OPIEKA INFORMATYCZNA

komp

Opieka informatyczna dla firm i osób prywatnych to zestaw kompleksowych usług, obejmujących pomoc w przypadku instalacji lub modernizacji oprogramowania komputerowego, wdrożenia nowego systemu informatycznego, konserwacji i bieżącej administracji firmowymi serwerami, a także pomoc w kwestiach związanych z naprawami lub wymianą firmowego sprzętu komputerowego na nowy. W ramach usług serwisowych możemy pomóc w modernizacji lub naprawie klasycznych komputerów stacjonarnych i mobilnych laptopów. Jeśli istnieje taka potrzeba, pomożemy również w stworzeniu lub w modernizacji sieci komputerowej LAN/WLAN, w integracji firmowych baz danych i różnego rodzaju aplikacji z wdrażanym w firmie systemem informatycznym klasy ERP lub CRM, a także w konfiguracji lub modernizacji mniej skomplikowanego oprogramowania typu Subiekt. Opieka informatyczna dla firm to także usługi związane z poprawą poziomu bezpieczeństwa danych przechowywanych w systemie informatycznym danego przedsiębiorstwa czy pomoc w aktualizacji lub/i częściowej przebudowie firmowej strony lub firmowego sklepu internetowego.

W ramach usług realizowanych przez naszą firmę zapewniamy stałą opiekę informatyczną dla przedsiębiorstw oraz różnego typu instytucji, stowarzyszeń czy innego rodzaju podmiotów. Opieka informatyczna to m.in. instalacja nowego oprogramowania oraz jego konfiguracja, modernizacja sprzętu komputerowego oraz instalacja nowych urządzeń, budowa nowych oraz konserwacja już istniejących sieci komputerowych, usuwanie złośliwego oprogramowania z dysków i stron www, konfiguracja połączeń internetowych, optymalizacja działania systemów informatycznych i wiele innych. Świadczymy również usługi z zakresu tworzenia oprogramowania dla potrzeb konkretnych podmiotów gospodarczych, pomagamy w kreowaniu i utrzymaniu stron internetowych oraz w wielu innych czynnościach związanych z komunikacją internetową. Jeśli nie chcesz się dłużej martwić o efektywność działania sprzętu komputerowego w Twojej firmie, skorzystanie z usługi „opieka informatyczna” będzie doskonałym wyborem.

NAPRAWA LAPTOPÓW

Jeśli Twój laptop nagle odmówił posłuszeństwa, uszkodzeniu uległa matryca, klawiatura lub sama obudowa, skorzystaj z pomocy naszej firmy. Pomożemy w zdiagnozowaniu oraz usunięciu uszkodzeń. W razie konieczności wymienimy uszkodzony podzespół na nowy, tak by Twój komputer powrócił do pełnej sprawności działania. Naprawa laptopów to także pomoc w instalacji lub reinstalacji oprogramowania, usunięcie wirusów lub innych elementów złośliwego oprogramowania, które spowalniają pracę systemu, a także odzyskiwanie utraconych danych. W ramach prowadzonych usług serwisowych możemy również popracować nad zwiększeniem wydajności działania systemu, zainstalować lub ustawić połączenie internetowe, zainstalować modem lub router, podłączyć drukarkę oraz innego rodzaju urządzenia peryferyjne. Pamiętaj, jeśli masz jakiekolwiek problemy z laptopem, chętnie pomożemy. Naprawa laptopów to dla nas bułka z masłem.

SERWIS KOMPUTEROWY

Obsługa, naprawa oraz modernizacja komputerów stacjonarnych to ważny element działalności naszej firmy. Jeśli zauważysz, że Twój komputer działania w sposób nieprawidłowy, samoczynnie wyłącza się lub pojawiają się ciągłe problemu z systemem, wystarczy że zgłosisz się do nas. Chętnie pomożemy! Zajmujemy się rozwiązywaniem różnego rodzaju problemów sprzętowych oraz tych związanych z nieprawidłowym lub mało wydajnym działaniem komputerowego oprogramowania. Nasz serwis komputerowy zajmuje się zatem nie tylko diagnostyką, naprawami i modernizacją sprzętu, ale także wgrywaniem, optymalizacją i konfiguracją wszelkiego rodzaju oprogramowania. Pomagamy również w instalacji osprzętu dodatkowego typu drukarka, skaner, dodatkowa karta muzyczna lub graficzna, router czy modem. Zajmiemy się konfiguracją takiego sprzętu, a także konfiguracją połączeń internetowych czy optymalizacją działania systemu. Jeśli masz problem ze swoim komputerem, nasz serwis komputerowy szybko się z nim upora.

Oferujemy:

 • naprawę komputerów stacjonarnych,
 • naprawę laptopów,
 • wgrywanie oprogramowania,
 • diagnostykę sprzętu,
 • optymalizację oprogramowania,
 • instalację dodatkowego sprzętu,
 • konfigurację połączeń internetowych,
 • optymalizację systemów komputerowych.

Naprawiamy sprzęt marki:

 • Fujitsu
 • Lenovo
 • Dell
 • hp
 • Asus
 • Toshiba
 • i wiele innych

lenovo-y500Smallproduct_1440987

asusfujitsu_logo_2610hp-logoinconsistentdesign-9lenovoToshiba-logo

Serdecznie zapraszamy!