PROGRAMY DLA FIRM

Prowadzenie biznesu może być znacznie łatwiejsze, jeśli korzystasz z nowoczesnych narzędzi informatycznych tj. programy dla firm. Współcześnie dostępne oprogramowanie pozwala na łatwiejsze zarządzenia całością spraw związanych z prowadzeniem dowolnego biznesu, od kwestii związanych ze sprzedażą, przez obsługę klientów, po rozliczenia podatkowe i wszystkie inne rozliczenia finansowe firmy. Jeśli szukasz programu informatycznego dostosowanego do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa, my pomożemy w jego znalezieniu, instalacji, właściwej konfiguracji i integracji z pozostałym oprogramowaniem, z którego dotychczas korzystała Twoja firma. Programy dla firm klasy ERP – planowanie zasobów przedsiębiorstwa, to dziś podstawa zarządzania każdym nowoczesnym, szybko rozwijającym się biznesem. Korzystając z naszych usług możesz wybrać uniwersalne i niezwykle popularne w naszym kraju rozwiązania informatyczne typu Comarch ERP XL lub postawić na innego rodzaju system, bardziej dopasowany do specyfiki branży, w jakiej działa Twoja firma. Dysponujemy programami dla sklepów tj. CDN Optima czy Subiekt, dla lekarzy i aptek tj. Optimed24 i wieloma innymi. Wystarczy do nas napisać.

Systemy zarządzania produkcją

Nowoczesne rozwiązania informatyczne to wielkie ułatwienie w zarządzaniu przedsiębiorstwami z różnych branż, zajmujących się różnymi rodzajami działalności, w tym działalnością handlową, usługową lub produkcyjną. Informatyczne systemy zarządzania produkcją to rozwiązanie dedykowane dla przedsiębiorstw produkcyjnych, które szukają nowych sposobów na zwiększenie wydajności pracy, minimalizację ryzyka opóźnień w dostawach części, poprawę efektywności komunikacji pomiędzy działem handlowym i produkcyjnym, czy na automatyzację niektórych procesów produkcyjnych. Informatyczne systemy zarządzania produkcją to także doskonałe narzędzia do tworzenia różnego rodzaju raportów i zestawień, które pozwalają na lepsze planowanie procesu produkcji i będące jego konsekwencją poprawienie efektywności działania przedsiębiorstwa jako całości. Wdrożenie informatycznego systemu zarządzania produkcją zwykle w szybkim czasie przekłada się na poprawę wyników produkcyjnych firmy, a pośrednio również na wzrost rentowności produkcji.

Oprogramowanie dla firm klasy ERP

Systemy informatyczne służące wspomaganiu zarządzania firmą lub poprawiające współpracę pomiędzy kilkoma kooperującymi ze sobą podmiotami poprzez współdzielenie zasobów noszą nazwę systemów klasy ERP (planowanie zasobów przedsiębiorstwa). Na rynku znaleźć możemy dwie grupy takich systemów informatycznych. Pierwsze z nich mają budowę modułową – składają się ze współpracujących ze sobą, ale niezależnych aplikacji. Drugie z nich to systemy zintegrowane, gdzie występuje jedna baza danych i gdzie nie dochodzi do procesu wymiany danych pomiędzy modułami. Baza danych to jedność zmieniająca się w sposób dynamiczny, w czasie rzeczywistym, w reakcji na zapis nowych danych w systemie.

Wszystkie współczesne systemy klasy ERP posiadają główną bazę danych, z której korzystają poszczególne moduły lub części systemu. Najczęściej występujące moduły w systemach informatycznych klasy ERP to moduły związane z: magazynowaniem, śledzeniem realizacji dostaw, planowaniem produkcji, zarządzaniem relacjami z klientami firmy, księgowością, finansami firmy, kadrami, sprzedażą i zaopatrzeniem. Dzięki wbudowanym funkcjonalnością systemy ERP pozwalają na automatyzację wielu procesów, które dotychczas musiały być realizowane w sposób ręczny, zajmując mnóstwo czasu pracownikom i kierownictwu firmy. Poza tym systemy ERP pozwalają na przygotowanie różnego rodzaju raportów i analiz, co przekłada się na lepsze planowanie, umożliwia skorygowanie pewnych elementów funkcjonowania firmy czy częściową zmianę profilu jej działalności.

PROGRAMY DLA SKLEPÓW

Oferta naszej firmy obejmuje sprzedaż, instalację oraz ewentualne modyfikacje programów do zarządzania różnymi rodzajami działalności gospodarczej. Największym zainteresowaniem klientów cieszą się jednak przede wszystkim zautomatyzowane systemy sprzedaży, czyli specjalistyczne programy dla sklepów, przede wszystkim dla sklepów internetowych. Oferujemy Państwu możliwość zakupu oryginalnego oprogramowania do zarządzania sprzedażą, na przykład programu PC-Market lub konfigurację dowolnie wybranego przez Państwa systemu sprzedaży. Oczywiście na specjalne zamówienie możemy przygotować również indywidualnie oprogramowanie do obsługi systemu sprzedaży w Państwa firmie. Warto podkreślić, że specjalistyczne programy dla sklepów nie tylko zwiększają poziom kontroli nad prowadzoną przez Państwo działalnością handlową, ale także upraszczają wszelkie procesy związane z obsługą zamówień czy prowadzeniem rozliczeń finansowych.

 

Comarch ERP e-Sklep to nowoczesny sklep internetowy umożliwiający prowadzenie działań sprzedażowych w Internecie oraz posiadający wbudowane narzędzia promocji. Unikatową jego wartością jest pełna integracja z systemami do zarządzania -Comarch ERP Optima, Comarch ERP Optima w modelu usługowym, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum. Aplikacja pozwala w prosty i szybki sposób udostępniać sprzedawane towary wprowadzone w modułach handlowych systemu, a także sprawnie zarządzać ofertą w Internecie.

Comarch ERP e-Sklep to: 

 • automatyczna synchronizacja z oprogramowaniem Comarch – sprawna komunikacja na linii system-sklep, gwarancja zawsze aktualnych stanów magazynowych,
 • promocja w iMall24 - internetowej galerii handlowej,
 • integracja z Allegro - największym polskim serwisem aukcyjnym,
 • mechanizmy skutecznego pozycjonowania w Google,
 • współpraca z porównywarkami cen: Ceneo, Skąpiec, Nokaut, Okazje.info, Radar, Sklepy24
 • integracja z serwisami płatności internetowych, takimi jak: Dotpay, PayPal, Płatności.pl, Przelewy24.pl, eCard, mTRANSFER, MultiTransfer,
 • zarządzanie sklepem przez przeglądarkę internetową (wersja online),
 • wielojęzyczność – pięć wersji językowych: polska, angielska, niemiecka, francuska oraz ukraińska,
 • raporty i statystyki sprzedaży.
 • integracja z InPost - wysyłka towarów za pomocą usługi paczkomaty 24/7

 


 

CDN OPTIMA

Oferujemy Państwu możliwość zakupu, a także instalacji i konfiguracji oprogramowania pozwalającego na kompleksowe zarządzenia działalnością dowolnego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, jakiej wielkości firmę prowadzisz, oprogramowanie CDN Optima pozwoli skoordynować i połączyć w jeden spójny system wszystkie obszary prowadzonej przez Ciebie działalności. Program CDN Optima ma budowę modułową, dzięki czemu łatwiej dopasować go do potrzeb konkretnej firmy. Oprogramowanie pozwala na wygodne sterowanie systemem sprzedaży internetowej, zarządzenie środkami magazynowanymi, komunikację z hurtowniami, zarządzanie kadrami i płacami, fakturowanie itp. Program bezproblemowo działa w systemie Windows, w sieci komputerowej lub jako oprogramowanie jednostanowiskowe. Główne zalety oprogramowania to rozwinięte funkcje sprzedaży internetowej oraz magazynowania, a także funkcje księgowości – oprogramowanie jest stale aktualizowane, dzięki czemu pozostaje zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.


SUBIEKT

Program Subiekt to jeden z najpopularniejszych informatycznych systemów zarządzania firmą. Wykorzystuje się go powszechnie w firmach zajmujących się sprzedażą, a także w przedsiębiorstwach prowadzących działalność produkcyjną i usługową. Program jest łatwo konfigurowalny, dzięki czemu możemy w prosty sposób dopasować go specyficznych potrzeb danej branży lub nietypowych wymogów konkretnego przedsiębiorstwa. Nasza firma zajmuje się dokonywaniem tego typu konfiguracji programu, jego wdrożeniem oraz modyfikacją. Jeśli tylko chcą Państwo pracować na oprogramowaniu Subiekt, chętnie w tym pomożemy. Warto wspomnieć, że program Subiekt jest niezwykle prosty w obsłudze, co stanowi jego główną zaletę. Liczbę dostępnych funkcji można szybko modyfikować, dostosowując ją do potrzeb danej firmy, co sprawia, że sam program staje się jeszcze bardziej czytelny i zrozumiały dla osób zajmujących się jego codzienną obsługą.


WF MAG

Program WF Mag to specjalistyczne oprogramowanie dedykowane dla firm zajmujących się sprzedażą detaliczną i hurtową, a także dla przedsiębiorstw prowadzących działalnością produkcyjną lub usługową. Zaawansowane funkcje prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej wpływają na usprawnienie zarządzania cyklem produkcji lub sprzedaży, zapewniają pełną kontrole nad stanami magazynowymi, pozwalają także na tworzenie różnorodnych rozliczeń i ich zestawień, dzięki czemu łatwiej orientować się względem efektywności sprzedaży, na przykład w czasie prowadzonych akcji marketingowych lub promocyjnych. WF Mag to trzy moduły – zarządzania sprzedażą, zarządzania magazynem oraz moduł finansowy. Każdy z modułów może zostać dodatkowo skonfigurowany zgodnie z potrzebami konkretnej firmy. Wykonywanie tego typu konfiguracji to część naszej oferty.


PROGRAMY DLA LEKARZY

Specjalistyczne programy dla lekarzy, gabinetów stomatologicznych, a także dla przychodni zdrowia, to wygodny i skuteczny sposób na usprawnienie działania tego typu podmiotów i organizacji. Nasza firma oferuje sprzedaż, instalację oraz konfigurację oprogramowania do wystawiania recept, a także innego specjalistycznego oprogramowania ułatwiającego prowadzenie gabinetów lekarskich wszelkich specjalności. Nasze oprogramowanie pomoże w kontrolowaniu i zarządzaniu procesem rejestracji pacjentów, prowadzeniu i archiwizacji kart pacjentów oraz przy wielu innych czynnościach związanych z codzienną działalnością przychodni lub prywatnych gabinetów lekarskich. Jeśli szukają Państwo bardziej całościowego rozwiązania, wtedy typowe programy dla lekarzy mogą okazać się niewystarczające. W takiej sytuacji polecamy wybór programu typu CDN Optima i jego dopasowanie do Państwa specyficznych potrzeb.

OptiMED24 to oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przychodnią. Z systemu może korzystać praktycznie każda placówka medyczna, niezależnie od własnego schematu organizacyjnego.

OptiMED24 powstał z połączenia nowoczesnej architektury i sprawdzonych technologii. Program cechuje elastyczność i funkcjonalność oraz otwarta struktura i interoperacyjność z oprogramowaniem innych producentów. Nacisk, jaki położono na ergonomię pracy z OptiMED24 sprawia, że nauka jego obsługi jest szybka, a korzyści z wdrożenia widoczne niemal od razu.

Dzięki OptiMED24 w prosty i intuicyjny sposób możesz m.in.:

 • prowadzić elektroniczną dokumentację medyczną (EDM),
 • rozliczać zakontraktowane świadczenia (NFZ, prywatne firmy ubezpieczeniowe),
 • obsługiwać wizyty pacjentów, wystawiać recepty i skierowania,
 • korzystać z rejestracji online,
 • wystawiać dokumenty finansowe (obsługa drukarek fiskalnych),
 • tworzyć dowolne cenniki, pakiety, abonamenty,
 • generować analizy i raporty, w oparciu o dane zebrane w systemie.

Korzyści z wdrożenia systemu:

 • Przyjazny interfejs
 • Kompleksowe zarządzanie
 • Elektroniczna Dokumentacja Medyczna
 • Bezpieczeństwo
 • Aktualność
 • Obsługa komercji
 • Mechanizmy dla Rehabilitacji i Medycyny Pracy
 • Badania laboratoryjne

Kto może skorzystać z Optimed24:

 • AOS/POZ - Obsługa jednostek realizujących świadczenia z zakresu m.in. POZ, KAOS i AOS. Integracja z systemem eWUŚ. Dzięki OptiMED24 możliwa jest automatyzacja procesu rozliczenia, wykrywanie i sygnalizowanie błędnie wprowadzonych danych oraz sprawne korygowanie rozliczeń.
 • Placówki komercyjne - Automatyzacja codziennych czynności, usprawnienie pracy personelu i zwiększenie wydajności procesów zachodzących w placówce medycznej są kluczem do znacznych oszczędności. Aby sprostać wymaganiom pacjentów nowoczesna placówka medyczna dąży do stałego wzrostu standardu świadczonych usług. Dlatego OptiMED24 jest niezbędnym narzędziem w pracy menadżera zarządzającego podmiotem medycznym.
 • Sieci placówek - Możliwość zarządzania siecią placówek medycznych z jednej lokalizacji. Dostęp do danych w obrębie współpracujących oddziałów. Pełna komunikacja, organizacyjna jak i finansowa, wewnątrz sieci.

 

mMedica to rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby zarówno tych, dla których głównym zadaniem, jakie ma realizować program, są rozliczenia z NFZ, jak i tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają przyspieszenie i wspomaganie obsługi pacjenta oraz tworzenie dokumentacji medycznej.
mMedica to program stworzony przez specjalistów w swojej branży. Funkcje obsługi rozliczeń z NFZ projektowali i tworzyli specjaliści od rozliczeń i statystycy. Projektowanie części związanej z obsługą medyczną powierzyliśmy lekarzom. Pracownicy służby zdrowia uczestniczyli również w projektowaniu i weryfikacji interfejsu. Natomiast współpracą z bazą danych i techniczną stroną projektu zajęli się informatycy.

Podstawowe cechy mMedica :

 • zapewnia pełne rozliczanie z NFZ w nowym formacie,
 • posiada bogaty pakiet narzędzi wspomagających i przyśpieszających obsługę pacjenta,
 • obsługuje pełną komunikację z NFZ - automatyczne przesyłanie i odbieranie danych, import słowników udostępnianych przez NFZ, obsługa korekt zarówno za rok bieżący, jak i poprzedni,
 • pozwala na rozbudowę programu przy zachowaniu zarówno zgromadzonych danych, jak i pieniędzy wydanych na zakup poprzednich wersji – rozbudowa w formie rozszerzeń, a nie zakupu nowych programów,
 • gwarantuje płynne przejście z Pakietu Świadczeniodawcy – przeniesienie danych, zarówno z roku bieżącego jak i poprzedniego,
 • dostosowuje się do potrzeb – możliwość wyboru odpowiedniej wersji aplikacji,
 • zapewnia bezpieczeństwo zgroma-dzonych danych – tworzenie kopii zapasowych oraz możliwość odtwarza-nia bazy na podstawie danych zgromadzonych w NFZ,
 • pozwala zachować ciągłość rozliczeń – kontrola limitów, poprawne sprawozdania zbiorcze z uwzględnie-niem wszystkich pozycji od początku obowiązywania umowy,
 • obsługuje funkcje związane z systemem RUM (centralny słownik personelu, karty elektroniczne, kupony),
 • zabezpiecza przed przesłaniem raportu za ten sam okres z Pakietu Świadczeniodawcy i mMedici,
 • korzysta z wydajnej i bezpłatnej bazy danych pozwalającej na pracę w dużych instalacjach sieciowych – nawet najprostsza wersja programu może pracować w sieci obsługującej wiele stanowisk.

mMedica PS - Nowa droga do rozliczeń w formacie otwartym
Wersja mMedica PS została skonstruowana tak, aby maksymalnie uprościć i przyspieszyć proces rejestracji i rozliczania świadczeń.
mMedica PS to program dla wszystkich, którzy są zobowiązani do rozliczania z funduszem, a jednocześnie nie potrzebują dodatkowych funkcji związanych z obsługą pacjentów. W wersji PS można ewidencjonować i rozliczać świadczenia bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności dodatkowych, jak np. rejestrowanie pacjenta czy obsługa gabinetu. Dlatego też pracę z tym programem można rozpocząć bez dodatkowych inwestycji (np. dodatkowe komputery czy budowa sieci).
mMedica Standard

Proponujemy zmiany, ale ich nie wymuszamy
mMedica Standard to program dla tych, którzy oczekują usprawnienia i przyspieszenia pracy na każdym etapie obsługi pacjenta. Prosty i sprawny mechanizm planowania wizyt pacjentów oraz własnego czasu, ułatwia organizację pracy. Kompletny, a jednocześnie przejrzysty i łatwy w obsłudze zestaw funkcji do tworzenia dokumentacji medycznej pozwala skrócić czas wizyty. Natychmiastowy dostęp do historii leczenia, automatyzacja wydruku recept, zaleceń i skierowań, słowniki i bazy dostarczające wszystkich potrzebnych informacji oraz wiele innych funkcji, tworzą razem narzędzie, które pozwala oszczędzać czas przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.
Przemyślany dobór funkcji oraz nowatorska konstrukcja samej aplikacji sprawiają, że użytkownik nie jest zmuszany do zmiany swojego sposobu pracy, aby go dostosować do sposobu działania programu. Nie trzeba również budować sieci czy kupować dodatkowych komputerów, aby rozpocząć pracę z tym programem.

mMedica PS+ i mMedica Standard+
Podstawowe wersje programów mMedica PS oraz mMedica Standard zostały w ich wariantach "+" rozbudowane o funkcjonalność zbiorczego wprowadzania rozliczeń, zbiorczego wprowadzania wizyt z kalendarza, na wolnych kuponach oraz zbiorczego wprowadzania rozliczeń z zakładki "Przegląd wizyt". Dodanie tych funkcjonalności znacznie przyśpieszy proces przygotowywania danych sprawozdawczych do rozliczeń z OW NFZ. Ponadto wersja ta została wzbogacona o możliwość drukowania wszystkich rejestrów w systemie, dodawania szczepień ze słownika leków spoza listy szczepień obowiązkowych, a także możliwość wykonania raportu personalnego z deklaracji zakwalifikowanych do wyższej grupy w związku z leczeniem cukrzycy i/lub ChUK.

Moduły dodatkowe:

 • Stomatologia
 • Dane do sprawozdań MZ/GUS
 • Raporty pomocnicze
 • Baza leków Pharmindex

PROGRAMY DLA FIRM 

Nowoczesne komputerowe programy dla firm to wymóg współczesnych czasów. Dzięki ich wdrożeniu, przedsiębiorca zyskuje pełniejszą kontrolę nad procesem sprzedaży, realizacją zamówień, wysyłką towarów (w przypadku sklepów internetowych). Ma bezpośredni dostęp do stanów magazynowych, a także do wszelkich rozliczeń finansowych, dzięki czemu mogą być one poddawane bieżącej analizie. Programy dla firm to także znaczna oszczędność czasu przy wystawianiu faktur, metkowaniu, drukowaniu etykiet, kategoryzacji produktów, wprowadzaniu promocji itd. W zależności od tego, jaki rodzaj działalności gospodarczej Państwo prowadzą, nasza firma znajdzie dla oprogramowanie ściśle odpowiadające potrzebom takiego biznesu. Sprzedajemy i konfigurujemy najpopularniejsze na rynku programy do zarządzania przedsiębiorstwem, możemy również przygotować całkowicie nowy program, oczywiście według ściśle określonych przez Państwa wskazówek i wytycznych.

System Comarch ERP XL to od kilku lat jest najczęściej kupowanym system ERP w Polsce. Wybrało go już ponad 2600 Klientów.

System Comarch ERP XL to nowoczesne rozwiązanie klasy ERP przeznaczone dla firm, które pragną usprawnić procesy biznesowe na każdym szczeblu zarządzania. Narzędzie może być z powodzeniem wykorzystywane w średnich i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Comarch ERP XL kompleksowo wspiera wszystkie procesy zachodzące w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa. Za poszczególne funkcjonalności odpowiadają osobne części systemu, tzw. moduły, które ze sobą harmonijnie współpracują dzięki jednej bazie danych. System jest elastyczny – Klient sam decyduje, z których funkcjonalności chce korzystać. W razie potrzeb zawsze możliwa jest rozbudowa systemu. Comarch ERP XL to nowoczesne połączenie bogatej funkcjonalności i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb.

System ułatwia pracę zarówno firmom działającym w jednej lokalizacji, jak i wieloodziałowym przedsiębiorstwom o rozproszonej strukturze. Wdrożenie Comarch ERP XL to korzyści dla całej firmy – zarówno prezesów i kadry zarządzającej, jak i szeregowych pracowników. Każdy pracownik odczuje poprawę komfortu pracy, a codzienne obowiązki dzięki systemowi staną się mniej uciążliwe. Oprogramowanie doskonale wspiera pracę przedstawicieli handlowych, akwizytorów oraz oddziałów przedsiębiorstwa. Comarch ERP XL pozwala na wykorzystanie nowoczesnych form handlu elektronicznego poprzez współpracę z systemami EDI (Electronic Data Interchange), a także obsługę zamówień i sprzedaży internetowej (iZam oraz iSklep24).

Oto podstawowe wyróżniki oprogramowania Comarch ERP XL:

 • wybierając nasz system otrzymują Państwo konkretne, gotowe do zastosowania rozwiązania biznesowe,
 • Comarch ERP XL jest dostosowany do specyfiki wielu branż,
 • zadowoleni Klienci potwierdzają wzrost efektywności zarządzania
 • wdrożenie Comarch ERP XL to rzeczywiste usprawnienie procesów biznesowych,
 • kompletna funkcjonalność Comarch ERP XL obejmuje i usprawnia wszystkie obszary działalności biznesowej firmy,
 • wyróżnia nas unikalna wiedza rynkowa i kilkunastoletnie doświadczenie w branży oprogramowania dla firm,
 • stabilna i ugruntowana pozycja producenta - firmy Comarch S.A. - na rynku to bezpieczeństwo i rozwój systemu na długie lata.

Comarch ERP XL naprawdę zwiększa efektywność

Dzięki systemowi Comarch ERP XL wszystkie działania w firmie zyskują na efektywności. Rozwiązanie jest blisko Państwa biznesu, dzięki czemu umożliwia lepszą wydajność pracy
i osiąganie lepszych wyników. Chcesz bardziej skutecznie wykorzystywać kanały sprzedaży? Pragniesz efektywnie zarządzać logistyką? Potrzebujesz wydajnego wykorzystania zasobów? Chcesz szybko realizować zlecenia?
Z Comarch ERP XL osiągniesz to wszystko i dużo więcej:

 • skuteczniejsze zwiększanie sprzedaży i bardziej efektywne pozyskiwanie nowych klientów,
 • lepsza obsługa i serwis obecnych klientów,
 • skuteczniejsza kontrola kosztów firmy,
 • automatyzacja pracy przedsiębiorstwa,
 • poprawa produktywności pracowników,
 • natychmiastowy dostęp do zawsze aktualnych informacji z poszczególnych obszarów przedsiębiorstwa (produkcja, koszty, przychody itd.)

Pewność jutra

Comarch ERP XL to produkt całkowicie polski, dostosowany do krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych, w tym standardów Unii Europejskiej. W ofercie Comarch dostępne są dedykowane - narodowe wersje systemu Comarch ERP XL. System został zaprojektowany przez zespół wysoko wykwalifikowanych projektantów, programistów i konsultantów, którzy wraz z Partnerami Comarch stanowią silne wsparcie merytoryczne dla Klientów. Każda nowa wersja systemu Comarch ERP XL jest dostosowana do zmieniających się przepisów prawnych oraz wzbogacona o nowe funkcje zwiększające ergonomię pracy.

Wydajność i bezpieczeństwo

Comarch ERP XL to system działający w układzie klient-serwer. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii - Microsoft SQLServer 2005 - zapewnia sprawną, bezawaryjną pracę, bezpieczeństwo danych oraz integrację z aplikacjami z pakietu Microsoft Office. Dodatkowe narzędzia dają możliwości uzupełniania systemu o nowe funkcje. Unikalność produktu podkreśla certyfikat Designer for Microsoft BackOffice.

Comarch ERP Optima to program do obsługi mikro i małych firm działajacych w różnych branżach. 

Program Comarch ERP Optima to nowoczesny program wspomagający zarządzanie firmą. Posiada budowę modułową (kilkanaście zintegrowanych pracujących na jednej bazie danych aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa), dzięki czemu Klient sam decyduje o wyborze niezbędnych dla niego funkcjonalności. Daje to również możliwość rozbudowy programu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa.

Comarch ERP Optima znajduje wykorzystanie:Comarch ERP Optima

 • w małych firmach, potrzebujących obsłużyć podstawową działalność, tj. fakturowanie, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, rozliczenie z urzędami (Pakiety linii START dla małych firm),
 • obsługuje zaawansowane procesy biznesowe średnich przedsiębiorstw.

W celu łatwiejszego i bardziej przejrzystego zapoznania się z programem moduły Comarch OPT!MA pogrupowane zostały ze względu na zakres wykorzystywania na: Handel i usługi, Zarządzanie, Księgowość, rozliczenia i kadry. Program posiada także bogaty zestaw narzędzi dedykowanych dla biur rachunkowych.

Dzięki Comarch ERP Optima prosto i szybko:

 • wystawisz faktury,
 • obsłużysz magazyn,
 • zaksięgujesz dokumenty,
 • naliczysz wypłaty,
 • rozliczysz się z urzędami,
 • poprowadzisz sklep internetowy…i wiele, wiele więcej.

 

Comarch ERP Optima to nowoczesny program wspomagający zarządzanie firmą, którego główne zalety to:

 • pełna integracja, czyli dane wpisujesz tylko jeden raz dzięki pracy na jednej bazie danych,
 • w miarę rozwoju firmy możesz dokupywać więcej modułów,
 • program zawsze zgodny z przepisami,
 • możliwość pracy jednostanowiskowej lub w sieci.

Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i rozpoczynającym pracę z Comarch ERP Optima, którzy mogą korzystać z kontekstowej pomocy wbudowanej w program lub skorzystać z usługi Comarch ASYSTA

 

Comarch ERP Optima w modelu usługowym - nowoczesny, zintegrowany program do kompleksowego zarządzania dostępny przez Internet. Dzięki niemu prosto i szybko:

 • wystawisz faktury
 • obsłużysz magazyn
 • zaksięgujesz dokumenty
 • naliczysz wypłaty
 • rozliczysz się z urzędami
 • poprowadzisz sklep internetowy

Comarch ERP Optima w modelu usługowym posiada pełną funkcjonalność programu Comarch ERP Optima, jednakże jej wyróżnikiem jest możliwość korzystania z aplikacji z dowolnego komputera w dowolnym czasie. Sam program jak i baza danych umieszczone są w nowoczesnych i bezpiecznych serwerowniach Comarch Data Center. Klienci mają możliwość korzystania z programu za pośrednictwem przeglądarki internetowej.


PROGRAMOWANIE

Indywidualne programy komputerowe przygotowane na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa to ważna część działalności naszej firmy. Jeśli tylko potrzebują Państwo specjalnego rodzaju oprogramowania uwzględniającego specyficzne aspekty prowadzonej przez Państwa firmę działalności, służymy pomocą. Programowanie to naturalna część naszej pracy, dlatego nie boimy wyzwań związanych z tworzeniem unikalnych rozwiązań dla nawet największych przedsiębiorstw. Oczywiście zajmujemy się również wdrażaniem oraz modyfikacją popularnych systemów sprzedaży, a także różnych rodzajów oprogramowania przeznaczonego do zarządzania firmami. Dzięki naszej pomocy takie programy stają się prostsze w obsłudze, a dodane funkcjonalności zwiększają komfort pracy, pozytywnie wpływając na proces zarządzania każdym przedsiębiorstwem.


Zachęcamy do ich zakupu!