Monitoring

Działamy w sposób skrupulatny, podchodząc całościowo do każdego zlecenia. Jedną z usług świadczonych przez naszą firmę jest budowa instalacji monitoringu, obejmująca także jej modernizację, serwis oraz ewentualne naprawy. Pracujemy jedynie na sprawdzonych urządzeniach, takich jak np. kamery Hikivision, oferując naszym Klientom monitoring:

  • domowy (montowany w domach jednorodzinnych i blokach),
  • przemysłowy (np. w przedsiębiorstwach produkcyjnych),
  • firmowy (w biurach i zakładach pracy),
  • sklepowy,
  • obejmujący otwarte place.
  • Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technicznymi, dlatego oferujemy Klientom urządzenia nowej generacji, które nie tylko cechują się dużą funkcjonalnością, ale także znacznie zwiększają bezpieczeństwo monitorowanych obiektów. Naszą specjalnością jest monitoring full-hd oraz cyfrowy z wykorzystaniem kamer IP - czyli takich, które działają w sposób bezprzewodowy i nie potrzebują bezpośredniego podłączenia do rejestratora. Wykorzystujemy głównie zestawy marki Hikivision, a także innych renomowanych firm (np. Samsung czy BCS).

    Poza wykonaniem i serwisem wspomnianych instalacji, oferujemy także montaż systemu nadzoru wizyjnego, umożliwiającego podgląd widoku z kamer przez Internet). Ponadto zajmujemy się także archiwizacją danych nagrywanych na rejestrator oraz ich ochroną.

    Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu oraz zatrudnianiu wykwalifikowanych specjalistów, jesteśmy w stanie zapewnić Klientom w pełni kompleksową obsługę, która z pewnością sprosta ich oczekiwaniom.