KAMERY, MONITORING

moni

Monitoring CCTV to idealny sposób na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w takich miejscach jak garaże, sklepy, punkty usługowe, przystanki, tereny zakładów pracy, wnętrza hal i obiektów magazynowych czy tereny posesji prywatnych. Nadzór wizyjny pozwala na monitorowanie wszystkiego, co dzieje się na terenie znajdującym się w polu widzenia kamer, połączonych w jeden spójny system nadzoru. Zapisany obraz może być później wykorzystany jako materiał dowodowy lub pomoc w śledztwie, zwłaszcza że dziś jest to zwykle obraz wysokiej jakości, zapisany w rozdzielczości HD lub nawet Full HD – dzisiejsze kamery dają możliwość płynnego zapisu obrazu również w tak wysokich rozdzielczościach. Nadzór wizyjny w połączeniu z systemem alarmowym lub systemem kontroli dostępu w znaczący sposób wpływa na poprawę poziomu bezpieczeństwa w firmach, sklepach czy domach mieszkalnych. Oczywiście nadzór wizyjny może być również wykorzystywany przez różnego rodzaju podmioty do ogólnej poprawy poziomu bezpieczeństwa na terenie gminy lub wybranego obiektu o charakterze publicznym tj. szkoła, szpital czy przedszkole.

Zabezpieczenie oraz ochrona zakładów pracy, biur, lokali gastronomicznych, sklepów, domów i wielu innych obiektów, to podstawowy cel działania każdego systemu monitoringu. W naszej firmie znajdziecie Państwo nowoczesne, trwałe i niezawodne urządzenia, dzięki którym monitoring danego obiektu będzie nie tylko skuteczny, ale i niezwykle prosty w obsłudze. Na naszą ofertę składają się zatem standardowe systemy telewizji przemysłowej – tanie, praktyczne i sprawdzone w działaniu, jak również inteligentne systemy kamer IP – nieco droższe, ale oferujące lepszą jakość obrazu. Jeśli zamierzają Państwo założyć w swojej firmie monitoring, doradzimy jakie urządzenia wybrać, sprzedamy je, a następnie zainstalujemy i skonfigurujemy cały system, tak by działał w sposób ciągły i nie wymagał od Państwa dodatkowych usprawnień. Pomożemy również w założeniu i skonfigurowaniu każdego rodzaju kamery IP, dzięki której monitoring może być prowadzony na odległość, na przykład z poziomu telefonu komórkowego, przez Internet.

Widok kamery

Widok kamery

Monitoring domu

Monitoring domu powinien zapewniać wysoką jakość obrazu przy niskiej cenie. Powinien działać całodobowo i obejmować zasięgiem zarówno wnętrze domu jak i wybrany teren dookoła. Do głównych zadań monitoringu należy minimalizacja zagrożeń związanych z ryzykiem włamania, kradzieży, aktami wandalizmu (śmiecenie, napisy na murach).

dom

Monitoring w sklepie

Coraz większa liczba włamań i kradzieży towarów zmusza właścicieli sklepów do podjęcia działań, mających na celu wyeliminowanie lub przynajmniej ograniczenie tego procederu.

W obiektach, w których obserwowani są ludzie, towary i pieniądze oraz istnieje konieczność ich identyfikacji, najlepiej sprawdzają się kamery kolorowe. Kolor stanowi dodatkowy element rozpoznania. Przy słabym oświetleniu można stosować kamery z reflektorami podczerwieni, które umożliwiają obserwację nawet w całkowitych ciemnościach.

sklep

Kamery

Kamery powinny działać prewencyjnie oraz zapewniać monitoring newralgicznych punktów. Prawidłowo dobrana i zainstalowana kamera powinna być w stanie uchwycić obrazy, które pozwolą na identyfikację każdej osoby wchodzącej lub wychodzącej z budynku. Wewnątrz budynku zaproponowano kamerę z obiektywem szerokokątnym zapewniającym obserwację wybranych punktów w domu.

Zarządcom nieruchomości, właścicielom firm, a także użytkownikom prywatnym pragniemy zaprezentować nowoczesny sprzęt wykorzystywany do budowy nowoczesnych systemów monitoringu, a także systemów alarmowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nowoczesne kamery IP, a także bardziej tradycyjne kamery analogowe, wciąż powszechnie wykorzystywane przy tworzeniu zintegrowanych systemów telewizji przemysłowej. Wśród dziesiątek różnego rodzaju kamer znaleźć można urządzenia przystosowane do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń, kamery tubowe i kopułowe, z zoomem i szybkoobrotowe oraz wiele innych kamer, dzięki którym monitoring wybranego obiektu będzie nie tylko efektywny, ale i stosunkowo tani w realizacji. W naszym sklepie kupią Państwo także atrapy kamer, rejestratory, obudowy i uchwyty, obiektywy, zasilacze i przewody, a także nowoczesne oprogramowanie do sprzętu wykorzystywanego w monitoringu. Zapraszamy!

Proponujemy Państwu sprzedaż oraz montaż nowoczesnych systemów alarmowych w dowolnego typu obiektach – w mieszkaniach prywatnych, lokalach firmowych, a także w obiektach użyteczności publicznej czy placówkach oświatowo-wychowawczych. Nasze systemy alarmowe  charakteryzują się niezawodnością działania, prostotą obsługi oraz łatwością montażu. Stawiamy na rozwiązania innowacyjne i inteligentne, dlatego oferujemy Państwu sprzedaż bezprzewodowych systemów alarmowych, doskonale zabezpieczających dany obiekt przed ryzykiem włamania. Wszystkie systemy alarmowe z oferty naszej firmy wpływają bezpośrednio na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w danym obiekcie, co oczywiście przekłada się na mniejsze koszty ubezpieczenia takiego lokalu. Jeśli szukają Państwo sprawdzonych rozwiązań, oferowane przez naszą firmę systemy alarmowe Satel, będą strzałem w dziesiątkę. Gorąco polecamy!

pasywny

Klawiatura z wyświetlaczem LCD www.delta.poznan.pl

Klawiatura z wyświetlaczem LCD
www.delta.poznan.pl

zestaw alarmowy

Zakres prac instalacyjnych jakie wykonujemy w firmie INFOMECH:

  •  wycena systemu alarmowego na miejscu, u klienta - OPTYMALIZACJA KOSZTÓW
  •  pomoc w wyborze efektywanego alarmu oraz wycena poszeczgólnych elementów
  •  analiza procesu montażu tak, aby instalacje przebiegła sprawnie i bez zakłóceń
  •  montaż systemu alarmowego
  •  konfiguracja i programowanie centrali alramowej
  •  szkolenie oraz prezentacja wykonajej instalacji
  •  odbiór wykonanego montażu przez klienta i przekazanie dokumantacji wraz z eszczegółowym omówieniem funkcji i zadań jakie ma spełniać centrala alatmowa
  •  CENTRALE ALARMNOWE KTÓRE MONTUJEMY W FIRMIE INFOMECH SĄ WYPRODUKOWANE PRZEZ POLSKIEGO PRODUCENTA Satel
  •  MONTAŻ SYSTEMÓW ALARMOWYCH INFOMECH WYKONUJEMY W REGIONIE Stalowa Wola, Sandomierz, Tarnobrzeg, Kraśnik, Janów Lubelski, Mielec, Nowa Sarzyna, Nowa Dęba, Rzeszów, Nisko, Sokołów Małopolski, Kamień, Jeżowe, Ulanów, Rudnik nad Sanem i inne ( szybki serwis jest gwarancą ponieważ w promieniu około 50 kilomatrów dojazd do klienta trwa około godziny)