Sklep komputerowy i teletechniczny

DZIAŁALNOŚĆ SKLEPU INFOMECH - PRODUKTY

W sklepie stacjonarnym, a wkrótce również w sklepie internetowym, każdy z klientów naszej firmy może zaopatrzyć się w sprzęt niezbędny do budowy lub modernizacji systemu monitoringu wizyjnego, systemu alarmowego, lokalnej sieci komputerowej czy klasycznej instalacji elektrycznej lub instalacji niskonapięciowej. Ponadto w ofercie naszego sklepu znalazło się również miejsce dla popularnych urządzeń fiskalnych i sklepowych tj. kasy i drukarki fiskalne, terminalne kart płatniczych, wagi, czytniki i skanery i wielu innych. Zajmujemy się również dystrybucją oprogramowania dla firm, w tym rozbudowanych systemów klasy ERP, które pozwalają na automatyzację wielu procesów towarzyszących sprzedaży i szeroko pojętej obsłudze klientów. Podstawę naszej oferty stanowią jednak różnego rodzaju kamery przemysłowe, nowoczesne kamery IP, rejestratory, alarmy, kontrolery dostępu i inne urządzenia techniczne, których używa się do budowy systemów monitoringu i zintegrowanych systemu ochrony różnego rodzaju obiektów, w tym obiektów firmowych lub domów prywatnych. Warto wspomnieć, że nasz sklep zajmuje się również sprzedażą komputerowego sprzętu poleasingowego dla osób prywatnych i firm. To atrakcyjny cenowo sprzęt, na który dajemy gwarancję sprawności działania.

alarmy monitoring infomech kasyfiskalne

Firma INFOMECH prowadzi sklep z różnorodnymi urządzeniami elektronicznymi. Można u nas zakupić nowoczesne komputery zarówno stacjonarne jak i przenośne, serwery oraz akcesoria IT, a także urządzenia wykorzystywane w monitoringu - kamery, rejestratory, urządzenia stosowane przy tworzeniu systemów alarmowych oraz innych zabezpieczeń budynków. Zajmujemy się sprzedażą kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, wag elektronicznych, terminali POS i wiele innych urządzeń elektronicznych zwiększających efektywności pracy w różnego typu obiektach handlowych i usługowych. Innymi usługami jakie są świadczone przez firmę INFOMECH to sprzedaż i instalacja oprogramowania,  a także bieżącą obsługą informatyczna firm oraz innych podmiotów gospodarczych, osób prywatnych, które takiego wsparcia informatycznego potrzebują. Prowadzimy także serwis zajmujący się diagnostyką oraz naprawami sprzętu komputerowego, laptopów, a także innych urządzeń elektronicznych – sprzętu, jaki znajdą Państwo w ofercie naszej firmy. Gorąco zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z bogatym katalogiem produktów oraz usług realizowanych przez nasza firmę.

Zakres prac instalacyjnych jakie wykonujemy w firmie INFOMECH:

 •  wycena systemu alarmowego na miejscu u klienta w celu optymalizacji kosztów
 •  pomoc w wyborze efektywnego alarmu oraz wycena poszczególnych elementów
 •  analiza procesu montażu tak, aby instalacje przebiegła sprawnie i bez zakłóceń
 •  montaż systemu alarmowego
 •  konfiguracja i programowanie centrali alramowej
 •  szkolenie oraz prezentacja wykonanej instalacji
 •  odbiór wykonanego montażu przez klienta i przekazanie dokumentacji wraz ze szczegółowym omówieniem funkcji i zadań jakie ma spełniać centrala alarmowa
 •  CENTRALE ALARMOWE
 •  MONTAŻ SYSTEMÓW ALARMOWYCH

LAPTOPY

Nowoczesne laptopy to niezwykle wygodny sprzęt komputerowy, który dzięki swojej mobilności, zapewnia większą elastyczność oraz większą swobodę działania niezależnie od warunków, w jakich jest użytkowany. W naszym sklepie znajdą Państwo popularne modele laptopów sprowadzane od znanych na rynku producentów sprzętu komputerowego – Lenovo, HP, Dell i wiele innych. Są to urządzenia sprawdzone, wydajne w pracy, wyposażone w najnowsze oprogramowanie, a przy okazji stosunkowo tanie. W naszej firmie znaleźć można tańsze modele laptopów do zastosowań typowo biurowych, a także laptopy zaopatrzone w najnowsze podzespoły, oferujące najwyższą wydajność działania oraz pełen komfort korzystania z wielu nowoczesnych aplikacji i zaawansowanych programów informatycznych. Prócz sprzedaży tego typu sprzętu prowadzimy również serwis laptopów, dlatego pomożemy w przypadku każdego rodzaju awarii.

KOMPUTERY POLEASINGOWE

Firma INFOMECH zajmuje się sprzedażą używanych - poleasingowych komputerów, laptopów, monitorów. Działalność naszej firmy polega w pierwszej kolejności na pozyskaniu tego typu sprzętu, a następnie jego sprzedaży. Produkty przez nas oferowane można zawsze zakupić po bardzo korzystnej cenie. Zawdzięczamy to naszemu doświadczeniu, staranności oraz kontaktom ze znanymi producentami sprzętu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo nabyć sprzęt doskonałej jakości po niskiej cenie.

Oferujemy sprzęt marki:

 • Fujitsu
 • Lenovo
 • Dell
 • hp
 • Asus
 • Toshiba
 • i wiele innych

lenovo-y500Small

SERWERY

Dla firm pragnących stworzyć indywidualną bazę danych lub wymagających stworzenia wewnątrz firmowej sieci komputerowej przygotowaliśmy ofertę sprzedaży nowoczesnych, wydajnych serwerów. W naszym sklepie mogą zamówić Państwo serwery o dowolnych parametrach technicznych. Jeśli nie mają Państwo wiedzy, jakie parametry ma spełniać taki serwer, służymy radą i wszelką pomocą techniczną. Naturalnie pomożemy również dobrać taki sprzęt, który będzie odpowiadał potrzebom Państwa firmy – tak, by zapewnić maksymalną efektywność jego działania. Prócz sprzedaży urządzeń czysto technicznych, zajmujemy się także dystrybucją oraz instalacją specjalnego oprogramowania, w tym zoptymalizowanych baz danych, dzięki którym serwery działają w sposób bardziej wydajny, oszczędzając zasoby i przyspieszając proces transmisji danych. Nasza oferta to także modernizacja istniejących serwerów, jak również ich bieżąca konserwacja.

KASY FISKALNE

Jeśli interesuje Państwa zakup nowoczesnej technologii usprawniającej proces sprzedaży, zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszego przedsiębiorstwa. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele rodzajów urządzeń elektronicznych, tj. drukarki i kasy fiskalne, nowoczesne modele terminali POS, drukarki etykiet, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych i wiele innych drobnych sprzętów, które pomagają w zautomatyzowaniu procesu sprzedaży. Nasza firma zapewnia także możliwość zakupu nowoczesnego oprogramowania, które pozwali zwiększyć efektywność zarządzania firmą. Są to takie programy jak PC-Market, DSN Optima, Subiekt oraz inne programy dedykowane specjalnie dla sklepów. Zapewniamy pełne wsparcie przy projektowaniu i instalacji systemów sprzedaży, instalacji i konfiguracji oprogramowania, a także w procesie fiskalizacja urządzeń elektronicznych zakupionych w naszej firmie. Prowadzimy także serwis techniczny, oferując stałą opiekę podmiotom, które zakupiły u nas kasy fiskalne lub inne urządzenia elektroniczne wykorzystywane w systemach sprzedaży.

delta_max_elzab

KAMERY, MONITORING

Zabezpieczenie oraz ochrona zakładów pracy, biur, lokali gastronomicznych, sklepów, domów i wielu innych obiektów, to podstawowy cel działania każdego systemu monitoringu. W naszej firmie znajdziecie Państwo nowoczesne, trwałe i niezawodne urządzenia, dzięki którym monitoring danego obiektu będzie nie tylko skuteczny, ale i niezwykle prosty w obsłudze. Na naszą ofertę składają się zatem standardowe systemy telewizji przemysłowej – tanie, praktyczne i sprawdzone w działaniu, jak również inteligentne systemy kamer IP – nieco droższe, ale oferujące lepszą jakość obrazu. Jeśli zamierzają Państwo założyć w swojej firmie monitoring, doradzimy jakie urządzenia wybrać, sprzedamy je, a następnie zainstalujemy i skonfigurujemy cały system, tak by działał w sposób ciągły i nie wymagał od Państwa dodatkowych usprawnień. Pomożemy również w założeniu i skonfigurowaniu każdego rodzaju kamery IP, dzięki której monitoring może być prowadzony na odległość, na przykład z poziomu telefonu komórkowego, przez Internet.

Zarządcom nieruchomości, właścicielom firm, a także użytkownikom prywatnym pragniemy zaprezentować nowoczesny sprzęt wykorzystywany do budowy nowoczesnych systemów monitoringu, a także systemów alarmowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nowoczesne kamery IP, a także bardziej tradycyjne kamery analogowe, wciąż powszechnie wykorzystywane przy tworzeniu zintegrowanych systemów telewizji przemysłowej. Wśród dziesiątek różnego rodzaju kamer znaleźć można urządzenia przystosowane do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń, kamery tubowe i kopułowe, z zoomem i szybkoobrotowe oraz wiele innych kamer, dzięki którym monitoring wybranego obiektu będzie nie tylko efektywny, ale i stosunkowo tani w realizacji. W naszym sklepie kupią Państwo także atrapy kamer, rejestratory, obudowy i uchwyty, obiektywy, zasilacze i przewody, a także nowoczesne oprogramowanie do sprzętu wykorzystywanego w monitoringu.

hd3

ALARMY SATEL

Jeśli szukają Państwo dobrego systemu alarmowego do ochrony swojego domu lub lokalu firmowego, polecamy skorzystać z nowoczesnych urządzeń marki Satel. Alarmy Satel to gwarancja niezawodności działania, funkcjonalności oraz maksymalnego bezpieczeństwa w chronionym obiekcie. Wśród produktów tej firmy, w naszym sklepie znajdą Państwo kompletne zestawy do budowy bezprzewodowych systemów alarmowych, centrale alarmowe, różnego rodzaju czujki i sygnalizatory, a także zasilacze, obudowy i inne akcesoria wykorzystywane przy projektowaniu i instalacji różnorodnych systemów alarmowych. Pragniemy podkreślić, że alarmy Satel są proste w montażu i późniejszej obsłudze. W sposób wyraźny podnoszą poziom bezpieczeństwa w danym obiekcie, co może wpływać na obniżenie kosztów ubezpieczenia tak zabezpieczonego lokalu. Jeśli szukają Państwo produktu sprawdzonego i niezawodnego w działaniu, z czystym sumieniem możemy polecić zakup alarmów właśnie tej marki.

Proponujemy Państwu sprzedaż oraz montaż nowoczesnych systemów alarmowych w dowolnego typu obiektach – w mieszkaniach prywatnych, lokalach firmowych, a także w obiektach użyteczności publicznej czy placówkach oświatowo-wychowawczych. Nasze systemy alarmowe charakteryzują się niezawodnością działania, prostotą obsługi oraz łatwością montażu. Stawiamy na rozwiązania innowacyjne i inteligentne, dlatego oferujemy Państwu sprzedaż bezprzewodowych systemów alarmowych, doskonale zabezpieczających dany obiekt przed ryzykiem włamania. Wszystkie systemy alarmowe z oferty naszej firmy wpływają bezpośrednio na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w danym obiekcie, co oczywiście przekłada się na mniejsze koszty ubezpieczenia takiego lokalu. Jeśli szukają Państwo sprawdzonych rozwiązań, oferowane przez naszą firmę systemy alarmowe Satel, będą strzałem w dziesiątkę

 

ROUTERY SIECIOWE

Sprzedaż, instalacja oraz konfiguracja takich urządzeń jak routery sieciowe to jeden z elementów oferty naszego sklepu komputerowego. Jeśli szukają Państwo urządzeń pozwalających na stworzenie bezprzewodowej sieci komputerowej na terenie swojej firmy lub w mieszkaniu prywatnym, służymy pomocą. Oferujemy sprzedaż wielu różnych modeli routerów o mniej lub bardziej rozbudowanych możliwościach działania, dzięki czemu znajdą tu Państwo sprzęt ściśle dopasowany do waszych potrzeb. Sprzedając routery sieciowe zapewniamy również możliwość ich podłączenia i skonfigurowania we wskazanej przez Państwa lokalizacji, co jest rozwiązaniem niezwykle korzystnym – oszczędza Państwa czas i jest gwarancją prawidłowego działania sprzętu. Nowoczesne węzły komunikacyjne w postaci routerów to rozwiązanie niezwykle wygodne, przez co warte zastosowania w praktycznie każdej firmie.

r7

DOMOFONY

Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, a także poprawa kontroli dostępu do obiektów o różnym charakterze, w tym dostępu do mieszkań i domów prywatnych, to główny cel działania wszystkich domofonów. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo najlepsze domofony dostępne na rynku. Są to sprawdzone, trwałe, a przy tym niezwykle precyzyjnie wykonane, estetyczne urządzenia, które oferują doskonały poziom komunikacji głosowej, zwiększając w ten sposób poziom bezpieczeństwa oraz zakres kontroli nad tym, kogo wpuszczamy do wnętrza budynku lub danego pomieszczenia. Wśród naszych produktów znajdą Państwo domofony sprowadzane od znanych i cenionych na rynku producentów, urządzenia słuchawkowe i bez słuchawkowe, tradycyjne oraz szyfrowane, a także wiele innych nowoczesnych domofonów, dzięki którym dostęp do wnętrza danego obiektu będą miały jedynie osoby uprzednio upoważnione.

elektryk stalowa wola domofon infomech

KONTROLA DOSTĘPU

Nowoczesne urządzenia, dzięki którym kontrola dostępu do wybranych pomieszczeń wewnątrz danego obiektu zostaje podniesiona na zupełnie nowy poziom bezpieczeństwa, to istotna część oferty naszej firmy. Wśród wielu produktów umieszczonych w kategorii kontrola dostępu znajdą Państwo m.in. inteligentne czytniki kart zbliżeniowych lub breloczków, czytniki biometryczne, specjalistyczne urządzenia do kontroli czasu pracy, zestawy pilotów oraz innych urządzeń pozwalających na zdalne otwieranie drzwi lub bram garażowych, a także liczne akcesoria i osprzęt pomocniczy, użyteczny podczas montażu i eksploatacji tego typu urządzeń. Nasza firma przygotowała dla Państwa także wiele innych nowoczesnych rozwiązań  poprawiających bezpieczeństwo wewnątrz danego obiektu, w tym inteligentne systemy monitoringu, dzięki którym kontrola dostępu do określonych stref wewnątrz wybranych pomieszczeń, będzie znacznie lepsza.

SYSTEMY AUTOMATYKI BUDYNKÓW

Zintegrowane systemy automatyki domowej stają się coraz bardziej znane.Są szeroko dostępne, a co za tym idzie, coraz prostsze w obsłudze po to, aby każdy mógł z nich korzystać. Łatwość obsługi oznacza, że za pomocą jednego panela mamy możliwość kontroli nad wszystkimi urządzeniami domowymi.
Inteligentny dom wiąże się z zastosowaniem odpowiednio zaprojektowanej instalacji alarmowej, oraz systemem dystrybucji dźwięku i obrazu.
Inteligentny dom powoduje,  że poszczególne systemy takie jak rolety, brama wjazdowa, oświetlenie itp. wymieniają informacje pomiędzy sobą, a sterować nimi można z dowolnego miejsca w jakim się znajdujemy.

Automatyka domowa to przede wszystkim:

 • oszczędność
 • wygoda
 • bezpieczeństwo

OŚWIETLENIE LED

Diody LED to w dzisiejszych czasach najbardziej oszczędne i efektywne źródło oświetlenia, jakie są dostępne na rynku. Zastosowanie technologii oświetlenia LED pozwala na zmniejszenie wydatków z tym związanych nawet do 65%, ponieważ diody LED zużywają dziesięciokrotnie mniej prądu niż zwykłe żarówki i dwa razy mniej niż świetlówki.
Całą swoją moc diody LED  przeznaczają na emitowanie światła. W czasie świecenia diody nie nagrzewają się, nie emitują ciepła i osiągają znacznie wyższą skuteczność świetlną. Są dużo trwalsze niż zwykłe żarówki i świetlówki fluorescencyjne. Mogą stale świecić nawet około 5 lat, czyli 50000 godzin.
Jedną z godnych podkreślenia zalet oświetlenia opartego na technologii LED jest błyskawiczny czas reakcji. W przeciwieństwie do zwykłych świetlówek, diody LED rozświetlają się natychmiast po zapaleniu. Dają także jasne, bezcieniowe i naturalne światło.
Firma INFOMECH oferuje montaż oświetlenia LED zarówno w domach mieszkalnych, jak i firmach, sklepach, zakładach, biurach. Oferujemy doradztwo w temacie oświetlenia oraz solidny, rzetelny montaż. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

led9


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG !

WP_20151025_003 sklep infomech WP_20151006_006 WP_20151006_004 WP_20151006_005