logo

Kompleksowość świadczonych usług to główna idea przyświecająca działalności firmy INFOMECH. Wychodząc z założenia, że dla Klienta najważniejsze jest całościowe podejście do realizacji konkretnego projektu inwestycyjnego tj. wykonanie sieci komputerowej, zorganizowanie systemu monitoringu, systemu alarmowego czy systemu kontroli dostępu, nasza firma stale poszerza zakres świadczonych usług o kolejne elementy. Najpierw były to jedynie usługi informatyczne. Później dołączył do nich sklep ze sprzętem komputerowym i elektroniką wykorzystywaną do budowy systemów zabezpieczeń budynków. Aktualnie oferta firmy wzbogacona jest również o serwis komputerowy (naprawy laptopów), usługi teletechniczne i elektryczne. Dzięki takiemu podejściu możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania, jeśli chodzi o budowę lub modernizację systemów monitoringu, systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu, a także sieci komputerowych czy systemów sprzedaży. Przygotujemy projekt budowy lub przebudowy wybranego systemu, wykonamy odpowiednią instalację techniczną lub elektryczną, dostarczymy sprzęt i oprogramowanie, przeszkolimy z zakresu obsługi danego systemu, a dodatkowo zajmiemy się również jego bieżącą konserwacją, a w razie awarii, jego naprawą.

Firma INFOMECH powstała w 2009 roku. Jako założyciel firmy na początku zajmowałem się usługami informatycznymi. Posiadam już 15 letnie doświadczenie co pozwoliło mi skutecznie i dobrze wykonywać swoją pracę.

Pozyskiwanie klientów na trudnym rynku branży informatycznej wiąże się z dużym nakładem pracy  sumiennością.
Krok po kroku rozwijając działalność okazywało się, że obecne czasy wymagają kompleksowego myślenia i traktowania klientów.

Do ścisłej tematyki informatycznej dodałem segment systemów fiskalnych i założyłem sklep komputerowy.
Jednocześnie rozwinąłem dział instalacji teletechnicznych i zacząłem wykonywać montaże niskoprądowe.

Okazało się, że klienci chcą być obsługiwani kompleksowo co pozwala na powiązanie wszystkich usług związanych z tematyką wdrożeń teleinformatycznych z jedną firmą.

Obecnie jestem na etapie rozwijania w firmie serwisu związanego z wykonywaniem instalacji elektrycznych, co pozwoli  kompleksowo zadbać o sieć elektryczną, komputerową i teletechniczną. Wykonać montaż, alarmum monitoringu, systemu kontroli dostępu i instalacji telewizji dvbt kompleksowo budynkum domu lub lokalu.

Następnie  oferując systey komputerowe sprzedaży, kasy fiskalne oraz dostarczając sprzęt komputerowy zapewnimy pełną obsługą kontrahenta biorąc pełną odpowiedzialność za całość wdrożenia.

Tak więc od instalacji elektrycznych po końcowe stanowiska obsługi systemu.

Taka jest moja wizja i model firmy : Spójność i kompleksowość.

Trzy działy: elektryczno - instalacyjny, informatycznno -  wdrożeniowy, fiskalny i serwisowy.

Specjalizuję się w budowaniu niezawodnych, bezpiecznych i rozwojowych systemów informatycznych i teletechnicznych. Stawiam na rozwój, doświadczonych pracowników oraz spełnienie wymagań klientów.

Obecnie rozwijamy IV wydziały specjalizujące się w danej dziedzinie:

1) INFOMECH                                                          

Instalacje elektryczne i teletechniczne                

2) INFOMECH

Systemy fiskalne                          

3) INFOMECH

Usługi informatyczne                          

4) INFOMECH    

Sklep komputerowy
A jakie są Twoje obecne potrzeby? 

Zapraszamy do współpracy

podpis_firmowy

sklep infomech