LAN:

Firewall, filtrowanie adresów IP, filtrowanie adresów MAC, kontrola rodzicielska, LAN ACL

WLAN:

WEP 64/128-bit, WPA-PSK, WPA2-PSK, TKIP, AES

Typ anteny

dipolowa (dipol ćwierćfalowy) o zysku 3 dBi,
możliwe jest dołączenie anteny zewnętrznej

Złącze anteny

SMA R/P

Porty LAN

IEEE802.3 (10BASE-T), IEEE802.3u (100BASE-TX)

Ilość portów

Port ADSL w postaci gniazda RJ11 do podpięcia do linii telefonicznej, 4-portowy switch 10/100 Mbps z funkcją auto-crossover (MDI/MDI-x)

Kontrolki LED

1, 2, 3, 4(LAN), WAN, ADSL, Power, System

Interfejs do zarządzania

Przeglądarka www

Temperatura pracy

0... 40oC

Dopuszczalny zakres wilgotności

10... 90%

Certyfikaty

CE

Wymiary

200 × 140 × 28 (mm)

Napięcie zasilania

zasilacz 230V AC
12V DC / 1.0 A

Zawartość pudełka

TD-W8960N, zasilacz sieciowy,, przewód UTP ze złączami RJ-45, splitter ADSL, płyta CD-ROM z oprogramowaniem, instrukcja obsługi.


TV-SAT, TUNERY DVBT

Lepsza jakość obrazu, dostęp do szerszej oferty programowej, możliwość bezpłatnego odbioru kanałów telewizyjnych z całego świata, to tylko część zalet, jakie niesie ze sobą telewizja nowej generacji. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnorodne urządzenia TV-SAT, między innymi przełączniki sygnałów, rozgałęźniki, filtry i tłumiki, rezystory końcowe czy różnego typu urządzenia zabezpieczające. Dopełnieniem naszej oferty jest sprzedaż dekoderów niezbędnych do odbioru telewizji cyfrowej – w przypadku telewizorów starszej generacji. Tunery DVBT z oferty naszej firmy to sprzęt sprawdzony i gotowy do pracy, bez konieczności wprowadzania jego dodatkowych konfiguracji – taki tuner wystarczy podłączyć do telewizora by móc cieszyć się obrazem w jakości cyfrowej. Całość sprzętu z kategorii TV-SAT, objęty jest długoterminową gwarancją producentów. Zapraszamy do zakupów!


KAMERY, MONITORING

Zarządcom nieruchomości, właścicielom firm, a także użytkownikom prywatnym pragniemy zaprezentować nowoczesny sprzęt wykorzystywany do budowy nowoczesnych systemów monitoringu, a także systemów alarmowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nowoczesne kamery IP, a także bardziej tradycyjne kamery analogowe, wciąż powszechnie wykorzystywane przy tworzeniu zintegrowanych systemów telewizji przemysłowej. Wśród dziesiątek różnego rodzaju kamer znaleźć można urządzenia przystosowane do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń, kamery tubowe i kopułowe, z zoomem i szybkoobrotowe oraz wiele innych kamer, dzięki którym monitoring wybranego obiektu będzie nie tylko efektywny, ale i stosunkowo tani w realizacji. W naszym sklepie kupią Państwo także atrapy kamer, rejestratory, obudowy i uchwyty, obiektywy, zasilacze i przewody, a także nowoczesne oprogramowanie do sprzętu wykorzystywanego w monitoringu. Zapraszamy!

Kamera-HD-TVI-sufitowa-Hikvision-DS-2CE56D5T-IRM

Kamera-HD-TVI-sufitowa-Hikvision-DS-2CE56D5T-IRM

Kamera-HD-TVI-kompaktowa-Hikvision-DS-2CE16D1T-IR

Kamera-HD-TVI-kompaktowa-Hikvision-DS-2CE16D1T-IR


INSTALACJE

Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem różnorodnych instalacji. Są to przede wszystkim instalacje niskoprądowe dla potrzeb systemów monitoringu oraz sieci komputerowych, a także tradycyjne instalacje elektryczne dla firm lub odbiorców indywidualnych. Zajmujemy się również wykonywaniem przyłączy telewizyjnych i satelitarnych, budową złożonych systemów telewizji przemysłowej, instalacją systemów alarmowych, podłączaniem domofonów czy instalacją automatyki domowej. Większość z tego typu instalacji wykonujemy własnymi siłami, przy wykorzystaniu materiałów firmowych jest gwarancją prawidłowego działania sprzętu. Nowoczesne węzły komunikacyjne w postaci routerów to rozwiązanie niezwykle wygodne, przez co warte zastosowania w praktycznie każdej firmie. Polecamy!


KASY FISKALNE

Jeśli interesuje Państwa zakup nowoczesnej technologii usprawniającej proces sprzedaży, zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszego przedsiębiorstwa. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele rodzajów urządzeń elektronicznych, tj. drukarki i kasy fiskalne, nowoczesne modele terminali POS, drukarki etykiet, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych i wiele innych drobnych sprzętów, które pomagają w zautomatyzowaniu procesu sprzedaży. Nasza firma zapewnia także możliwość zakupu nowoczesnego oprogramowania, które pozwali zwiększyć efektywność zarządzania firmą. Są to takie programy jak PC-Market, DSN Optima, Subiekt oraz inne programy dedykowane specjalnie dla sklepów. Zapewniamy pełne wsparcie przy projektowaniu i instalacji systemów sprzedaży, instalacji i konfiguracji oprogramowania, a także w procesie fiskalizacja urządzeń elektronicznych zakupionych w naszej firmie. Prowadzimy także serwis techniczny, oferując stałą opiekę podmiotom, które zakupiły u nas kasy fiskalne lub inne urządzenia elektroniczne wykorzystywane w systemach sprzedaży. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

al3000000203_l


SERWERY

Dla firm pragnących stworzyć indywidualną bazę danych lub wymagających stworzenia wewnątrz firmowej sieci komputerowej przygotowaliśmy ofertę sprzedaży nowoczesnych, wydajnych serwerów. W naszym sklepie mogą zamówić Państwo serwery o dowolnych parametrach technicznych. Jeśli nie mają Państwo wiedzy, jakie parametry ma spełniać taki serwer, służymy radą i wszelką pomocą techniczną. Naturalnie pomożemy również dobrać taki sprzęt, który będzie odpowiadał potrzebom Państwa firmy – tak, by zapewnić maksymalną efektywność jego działania. Prócz sprzedaży urządzeń czysto technicznych, zajmujemy się także dystrybucją oraz instalacją specjalnego oprogramowania, w tym zoptymalizowanych baz danych, dzięki którym serwery działają w sposób bardziej wydajny, oszczędzając zasoby i przyspieszając proces transmisji danych. Nasza oferta to także modernizacja istniejących serwerów, jak również ich bieżąca konserwacja. Zapraszamy!


 

KOMPUTERY POLEASINGOWE

Zajmujemy się także dystrybucją używanych - poleasingowych komputerów, laptopów, monitorów. Działalność naszej firmy polega w pierwszej kolejności na pozyskaniu tego typu sprzętu, a następnie jego sprzedaży. Produkty przez nas oferowane można zawsze zakupić po bardzo korzystnej cenie. Zawdzięczamy to naszemu doświadczeniu, staranności oraz kontaktom ze znanymi producentami sprzętu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo nabyć sprzęt doskonałej jakości po niskiej cenie. Zapraszamy do zakupów !