Nowoczesne automatyczne napędy do bram w InfoMech

Bezpieczeństwo i prywatność to dla wielu z nas bardzo istotne kwestie, dlatego nasze  posesje otaczamy solidnymi ogrodzeniami. Dbamy o to, aby chroniły nas one przed wzrokiem sąsiadów i skutecznie zatrzymały nieproszonych gości, często jednak zapominamy o wygodzie użytkowania. W ofercie naszej firmy znalazło się rozwiązanie, które z jednej strony charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i solidnością, a z drugiej jest dla domowników dużym ułatwieniem.

Bramy wyposażone w napęd coraz częściej spotykane są zarówno na prywatnych posesjach jak i w siedzibach firm. Automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą pilota umożliwia swobodny wjazd na teren działki, bez konieczności wysiadanie z auta. Jest to rozwiązanie uniwersalne - zastosować można je zarówno przy klasycznych jak i przesuwnych bramach. Mechanizmy posiadają czasowe zamki, dzięki którym skrzydło po chwili zamknie się samoczynnie, a także czujki, które w razie wykrycia przeszkody zatrzymają napęd i zapobiegną zarysowaniu auta przez poruszającą się bramę. Specjalne blokady zapobiegają siłowemu otwarciu bramy z zewnątrz, co dodatkowo podnosi poziom zabezpieczenia działki przed intruzami. Automatykę skorelować można z działaniem domofonu (zarówno klasycznego jak i z wersją video), system ten umożliwia również sterowanie przez internet, a także programowanie z telefonu.

W czasie realizacji zleceń nasza firma korzysta z nowoczesnych i funkcjonalnych silników Nice. Jest to producent z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w projektowaniu i tworzeniu systemów automatyki domowej. Dzięki niezawodnym siłownikom skrzydła otwierają się szybko i płynnie. Ich moc można dopasować do rozmiarów, ciężaru i częstotliwości otwierania bramy. Montaż napędu poprzedzi profesjonalna, darmowa wycena, dzięki której do każdej realizacji będziemy mogli znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie.

Właścicieli posesji oraz firm, którzy cenią sobie zarówno bezpieczeństwo jak i wygodę, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.