Stworzenie w szkole, biurze czy nawet w obrębie mieszkania wewnętrznej sieci komputerowej LAN jest rozwiązaniem przynoszącym liczne korzyści. Takie połączenie umożliwia wyznaczenie zasobów, do których dostęp mają poszczególni użytkownicy, wspólne korzystanie ze sprzętów takich jak skanery czy drukarki, a także znacznie usprawnia komunikację pomiędzy nimi. Zamawiając jej wykonanie w naszej firmie zyskują Państwo gwarancję kompleksowo wykonanej usługi.

Na swoim koncie mamy już dziesiątki realizacji zakończonych powodzeniem, zarówno jeśli chodzi o tworzenie nowych sieci komputerowych jak i modernizację tych już istniejących. Tworzymy je zarówno w wariancie przewodowym jak i bezprzewodowym. Zajmujemy się nie tylko instalacją, ale również projektowaniem - rozpoczęcie wszystkich prac poprzedza etap dokładnego planowania, dzięki któremu jesteśmy w stanie znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania. Podczas wykonywania zleceń wykorzystujemy wyłącznie sprzęt wysokiej jakości, dlatego też dostarczymy wszystkie niezbędne podzespoły takie jak routery oraz switche a także potrzebne okablowanie strukturalne, które poprowadzimy zgodnie z obowiązującymi normami. Dzięki rozbudowanemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie do każdej realizacji dobrać najbardziej wydajne urządzenia.

Zajmiemy się również konfiguracją domowych i firmowych sieci, tak, aby ich działanie było ściśle dostosowane do wymogów zlecenia, gwarantowało bezpieczeństwo ważnych danych i umożliwiało użytkownikom swobodne korzystanie z internetu. Nasze realizacje wzbogacamy także o listwy chroniące przed przepięciami, dzięki którym nagłe skoki lub spadki napięcia nie uszkodzą poszczególnych elementów instalacji.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo sieci LAN w firmie i jej sprawne funkcjonowanie jest kluczowe dla całej działalności, dlatego dla naszych klientów prowadzimy również całodobowe pogotowie informatyczne, na które zgłosić można wszelkie nieprawidłowości. Dołożymy wszelkich starań, aby możliwie szybko usunąć usterki.