Monitoring cctv telewizja przemysłowa w Polsce oraz regionie monitoring biłgoraj

Monitoring CCTV, telewizja przemysłowa, systemy zabezpieczenia elektronicznego

Monitoring cctv telewizja przemysłowa w Polsce oraz regionie

Monitoring cctv telewizja przemysłowa w Polsce oraz regionie

Monitoring cctv telewizja przemysłowa w Polsce oraz regionie - Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się wykonaniem nowoczesnego monitoringu w biurze, sklepie lub domu mieszkalnym, INFOMECH jest to Twojej pełnej dyspozycji. Zajmujemy się całością prac związanych z budową systemów monitoringu, od wyboru sprzętu zaczynając, przez stworzenie instalacji teletechnicznej, a na montażu i konfiguracji sprzętu kończąc. Część naszych usług to także pomoc w przebudowie i naprawach istniejących systemów monitoringu, w tym oferta modernizacji analogowego systemu monitoringu do standardu cyfrowego. Nasze usługi realizujemy na obszarze całego województwa podkarpackiego, a także na obszarze sąsiednich województw. Dedykujemy je osobom prywatnym, właścicielom sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych i innych firm, a także instytucjom publicznym tj. urzędy gmin lub inne instytucje samorządowe i państwowe. Jeśli szukasz kompetentnego podmiotu, który dostarczy sprzęt, zaprojektuje i wykona, a w przyszłości zajmie się konserwacją lub ewentualnymi naprawami stworzonego przez siebie systemu monitoringu, zgłoś się do nas. Naszym atutem jest doświadczenie, fachowość oraz przystępne ceny świadczonych usług. Zapraszamy!

Jeśli szukasz firmy, która specjalizuje się w sprzedaży urządzeń wykorzystywanych w monitoringu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Specjalizujemy się w sprzedaży nowoczesnych urządzeń cyfrowych, które umożliwiają rejestrację materiału wideo w wysokiej rozdzielczości obrazu. Są to jedne z najnowocześniejszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku, do obsługi których wystarczy dostęp do sieci Internet. Kamery IP wykazujące się wysoką niezawodnością działania i prostotą obsługi. Możesz zainstalować je we własnym domu, w sklepie lub firmie. By uzyskać dostęp do obrazu z kamery, wystarczy skorzystać z pomocy klasycznej przeglądarki internetowej. Monitoring CCTV Przemyśl to dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym można poczuć się znacznie bardziej bezpiecznie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszej oferty, zadzwoń lub napisz. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania związane z monitoringiem, telewizją przemysłową czy ochroną obiektów mieszkalnych.

 

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą urządzeń wykorzystywanych do budowy niezawodnych w działaniu systemów monitoringu na rzecz osób prywatnych, instytucji czy firm. Monitoring CCTV Zamość to kompleksowa oferta obejmująca pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu, dopasowanego do potrzeb konkretnego klienta oraz jego instalację we wskazanym przez klienta miejscu. Monitoring CCTV Zamość to także pokrewne usługi związane z modernizacją istniejących systemów telewizji przemysłowej, z konserwacją lub naprawami sprzętu tj. kamery czy rejestratory obrazu, a także usługi związane z konfiguracją nowych systemów monitoringu. We współczesnych czasach właściwy poziom zabezpieczeń danego obiektu może być osiągnięty stosunkowo prostymi środkami, w czym pomaga wszechobecny dostęp do sieci Internet oraz spadek cen na zaawansowany technologicznie sprzęt wykorzystywany w monitoringu, przede wszystkim na kamery IP. Jeśli jesteś z Zamościa lub okolic i szukasz fachowca, który pomoże w zmodernizowaniu lub przygotowaniu nowego systemu monitoringu w Twojej firmie lub domu, zgłoś się do nas. Chętnie ci pomożemy!

Współczesne systemy monitoringu to większa niezawodność działania, niskie koszty instalacji i eksploatacji, a także znacznie lepsza niż jeszcze kilka lat temu jakość obrazu uzyskiwanego z kamer cyfrowych, które stanowią podstawę nowoczesnych systemów wizyjnych. Monitoring CCTV Chełm to oferta budowy nowoczesnych systemów monitoringu w takich obiektach jak: sklepy, hurtownie, biura, warsztaty, magazyny, a także mieszkania prywatne czy miejsca użyteczności publicznej. Nasza firma prócz realizacji usług instalacyjnych, modernizacyjnych i remontowych, zajmuje się także sprzedażą nowoczesnych urządzeń wykorzystywanych do budowy systemów telewizji przemysłowej oraz w innych systemach wizyjnych. W naszej ofercie znalazły się nowoczesne kamery IP, wideo rejestratory, urządzenia do magazynowania danych i wiele innych.  Monitoring CCTV Chełm to m.in. możliwość modernizacji starej analogowej instalacji na instalację cyfrową, z opcją zapisu obrazu nie na magnetowidzie, a na dysku twardym komputera, co zapewnia większą wygodę obsługi systemu i lepszą jakość materiałów wideo.

 

Współczesne systemy zabezpieczeń wizyjnych, dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii cyfrowej i szerszemu dostępowi do sieci Internet, wkroczyły w zupełnie nową fazę rozwoju. Dzięki naszej pomocy masz okazję do zbudowania bardziej nowoczesnego, funkcjonalnego i tańszego w eksploatacji systemu monitoringu w swojej firmie lub w domu. Monitoring CCTV Stalowa Wola to oferta dedykowana dla wszystkich osób, które chcą wzmocnić ochronę wewnątrz lub na zewnątrz danego obiektu – w sklepie, w hurtowni, w biurowcu, w przedszkolu lub w szkole, w mieszkaniu prywatnym lub w przydomowym ogrodzie. Nasza firma specjalizuje się w budowie nowych oraz modernizacji istniejących systemów dozoru wizyjnego, przystosowując je do standardów współczesności – przejście z rejestratorów analogowych na cyfrowe, co nie tylko pozwala poprawić jakość obrazu uzyskiwanego z kamer, ale co także zapewnia możliwość podglądania obrazu w czasie rzeczywistym z niemal z dowolnego miejsca na Ziemi – wystarczy dostęp do Internetu.

 

Dla osób, które interesuje monitoring CCTV Tarnobrzeg jest jednym z miast, w których działa nasza firma. Specjalizujemy się w budowie systemów dozoru wizyjnego oraz w sprzedaży urządzeń wykorzystywanych do budowy tego typu systemów. Częścią naszej działalności jest również modernizacjach istniejących systemów analogów, dostosowująca je do współczesnych standardów cyfrowych, które są nie tylko bardziej funkcjonalne w użytkowaniu, ale i tańsze w eksploatacji. Monitoring CCTV Tarnobrzeg to niezwykle rozbudowana oferta kierowana zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców, którym zależy na zbudowaniu prostego w obsłudze i niezawodnego w działaniu systemu monitoringu w ich firmie lub w miejscu ich zamieszkania. Dzięki naszemu wsparciu budowa nawet najbardziej złożonego systemu monitoringu nie zajmie wiele czasu, a koszt stworzenia takiego systemu nie pochłonie gigantycznych kwot pieniędzy. Po szczegółowe informacje odsyłamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Poza Tarnobrzegiem działamy również w wielu pobliskich miastach i miasteczkach. Zapraszamy!

 

Jeśli chcesz zmodernizować funkcjonujący w twojej firmie system telewizji przemysłowej lub stworzyć zupełnie nowy, nowoczesny system dozoru wizyjnego, wyposażony w najnowszą generację kamer cyfrowych pracujących w rozdzielczości Full HD, skorzystaj z oferty naszej firmy. Zajmujemy się projektowaniem, serwisowaniem, modernizowaniem i budową systemów monitoringu CCTV w Sandomierzu i w większości innych miast i miasteczek regionu. Monitoring CCTV Sandomierz to dostęp do profesjonalnych usług i nowoczesnego sprzętu w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dzięki wsparciu naszej firmy możesz niskim kosztem dostosować analogowy system zabezpieczeń do wymogów współczesności. Wystarczy kupić i skonfigurować rejestrator cyfrowy, w czym chętnie ci pomożemy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, obraz generowany przez kamery analogowe będzie zapisywany w formie cyfrowej na dysku komputera, a ty będziesz miał dostęp do takiego materiału w zasadzie z dowolnego miejsca na Ziemi. Wystarczy tylko dostęp do Internetu i dowolnej przeglądarki internetowej.

 

W poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w zakresie profesjonalnego monitoringu wideo, dla naszych klientów przygotowaliśmy trzy praktyczne pakiety usług: pierwszy z nich to rozbudowa lub naprawa istniejącego systemu przemysłowej telewizji analogowego, drugi to modernizacja istniejącego systemu analogowej telewizji przemysłowej do standardu cyfrowego, a trzeci to stworzenie nowoczesnego systemu dozoru wizyjnego wykorzystującego możliwości kamery IP, czyli kamery połączonej bezpośrednio z siecią Internet. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i umiejętnościami, aby poradzić sobie z budową lub modernizacją każdego z takich systemów. Jeśli chcesz zmodernizować lub rozbudować system monitoringu CCTV w Leżajsku lub w okolicznych miejscowościach, jesteśmy do twojej dyspozycji. Monitoring CCTV Leżajsk to przede wszystkim dostęp do wielu kategorii sprzętu niezbędnego dla budowy efektywnego systemu monitoringu, a także dostęp do specjalistów, dla których przygotować monitoring dla firmy prywatnej, sklepu, spółdzielni mieszkaniowej czy szkoły, to żaden problem.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak działa monitoring, czym jest telewizja dozorowa lub w jaki sposób zorganizować monitoring dla przedszkola lub szkolnego boiska, zgłoś się do naszej firmy. Monitoring CCTV Łańcut to kompleksowy zestaw usług związanych ze sprzedażą wielu kategorii profesjonalnych urządzeń, wykorzystywanych do budowy i modernizacji systemów dozoru wizyjnego w obiektach prywatnych, firmowych lub publicznych. To także usługi związane z zaprojektowaniem, montażem oraz konfiguracją nowego systemu monitoringu, z modernizacją lub rozbudową istniejącego systemu dozoru lub z przebudową istniejącego systemu i zastąpieniem go bardziej nowoczesnymi rozwiązaniami. Trzeba bowiem pamiętać, że era urządzeń analogowych powoli odchodzi do lamusa historii. Oczywiście nie musisz rezygnować z wszystkich elementów starego systemu przemysłowej telewizji analogowej, ale przejście na rejestrator cyfrowy da ci wiele nowych możliwości, a co najważniejsze, ułatwi i obniży koszty związane z rejestracją materiałów wideo. Monitoring CCTV Łańcut to okazja, by korzystać z najnowszych i najbardziej wydajnych rozwiązań z zakresu monitoringu.

 

Urządzenia cyfrowe dominują niemal we wszystkich sferach naszego życia i jeśli jeszcze twoja firma nie zmodernizowała analogowego systemu telewizji przemysłowej, być może nadszedł czas, by w końcu to zmienić. Zajmujemy się rozbudową i modernizacją systemów monitoringu CCTV w Biłgoraju i wielu innych miejscowościach regionu. Projektujemy, instalujemy i konfigurujemy systemy monitoringu od podstaw. Wykonujemy podstawowe instalacje techniczne i przyłącza, sprzedajemy sprzęt niezbędny do stworzenia efektywnego systemu nadzoru wizyjnego, poprawiamy zabezpieczenie budynków prywatnych, firmowych i publicznych, a także wykonujemy szereg innych prac instalacyjnych związanych z budową lub przebudowa istniejących systemów monitoringu. Jednym słowem monitoring CCTV Biłgoraj to najlepsza okazja do zwiększenia poziomu zabezpieczeń w obiekcie każdego typu. Pamiętaj, jeśli chcesz przejść z systemu analogowego na cyfrowy, modernizacja monitoringu nie będzie kosztowała Cię majątku. Wystarczy wymiana rejestratora na cyfrowy i ponowna konfiguracja systemu. Naprawdę warto, polecamy!

 

Jeśli chcesz lepiej chronić siebie, swoich bliskich, swój majątek prywatny i firmowy, skorzystaj z usług naszej firmy. Zajmujemy się budową monitoringu CCTV w Kraśniku, Biłgoraju, Sandomierzu i wielu innych okolicznych miastach. Jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych urządzeń koniecznych, aby zbudować profesjonalny monitoring cyfrowy lub zmodernizować analogową wersję systemu telewizji przemysłowej do standardu cyfrowego. W naszej ofercie nowoczesne rejestratory cyfrowe, profesjonalne kamery HD i Full HD, w tym niezawodne w działaniu kamery Hikvision, a także całe mnóstwo przydatnego sprzętu instalacyjnego. Cześć naszych usług to także instalacje teletechniczne i techniczne, potrzebne do stworzenia prostego w obsłudze, niedrogiego i efektywnego w pracy systemu kamer połączonych w jeden spójny, sprawnie działający układ. Monitoring CCTV Kraśnik to usługi dedykowane dla osób prywatnych, przedsiębiorców i instytucji publicznych. Nie jest nam bowiem obcy zarówno monitoring dla sklepu, jak i publiczny monitoring dla przedszkola czy szkoły.

 

Szukasz dodatkowego i taniego systemu ochrony dla swojej firmie? Skorzystaj z olbrzymich możliwości, jakie niesie ze sobą monitoring przez Internet. Dziś system kamer nie musi być podłączonych ze sobą za pomocą skomplikowanej i kosztowej do wykonania plątaniny kabli. Wystarczy dostęp do bezprzewodowego Internetu, nowoczesne kamery IP, cyfrowy rejestrator do nagrywania obrazu i właściwa konfiguracja całego systemu w jedną, spójnie działającą całość. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług polegających na budowie systemów monitoringu CCTV w Janowie Lubelskim, Rzeszowie, Radomie, Lublinie i wielu innych miastach regionu. Jesteśmy dystrybutorem nowych generacji urządzeń wykorzystywanych do budowy prostych i nieco bardziej złożonych systemów dozoru wizyjnego. Ponadto zajmujemy się wykonaniem wszystkich potrzebnych prac montażowych i konfiguracyjnych. Monitoring CCTV Janów Lubelski to także możliwość modernizacji starego, zwykle jeszcze analogowego systemu monitoringu do standardów współczesności, czyli do standardu cyfrowego.

 

Jesteśmy firmą działającą na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń wykorzystywanych do budowy systemów monitoringu tj. kamery IP, rejestratory obrazu, dyski twarde, monitory, a także różnego rodzaju akcesoriów elektroinstalacyjnych potrzebnych do budowy tego typu systemów. Jeśli interesuje cię monitoring CCTV Nowa Dęba jest jedną z miejscowości znajdujących się w bezpośrednim zasięgu działania naszej firmy. Odwiedzając naszą firmą zaopatrzysz się w wysokiej jakości kamery HD i Full HD, w wielokanałowe rejestratory obrazu, w monitory oraz w wiele innych urządzeń, z których korzysta każda profesjonalna telewizja dozorowa. Naszą ofertę dedykujemy nie tylko do przedsiębiorców pragnących zwiększyć poziom bezpieczeństwa w swojej firmie, na przykład w sklepie, ale także osobom prywatnym oraz instytucjom tj. przedszkola czy szkoły. Monitoring CCTV Nowa Dęba to profesjonalne usługi monterskie, z których mogą skorzystać również te osoby, którym zależy na modernizacji starego systemu monitoringu do standardu cyfrowego.

 

Wszystkich, których interesują nowoczesne systemy przekazywania obrazu bazujące na takich rodzajach urządzeń jak kamery cyfrowe, rejestratory cyfrowe, monitory LCD i wiele im podobnych, zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą naszej firmy. Podstawą naszej oferty są prace związane z zakładaniem monitoringu CCTV w Rzeszowie oraz w wielu innych miastach i miejscowościach woj. podkarpackiego i małopolskiego. Ponadto zajmujemy się sprzedażą wielu generacji sprzętu, na którym budowane są elektroniczne systemy zabezpieczeń w firmach, w punktach handlowych, w domach prywatnych, placówkach oświatowych czy instytucjach publicznych. W ofercie naszej firmy m.in. tanie, ale wciąż dobrze radzące sobie w wielu sytuacjach kamery analogowe oraz ich najnowsze wersje, czyli kamery IP zdolne do rejestrowania obrazu w rozdzielczości HD lub Full HD. Jeśli interesuje cię monitoring CCTV Rzeszów to miasto, w którym bez problemu możesz zdecydować się na monitoring IP, czyli na system dozoru dostępnego z poziomu każdego urządzenia z dostępem do Internetu.

 

Jeśli interesuje Państwa profesjonalne wykonanie instalacji monitoringowej na terenie takiego obiektu jak budynek biurowy, sklep, magazyn, szkoła, park, wielorodzinny budynek mieszkalny lub jednorodzinny budynek prywatny, jesteśmy do waszych usług. Wykonujemy instalacje monitoringowe na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego, jeżeli zatem ktoś z Państwa chce założyć monitoring CCTV w Zamościu, wystarczy zadzwonić lub napisać do naszej firmy. Prócz usług elektroinstalacyjnych i montażowych, zajmujemy się również sprzedażą oraz konfiguracją sprzętu wykorzystywanego przez systemy monitoringu CCTV. Dysponujemy markowym sprzętem analogowy i cyfrowym, w tym urządzeniami najnowszej generacji tj. kamery Hikvision Full HD. Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu i realizacji różnych typów dozoru wizyjnego dla małych podmiotów, w tym dla osób prywatnych, jak i dla dużych instytucji czy przedsiębiorstw możemy doradzić przy wyborze sprzętu i najlepszych dla Państwa rozwiązań technologicznych. Monitoring CCTV Zamość to okazja do stworzenia szczelnego i wygodnego w obsłudze systemu zabezpieczeń dla firm i klientów indywidualnych.

 

Jak podnieść poziom bezpieczeństwa w sklepie? Jednym z najprostszych i stosunkowo tanich sposobów jest monitoring CCTV Przemyśl to miasto, w którym znajdziesz wiele firm zajmujących się instalacją systemów monitoringu. Jeśli jednak zależy ci na najwyższej jakości usług i przystępnych cenach sprzętu tj. kamery cyfrowe, zgłoś się do nas. Jesteśmy dystrybutorem wielu kategorii sprzętu, przy pomocy którego stworzysz niezawodne w działaniu zabezpieczenie wizyjne. Jesteśmy również ekspertem, jeśli chodzi o realizacje różnego rodzaju prac instalacyjnych i konfiguracyjnych w specjalizacji monitoring CCTV Przemyśl, Rzeszów, Lublin i wiele innych miast regionu to teren, na którym działamy, Dostarczamy naszym klientom najnowsze rozwiązania i sprzęt, który wpływa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy, w przestrzeni publicznej i w ich prywatnych domach. Częścią naszej oferty jest monitoring dla domu, sklepu, szkoły, spółdzielni mieszkaniowej czy w wersji klasycznej, monitoring dla firmy. Zajmujemy się również świadczeniem usług serwisowych dla takiego sprzętu jak kamery czy rejestratory IP.

Wymiana całego systemu telewizji przemysłowej to sporty wydatek, dlatego nasza firma prócz budowy nowych systemów dozoru wizyjnego, zajmuje się również modernizacją istniejących systemów monitoringu, wykorzystujących kamery analogowe. Zamiast wymiany całego systemu kamer, proponujemy przejście na rejestratory cyfrowe, które pozwalają na zapisywanie danych na dysku komputera. Tego typu rozwiązanie to niedrogi sposób, by przemysłowa telewizja dozorowa zyskała nową jakość. Jeśli interesuje cię monitoring CCTV Ostrowiec Świętokrzyski jest jedną z miejscowości, w których działa nasza firma. Co warte podkreślenia, nie tylko wykonujemy różnego rodzaju instalacje teletechniczne, ale przy okazji jesteśmy również dostawcą doskonałej jakości sprzętu tj. kamery przemysłowe pracujące w wysokich rozdzielczościach obrazu, rejestratory IP, monitory, dyski twarde, akcesoria instalacyjne i wiele innych. Jeżeli chcesz zbudować niedrogi i prosty w obsłudze system monitoringu CCTV w Ostrowie Świętokrzyskim, zgłoś się do naszej firmy, a na pewno ci w tym pomożemy.

Profesjonalne usługi związane z projektowaniem, modernizacją, remontami i budową od podstaw bardziej lub mniej rozbudowanych systemów monitoringu CCTV na terenie Starachowic i innych miast regionu to główna część oferty naszej firmy. Prócz usług typowo instalacyjnych i montażowych, prowadzimy także sklep, w którym można znaleźć wszystko, czego potrzebują nowoczesne, elektroniczne systemy zabezpieczeń. W związku z tym, w ofercie naszej firmy znaleźć można wiele modeli nowoczesnych kamer, w tym kamery IP zdolne do rejestrowania obrazu w rozdzielczości Full HD, a nawet w rozdzielczości 4K, rejestratory IP, pojemne dyski twarde do zapisywania filmów z monitoringu, monitory i wiele innych. Jednym słowem mamy wszystko, co potrzebne aby zbudować skuteczny i niedrogi monitoring CCTV Starachowice to jedno z miast, w którym świadczymy nasze usługi. Warto przy tym pamiętać, że z monitoringu korzystać mogą nie tylko firmy i instytucje, ale również osoby prywatne. Współcześnie instalacja kilku dyskretnych kamer w domu lub na podwórzu to żaden problem. Polecamy!

 

Bezpieczeństwo i spokój nie mają swojej ceny. W związku z tym, nie warto żałować pieniędzy na budowę efektywnego systemu dozoru wizyjnego, czy to na terenie zakładu pracy, czy też w domu prywatnym i jego najbliższym otoczeniu. Koszt, z jakim trzeba się liczyć, decydując się na nowoczesny monitoring IP, nie jest szczególnie wysoki, zwłaszcza jeśli mamy zamiar skorzystać tylko z kilku kamer i podstawowego rejestratora obrazu. Nasza firma, monitoring CCTV Mielec, zajmuje się sprzedażą tego typu urządzeń. Jesteśmy również przygotowani do ich montażu i odpowiedniej konfiguracji. Nasze usługi świadczymy w Weilu miastach Podkarpacia i Małopolski, jeśli zatem chciałbyś założyć monitoring CCTV w Mielcu, Radomiu czy w Przemyślu, z pewnością będziemy mogli ci pomóc. Jeśli ma być to monitoring dla sklepu, mamy gotowe rozwiązania, które oczywiście na miejscu dostosowujemy do potrzeb konkretnego przedsiębiorcy. Jeśli chodzi o monitoring dla firm, instytucji lub osób prywatnych, każdy system budowany jest według przedstawionych nam wytycznych, ale zawsze służymy radą przy wyborze optymalnych rozwiązań i sprzętu.

 

Możliwość stałego monitorowania tego, co dzieje się na terenie posesji, sklepu czy zakładu pracy, to jeden ze skutecznych sposobów na zabezpieczenie się przed złodziejami. Jeśli interesuje cię własna telewizja przemysłowa na terenie nieruchomości należących do twojej firmy lub telewizja dozorowa na potrzeby domu jednorodzinnego, jesteśmy od twojej dyspozycji. Zajmujemy się sprzedażą takich urządzeń jak: nowoczesne kamery IP oraz nieco starsze, ale bardzo tanie i niezawodne w działaniu kamery analogowe. Poza tym kupisz u nas rejestratory, monitory, dyski twarde i wszelkie akcesoria techniczne, przydatne zawsze wtedy, gdy buduje się monitoring CCTV Nisko to jedna z miejscowości, w której świadczymy nasze usługi. Warto bowiem zaznaczyć, że prócz wspomnianych urządzeń, zajmujemy się również projektowaniem, budową oraz modernizacją systemów dozoru wizyjnego na potrzeby firm, osób prywatnych i różnego typu instytucji. Niejednokrotni przygotowywaliśmy monitoring dla szkół, przedszkoli, spółdzielni mieszkaniowych czy innych obiektów użyteczności publicznej, nie wspominając o firmach i domach prywatnych.

 

Skuteczny system monitoringu pokrywa maksymalnie duży obszar dozorowanego terenu, bez pozostawienia luk, które mogą stanowić furtkę dla potencjalnego intruza. Zgłoś się do naszej firmy, jeśli zależy ci na tym, by stworzyć właśnie taki, w pełni profesjonalny monitoring CCTV Radom i inne miasta regionu tak samo potrzebują skutecznych i nowoczesnych systemów dozoru wizyjnego jak Warszawa czy Kraków. Jeśli zatem chcesz założyć w swojej firmie lub w domu prywatnym skuteczny i prosty w obsłudze system monitoringu CCTV w Radomiu, napisz lub zadzwoń do nas. Dysponujemy markowym, sprawdzonym, a przy okazji niedrogim sprzętem elektronicznym tj. kamery IP, rejestratory cyfrowe, monitory, akcesoria elektroinstalacyjne czy dyski twarde. Mamy także wiedzę i niezbędne umiejętności, dzięki którym monitoring dla firmy, domu lub przedszkola nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Ciekawą usługą, jaką świadczymy, jest modernizacja istniejącego systemu telewizji przemysłowej ze standardu analogowego na cyfrowy. Koszt takiej usługi jest niewielki, a jakość działania całego systemu po takiej modernizacji, wyraźnie wyższa.

 

Dla osób, które w najbliższej przyszłości zamierzają zainwestować w nowoczesny system monitoringu CCTV, nasza firma przygotowała wyjątkową ofertę. Dysponujemy zupełnie nową generacją kamer Hikvision Full HD, które zapewniają najwyższą jakość obrazu w każdych warunkach pogodowych. Dysponujemy kamerami do instalacji na zewnętrz, jak i wewnątrz budynków. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również bogaty wybór rejestratorów, dysków twardych, monitorów i różnego rodzaju akcesoriów instalacyjnych, dzięki którym telewizja przemysłowa stanie się podstawą systemu zabezpieczeń każdej nieruchomości. Monitoring CCTV Kielce to kompleksowa oferta obejmująca nie tylko sprzedaż urządzeń, ale również usługi instalacyjne, które każdorazowo realizuje odpowiednio wykwalifikowany pracownik zabezpieczenia technicznego. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorców i osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w takich miejscach jak szkoły, przedszkola, żłobki czy place zabaw. Zainwestuj w profesjonalny monitoring CCTV Kielce to ładne miasto, ale dobrze zabezpieczyć się przed niepożądanymi gośćmi.

 

Dla osób, które pragną podnieść poziom bezpieczeństwa w swoim domu, polecamy niedrogie, proste w obsłudze i niezawodne w działaniu kamery IP. Ta nowa generacja urządzeń cyfrowych to podstawa współczesnych systemów monitoringu i telewizji przemysłowej. Oferta naszej firmy to zabezpieczenie budynków właśnie przy pomocy tego typu kamer. Część naszych usług, to również modernizacja istniejących systemów monitoringu CCTV w Lublin. Usługi realizowane przez naszą firmę pomagają wielu przedsiębiorcom i instytucjom publicznym w dostosowaniu analogowych systemów dozoru wizyjnego do standardu cyfrowego. Wbrew pozorom, tego typu modernizacja nie jest szczególnie kosztowana ani kłopotliwa w przeprowadzeniu, dlatego warto się na nią zdecydować. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty sprawdź frazę monitoring CCTV Kielce. Pod tym hasłem znajdziesz naszą firmową stronę z kompleksową ofertą dedykowaną tak dla osób prywatnych, jak i dla wspomnianych już wcześniej przedsiębiorców czy różnego rodzaju instytucji. Zapraszamy!

 

Jeśli w najbliższej przyszłości planujesz inwestycję w telewizję przemysłową, pomyśl o skorzystaniu z nowej generacji urządzeń, dzięki którym monitoring turbo HD stał się w końcu możliwy i dostępny dla statystycznego odbiorcy. Nowa generacja kamer pozwala na otrzymanie rewelacyjnej jakości obrazu, niezależnie od panujących na zewnątrz warunków pogodowych czy pory dnia. Kamery IP są coraz tańsze, podobnie jak inne urządzenia wykorzystywane do rejestrowania i zapisu obrazu, w tym rejestratory IP, co wpływa na mniejsze koszty, jakie generuje monitoring CCTV Tarnów to jedno z miejsc, gdzie nowoczesne rozwiązania cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. Jeśli i ty chcesz stać się właścicielem nowoczesnego systemu monitoringu CCTV w Tarnowie, wystarczy że zgłosisz się do naszej firmy. Prócz sprzedaży markowych urządzeń nowej generacji, zajmujemy się również realizacją kompleksowych usług związanych z modernizacją istniejących lub budową zupełnie nowych systemów dozoru wizyjnego. Jeśli zatem potrzeby ci doświadczony instalator monitoringu, nasza firma jest odpowiedzią na twoje potrzeby.

 

Dla zapewniania wyższego poziomu ochrony mienia i osób, warto zainwestować w stworzenie skutecznego systemu monitoringu. Monitoring wizyjny to współcześnie jeden z najbardziej rozpowszechnionych, niedrogich w użytkowaniu sposobów, na kontrolowanie tego, co dzieje się na danym obszarze, na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Największą popularnością cieszy się oczywiście monitoring dla firm, choć współcześnie nie ma żadnych przeszkód, aby zbudować niedrogi monitoring dla domu czy dla przedszkola. Nasza firma zajmuje się sprzedażą urządzeń, bez których nie mógłby funkcjonować żaden monitoring CCTV Dębica jest jednym z miast Podkarpacia, gdzie realizujemy nasze usługi. Nasza ofert to bowiem nie tylko sprzedaż urządzeń, ale także różnego rodzaju usługi związane z montażem urządzeń tj. kamery IP, konfiguracją sprzętu, wykonaniem instalacji technicznych czy modernizacją istniejących systemów analogowych do standardu cyfrowego. Pod hasłem monitoring CCTV Dębica znaleźć można dokładne informacje o naszej firmie, przejrzeć katalog z naszymi produktami i zapoznać się z listą usług, jakie świadczymy.

 

Ochrona rozległych obiektów to szczególnie uciążliwe zajęcie. Odpowiedzią na potrzeby zarządców takich obiektów jest monitoring. Specjalnością naszej firmy jest monitoring CCTV Puławy i niemal cały obszar Podkarpacia to podstawowy obszar naszej działalności. Korzystając z oferty naszego przedsiębiorstwa po pierwsze, możesz zaopatrzyć się w najnowszy sprzęt wykorzystywany w dozorze wizyjnym m.in. w kamery i rejestratory IP, a po drugie, możesz zlecić wykonanie różnych typów instalacji. Instalacje teletechniczne, techniczne i monitoringu to główny obszar naszego zainteresowania. Co warte podkreślenia, dajemy pełną gwarancję na profesjonalne wykonanie instalacji monitoringowej na zewnątrz i wewnątrz budynków. Jeżeli zatem szukasz eksperta w dziedzinie monitoringu CCTV w Puławach, zgłoś się do nas. Zapewniamy atrakcyjne ceny zarówno na nasze produkty, jak i na świadczone przez nas usługi. Pragniemy podkreślić, że jeśli zdecydujesz się jedynie na częściową modernizację telewizji przemysłowej, cena usługi będzie proporcjonalnie niższa.

Instalacja nowoczesnego systemu monitoringu w miejscu pracy lub zamieszkania to najlepszy sposób na podniesienie poziomu ochrony samego obiektu oraz jego najbliższego otoczenia. Naszą specjalnością jest nowoczesny monitoring cyfrowy bazujący na nowej generacji urządzeń rejestrujących obraz tj. kamery IP. Dzięki tego typu urządzeniom nagrania są niezwykle wyraźne i w razie konieczności mogą stać się ważnym dowodem dla policji na wypadek włamania lub innego naruszenia prawa. Monitoring CCTV Opatów to szczególna oferta dedykowana dla przedsiębiorców, samorządowców oraz osób prywatnych z Opatowa i najbliższych okolic tej miejscowości. W ramach naszej oferty możemy przygotować dla Państwa niedrogi, ale niezwykle skuteczny monitoring dla sklepu, firmy, domu prywatnego, szkoły czy kawiarni. Możemy również pomóc w modernizacji istniejącego systemu monitoringu, dostosowując go do obecnych możliwości technicznych, czyli chociażby do rejestrowania obrazu na dyskach komputerowych, czy do uzyskania podglądu z kamer, z poziomu dowolnego urządzenia mobilnego przez Internet.

 

Jedną ze specjalności naszej firmy jest instalacja kamer monitoringu, a następnie ich konfiguracja w jeden spójny system podglądu przestrzeni wokół oraz wewnątrz danego obiektu. W ten sposób możemy stworzyć niezawodny w działaniu, oszczędny, a przy tym niezwykle prosty w obsłudze monitoring dla firmy, instytucji, osoby prywatnej, sklepu czy dyskoteki. Jeśli chcesz założyć monitoring CCTV w Annopolu lub w jednej z miejscowości woj. podkarpackiego jesteśmy do twojej dyspozycji. Dostarczymy ci sprzęt najnowszej generacji, chociażby niezwykle obecnie popularne kamery Hikvision, wykonamy instalację, a następnie całość skonfigurujemy w ten sposób, by zapewnić maksymalną wygodę obsługi, a sam system uczynić niezwykle szczelnym. Monitoring CCTV Annopol to także dodatkowe usługi związane z serwisowaniem urządzeń wykorzystywanych w monitoringu, usługi instalacyjne i modernizacyjne. Częścią naszej oferty jest modernizacja istniejących systemów analogowej telewizji przemysłowej i jej dostosowanie do wymogów ery urządzeń cyfrowych, bez konieczności wymiany systemu kamer.

 

Jeżeli zastanawiasz się nad wdrożeniem w swojej firmie systemu dozoru wizyjnego, tak by poprawić istniejący system bezpieczeństwa, polecamy się do usług. Zabezpieczenie wizyjne to obecnie jeden z najbardziej wydajnych, tanich i wygodnych w obsłudze sposobów na podniesienie poziomu bezpieczeństwa wewnątrz różnego typu obiektów, a także na zewnątrz, w przestrzeni publicznej lub prywatnej. Osobom zainteresowanym monitoringiem CCTV w Staszowie i w wielu innych miejscowościach Podkarpacia i Małopolski możemy polecić najnowsze generacje urządzeń rejestrujących tj. kamery IP, profesjonalne rejestratory IP do bezprzewodowego odbioru obrazu z wielu kamer jednocześnie, w czasie rzeczywistym, a także urządzeń pomocniczych i sprzętu instalacyjnego. Monitoring CCTV Staszów to prócz wspomnianej sprzedaży urządzeń, na których bazuje telewizja przemysłowa, także różnego rodzaju usługi instalacyjne, w tym niezwykle przydatne przy tworzeniu nowych systemów nadzoru wizyjnego instalacje teletechniczne i monitoringowe.

 

Poprawa bezpieczeństwa na terenie nieruchomości należących do firm oraz osób prywatnych to główny cel instalacji nowoczesnych urządzeń rejestrujących tj. kamery IP. Na bazie tego typu urządzeń buduje się dzisiaj nowoczesny monitoring CCTV. Jeżeli szukasz firmy, która  na terenie woj. podkarpackiego zajmuje się tworzeniem takich nowoczesnych systemów monitoringu, dobrze trafiłeś. Zakładamy monitoring CCTV w Busku Zdroju i w dziesiątkach innych miast i miasteczek całego regionu. Jesteśmy dystrybutorem sprzętu, zajmujemy się jego instalacją, konfiguracją i jeśli zajdzie taka potrzeba, również jego serwisowaniem. Można powiedzieć, że monitoring CCTV Busko Zdrój to kompleksowy zestaw usług obejmujący wszystkie elementy, jeśli chodzi o nowoczesne i profesjonalne zabezpieczenie wizyjne obiektów i terenów prywatnych lub publicznych. Trzeba pamiętać, że nasza oferta kierowana jest nie tylko do firm, ale także do osób prywatnych i instytucji. Założymy monitoring w przedszkolu, sklepie, w kawiarni czy w urzędzie gminy. Polecamy się do usług!

 

roste w obsłudze rozwiązanie, dzięki któremu zyskasz pełen podgląd na całą okolicę przylegającą do nieruchomości, będziesz mógł monitorować kto wchodzi i kto wychodzi z budynków, a sam podgląd będzie możliwy przez 24h na dobę i to z dowolnego miejsca na Ziemi, wystarczy ci dostęp do Internetu. Monitoring CCTV Połaniec to przemyślana oferta dedykowana nie tylko do miejscowych przedsiębiorców, ale także do mieszkańców i instytucji z całego Podkarpacia. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem tego typu instalacji, prowadzimy również sprzedaż sprzętu tj. kamery cyfrowe i przemysłowe, przeznaczone do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków, rejestratory IP, urządzenia do magazynowania danych tj. dyski twarde, monitory do podglądu, a także osprzęt elektroinstalacyjny. Jeśli chcesz kupić tego typu sprzęt, poszukaj w sieci pod frazą monitoring CCTV Połaniec. Chętnie pomożemy w wyborze właściwych urządzeń i ich instalacji.

 

Niewielki koszt zakupu sprzętu i jego bieżącej obsługi to największa zaleta nowoczesnych urządzeń tj. kamery cyfrowe. Na bazie tego typu sprzętu budowana jest dziś telewizja przemysłowa nowej generacji oraz mniej wymagające, składające się zaledwie z 2-3 kamer IP, systemy monitoringu dla sklepów czy domów prywatnych. My zajmujemy się zarówno sprzedażą tego typu urządzeń, jak i ich instalacją oraz serwisem. Jeśli interesuje cię cyfrowy monitoring CCTV Iłża jest jedną z miejscowości, która znajduje się w zasięgu działania naszej firmy. Wystarczy do nas zadzwonić lub odwiedzić nasza stronę internetową. Pomożemy przy wyborze sprzętu dopasowanego do twoich potrzeb, a będzie to sprzęt, dzięki któremu zabezpieczenie budynków zostaje podniesione do niezwykle wysokiego poziomu. Pomożemy także przy jego późniejszej instalacji i konfiguracji. Monitoring dla sklepów, dla firm i dla osób prywatnych to coś, na co dzisiaj stać praktycznie każdego. Pamiętaj, monitoring CCTV Iłża to dobry sposób na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, a także dobra metoda na wyłapanie i ukaranie osób, które naginają lub łamią prawo.

 

Czy wiesz, że dziś monitoring dla przedszkola to coś zupełnie naturalnego? To ważny elementów wpływających na decyzję rodzica o wyborze konkretnej placówki dla swojego dziecka. Jeśli zatem nie chcesz zostać w tyle, inwestycja w monitoring wizyjny może ci w tym pomóc. Oferta naszej firmy dedykowana jest nie tylko dla przedszkoli, ale także dla firm i osób prywatnych, którym w szczególny sposób zależy na podniesieniu poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy czy zamieszkania. Jeśli interesuje cię inwestycja w profesjonalny monitoring CCTV Zwoleń należy do miejscowości, które znajdują się w zasięgu działania naszej firmy, wystarczy do ans zadzwonić lub skontaktować się z nami przez stronę internetową. Co warte podkreślenia, w ramach usługi monitoring CCTV Zwoleń sprzedajemy i serwisujemy urządzenia, na jakich bazuje każda telewizja przemysłowa, wykonujemy instalacje techniczne i teletechniczne, konfigurujemy sprzęt, a także zajmujemy się modernizacjami istniejących systemów wyposażonych w urządzenia analogowe.

 

W ofercie naszej firmy najnowsza generacja urządzeń do monitoringu wizyjnego, w tym doskonałej jakości kamery marki Hikvision Full HD przeznaczone do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz budynków, rejestratory IP, monitory, dyski twarde i cała masa sprzętu potrzebnego by stworzyć niezawodny w działaniu, funkcjonalny i łatwy w obsłudze monitoring Turbo HD lub w wersji bardziej oszczędnej, coś takiego jak klasyczna telewizja przemysłowa. Oczywiście prócz sprzedaży tego typu urządzeń, świadczymy również szeroki zestaw usług związanych z montażem i serwisem. Jeśli chcesz wyposażyć swój dom lub swoją firmę w nowoczesny monitoring CCTV Ropczyce są na liście miejscowości, w których świadczymy nasze usługi. Zresztą obsługujemy większość miast i miasteczek Podkarpacia oraz cześć woj. małopolskiego, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Monitoring CCTV Ropczyce to także usługi instalacyjne i modernizacyjne, zatem jeśli chcesz przejść z analogowego systemu CCTV na nowoczesny, cyfrowy monitoring przez Internet, chętnie ci w tym pomożemy.

 

Poszukujesz specjalisty, który stworzy na potrzeby twojej firmy lub domu nowoczesny system przekazywania obrazu? Masz zamiar zmodernizować analogowy system CCTV i przejść na rejestratory cyfrowe? Skorzystaj z naszych naszej firmy! Od wielu lat zajmujemy się budową niezawodnych w działaniu, nieskomplikowanych w obsłudze i tanich w eksploatacji systemów monitoringu na potrzeby wielu różnych klientów, osób prywatnych, przedsiębiorców i instytucji. Jeśli chcesz zainwestować w nowoczesny cyfrowy monitoring CCTV Kolbuszowa to miejscowość, w której mieszkasz lub prowadzisz działalność, to możemy ci pomóc. Obsługujemy większość miejscowości Podkarpacia, a także część Małopolski. Realizujemy kompleksowe usługi związane ze sprzedażą urządzeń tj. kamery IP, dyski twarde, monitory, rejestratory IP, a także z ich montażem i konfiguracją. Możemy również dokonać fachowej modernizacji istniejącego systemu monitoringu CCTV w Kolbuszowej lub gdziekolwiek indziej. Na życzenie wykonujemy nie tylko klasyczne instalacje monitoringowe, ale także różnego rodzaju instalacje teletechniczne. Zapraszamy!

 

Planujesz inwestycje w podniesienie poziomu bezpieczeństwa w swojej firmie? Zapoznaj się z bogatą ofertą naszego przedsiębiorstwa, które zajmuje się dystrybucją, montażem oraz serwisem wielu kategorii urządzeń do monitoringu wizyjnego. W oparciu o takie urządzenia jak kamery, monitory, rejestratory IP i im podobne budujemy niezawodne w działaniu systemy zabezpieczeń budynków oraz terenów otwartych wymagających szczególnej ochrony tj. boiska szkolne, place zabaw, parki, skwery itp. Częścią naszych usług jest monitoring CCTV Przeworsk, czyli kompleksowe usługi związane z tworzeniem, bieżącą obsługą lub modernizacją systemów monitoringu na terenie Przeworska, w najbliższych okolicach miasta oraz na terenie całego woj. podkarpackiego. Naszą specjalnością są elektroniczne systemy zabezpieczeń, zatem  prócz monitoringu możemy zainstalować również system alarmowy czy zaawansowany system kontroli dostępu na bazie czytników kart, a nawet czytników linii papilarnych. Pamiętaj, jeżeli zamierzasz założyć monitoring CCTV w Przeworsku, zgłoś się do nas.

 

Jeśli jesteś mieszkaniem Kamienia na Podkarpaciu lub prowadzisz tam swoją firmę, mamy dla ciebie wyjątkową ofertę związaną z instalacją taniego i niezwykle prostego w obsłudze monitoringu cyfrowego. Monitoring CCTV Kamień to przede wszystkim okazja do zakupu nowoczesnych urządzeń tj. kamer i rejestratory IP, które do działania nie potrzebują tworzenia odrębnej instalacji telekomunikacyjnej, wystarczy że znajdują się w zasięgu działania bezprzewodowego Internetu. To także okazja do wykonania całościowych prac związanych z instalacją takich kamer, budową prostego lub bardziej złożonego systemu monitoringu CCTV, a także z ewentualną przebudową lub modernizacją istniejących systemów nadzoru wizyjnego. Monitoring CCTV Kamień to oferta kierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i do osób prywatnych, które chcą lepiej zabezpieczyć swoje mienie. Oferujemy monitoring dla domu, firmy, szkoły, sklepu czy całego osiedla. Zapewniamy atrakcyjne ceny na niezbędny sprzęt i usługi związane z jego instalacją.

 

Interesuje cię monitoring IP? Chcesz się dowiedzieć ile kosztuje i jak działa telewizja dozorowa? Skontaktuj się z naszą firmą, a z chęcią odpowiemy na wszystkie twoje pytania związane z budową systemu zabezpieczeń wizyjnych dla firmy lub domu mieszkalnego. Elektroniczne systemy zabezpieczeń to nasza specjalność, w związku z czym nie tylko sprzedajemy nowoczesne urządzenia niezbędne do budowy takich systemów, ale także je instalujemy i serwisujemy. Dzięki nam już dziś możesz stworzyć tani w eksploatacji i niezawodny w działaniu monitoring CCTV Krasnystaw i okoliczne miejscowości to teren działania naszej firmy, jeśli zatem mieszkasz lub prowadzisz działalność gdzieś na Podkarpaciu, jesteśmy do twojej dyspozycji. Sprawdź pod hasłem monitoring CCTV Krasnystaw i sprawdź jak wiele możemy ci zaoferować. Korzystając z naszych usług zaopatrzysz się w nowoczesne kamery IP, na przykład w kamery wysokiej rozdzielczości Hikvision Full HD, w systemy alarmowe, w urządzenia umożliwiające budowę systemu kontroli dostępu, a także w różnego rodzaju akcesoria elektroinstalacyjne.

Jeśli interesuje cię monitoring dla bloku lub nawet całego osiedla, zgłoś się do naszego przedsiębiorstwa, a chętnie przygotujemy dla ciebie kosztorys wykonania takiego monitoringu oraz zajmiemy się jego wdrożeniem. Oczywiście nasza firma obsługuje również firmy i klientów indywidualnych, dlatego jeśli tylko chcesz zainwestować w nowoczesny monitoring dla domu lub firmy, również służymy pomocą. Monitoring CCTV Tomaszów Lubelski to jedno z haseł, jakimi reklamuje się nasza firma. Wynika to przede wszystkim z faktu, że działamy na terenie woj. podkarpackiego oraz tego, że naszą specjalnością jest monitoring wizyjny i popularna w wielu firmach tzw. telewizja przemysłowa. W ramach świadczonych usług zajmujemy się sprzedażą nowoczesnych urządzeń tj. rejestratory IP, kamery przemysłowe, a także kamery nowej generacji typu Hikvision IP, a także realizacją usług instalacyjnych. Profesjonalne usługi instalacyjne to ważny element naszej działalności, który ma bezpośredni wpływ na bezawaryjność działania monitoringu CCTV w Tomaszowie Lubelskim i wszędzie indziej, gdzie monitoring jest zakładany.

 

Jeśli zdecydujesz się na monitoring w swoim domu lub swojej firmie, a do tego jesteś mieszkańcem Podkarpacia, koniecznie odezwij się do naszego przedsiębiorstwa. Nie dość, że świadczymy szeroko pojęte usługi instalacyjne związane z montażem monitoringu, to jeszcze kupisz u nas wyjątkowo tanie urządzenia tj. kamery IP, rejestratory, monitory, dyski twarde i cały osprzęt elektroinstalacyjny. Gdy chcesz założyć monitoring CCTV Jarosław na Podkarpaciu, a także wiele innych miejscowości tego regionu to podstawowy teren aktywności naszej firmy. W ramach świadczonych usług wykonamy podstawowe instalacje techniczne, by bazie takich urządzeń jak kamery i rejestratory IP założyć nowoczesny monitoring przez Internet lub bardziej rozbudowane instalacje monitoringowe dla systemów, których podstawą są tanie kamery analogowe. Zapamiętaj, monitoring CCTV Jarosław to zestaw usług, dzięki którym za niewielkie pieniądze w zdecydowany sposób podniesiesz poziom bezpieczeństwa w swoim domu, w prowadzonym przez siebie sklepie lub firmie.

 

Wybierając inwestycję w nowoczesny monitoring IP, decydujesz się na mniej kłopotów związanych z instalacją urządzeń, w prostotę obsługi oraz w najwyższą jakość rejestrowanego obrazu. Nasza firma chętnie pomoże każdemu, kto chce założyć monitoring CCTV w Radymnie lub w dowolnie innej miejscowości na Podkarpaciu. Monitoring CCTV Radymno to część bogatej oferty, jaką przygotowaliśmy dla wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców z regionu Podkarpacia. W ramach tej oferty można zaopatrzyć się w najnowszej generacji sprzęt do monitoringu, na przykład w rejestratory IP czy w specjalistyczne kamery Hikvision, dzięki którym zabezpieczeni budynków staje się jeszcze bardziej funkcjonalne. Można również zlecić wykonanie kompletnego systemu zabezpieczeń dla sklepu, magazynu, restauracji czy dla szkoły lub urzędu gminy. Montaż monitoringu, dzięki doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom technicznym naszych pracowników, zawsze przebiega sprawnie i nie wiąże się z dużymi utrudnieniami w codziennej działalności firmy lub instytucji, która korzysta z naszych usług.

 

Jeśli potrzebny jest ci certyfikat zabezpieczenia technicznego, chcesz zbudować nowoczesny system monitoringu wizyjnego lub dokonać modernizacji analogowej telewizji przemysłowej do standardu cyfrowego, skontaktuj się z naszą firmą. Naszą specjalnością jest szeroko pojęty monitoring w wersji analogowej lub cyfrowej, usługi instalacyjne, sprzedaż wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów potrzebnych do tworzenia systemów CCTV i wiele innych. Znajdziesz nas w sieci pod hasłem monitoring CCTV Lipsko. Pragniemy podkreślić, że realizowane przez nas usługi to gwarancja stworzenia nowoczesnego, niezawodnego w działaniu, a także prostego w obsłudze i niedrogiego w eksploatacji systemu zabezpieczeń w firmie, placówce oświatowej, lokalu gastronomicznym czy w domu lub budynku mieszkalnym. Wykonamy monitoring dla osiedla jak i dla pojedynczego domu. Dla nas to żaden problem. Bez problemu możesz również zamówić u nas same urządzenia typu kamery IP, rejestratory, kamery przemysłowe i wiele innych. Monitoring CCTV Lipsko to gwarancja najwyższej jakości usług za przystępną cenę.

 

Zakup nowoczesnej kamery IP nie gwarantuje jeszcze stworzenia szczelnego systemu zabezpieczenia wizyjnego. Dla stworzenia pełnowartościowego systemu zabezpieczeń obejmującego większy obszar terenu lub większą cześć budynku lub sklepu, warto zainwestować w profesjonalny monitoring IP. Z pomocą naszej firmy, za całkiem przystępne pieniądze zbudujesz nowoczesny cyfrowy monitoring dla sklepu, szkoły, domu czy firmy. Monitoring CCTV Dębica to oferta dedykowana nie tylko dla mieszkańców i przedsiębiorców z tego uroczego miasta, ale także do wszystkich osób z Podkarpacia. W ramach oferty realizujemy wiele usług związanych z wykonaniem przyłączy teletechnicznych, instalacją i konfiguracją kamer i rejestratorów, z serwisem i modernizacjami istniejących systemów monitoringu. Tworzone przez nas systemy przekazywania obrazu bazują na nowoczesnych urządzeniach tj. kamery cyfrowe i gwarantują dostęp do doskonałej jakości materiałów, które mogą stać się cennym dowodem dla policji lub nawet sądu. Monitoring CCTV Dębica to także duża sprawność w realizacji usług i ich atrakcyjne ceny.

 

Dla właścicieli sklepów, którzy mają problem z częstymi kradzieżami, polecamy nowoczesny, cyfrowy monitoring CCTV Puławy są jednym z miast, gdzie zakładamy taki nowoczesny monitoring dla sklepu, a jeśli jest taka potrzeba, również dla firmy, szkoły czy mieszkania prywatnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługa, odwiedź nasz serwis internetowy lub poszukaj informacji o naszej firmie pod hasłem monitoring CCTV Puławy. Naszą specjalnością jest szeroko pojęty monitoring, czyli wszystko co związane z montażem kamer, konfiguracją rejestratorów, podłączaniem dysków i monitorów, budową instalacji technicznej czy konfiguracją oprogramowania. Poza tym jesteśmy również dystrybutorem akcesoriów i sprzętu, na których bazuje telewizja przemysłowa nowej generacji, w tym takich urządzeń jak kamery cyfrowe, przemysłowe i analogowe, rejestratory IP, dyski twarde, monitory, akcesoria elektroinstalacyjne i wiele innych. Zajmujemy się także modernizacjami istniejących systemów tj. telewizja dozorowa czy rozbudowany monitoring dla osiedla, który zwykle wymaga okresowej konserwacji.

 

Wybierając nowoczesny monitoring przez Internet zyskujesz dostęp do podglądu z kamer w zasadzie z każdego miejsca na ziemi. Taki podgląd możesz prowadzić zarówno z poziomu komputera, jak i urządzenia mobilnego typu smartfon z dostępem do Internetu, za pośrednictwem zwykłej przeglądarki internetowej. Te i wiele innych rozwiązań to nasza oferta dla osób, które zamierzają zainwestować w nowoczesny monitoring CCTV w Rudniku nad Sanem i w szeregu innych miejscowości Podkarpacia, Lubelszczyzny czy Małopolski. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem urządzeń wykorzystywanych w monitoringu tj. kamery cyfrowe nowej generacji typu Hikvision IP lub sprawdzone i tanie kamery analogowe albo chcesz zamówić wykonanie kompletnego monitoringu dla sklepu, firmy czy domu, zgłoś się do nas. Przygotujemy dla ciebie niezawodny w działaniu, tani w obsłudze i szybki w montażu monitoring CCTV Rudnik nad Sanem to jedna z miejscowości, gdzie świadczymy nasze usługi, w tym usługi instalacyjne łącznie z wykonaniem przyłączy teletechnicznych i montażem samych kamer.

 

Przygotowanie efektywnego w działaniu systemu monitoringu w sklepie, firmie, w szkole czy w mieszkaniu prywatnym, wymaga odpowiednich umiejętności przy planowaniu rozmieszczenia kamer, przy wyborze odpowiedniego sprzętu i przy samym montażu urządzeń. Jeśli szukasz firmy, która przygotuje monitoring CCTV w Ulanowie lub w dowolnie innym miasteczku na Podkarpaciu, zgłoś się do nas. Zajmujemy się sprzedażą takiego sprzętu jak: rejestratory IP, kamery do monitoringu, w tym kamery przemysłowe nowej generacji, akcesoria elektroinstalacyjne. Wykonujemy również różnego rodzaju instalacje techniczne na potrzeby systemów monitoringu. Zajmujemy się konfiguracją oprogramowania do obsługi systemu kamer i modernizacji istniejących systemów monitoringu. Monitoring CCTV Ulanów to zestaw kompleksowych usług obejmujących wszystkie czynności związane z budową nowych i modernizacją istniejących systemów monitoringu na Podkarpaciu, a także na terenie woj. lubelskiego i małopolskiego. Chcesz wiedzieć więcej, odwiedź naszą stronę w Internecie. Zapraszamy!

 

Ochrona obiektów firmowych może ulec znacznej poprawie po instalacji systemu kamer, czyli stworzeniu systemu monitoringu wizyjnego. Telewizja przemysłowa to jeden z najtańszych i jednocześnie wyjątkowo efektywnych sposobów, by zwiększyć poziom ochrony obiektów każdego typu, od sklepów zaczynając, a na lokalach gastronomicznych czy obiektach oświatowych kończąc. Monitoring dla sklepu, firmy, przedszkola czy całego osiedla to część usług realizowanych przez naszą firmę. W ramach oferty monitoring CCTV Nowa Sarzyna, mieszkańcom tej malowniczo położonej miejscowości proponujemy możliwość wykonania niedrogiego monitoringu w obrębie ich domu lub posesji, w firmie, sklepie, szkole lub przedszkolu. W skład usług wchodzi dostawa nowoczesnego sprzętu tj. kamery IP i rejestratory cyfrowe, sprzedaż i konfiguracja oprogramowania, montaż monitoringu, usługi instalacyjne, usługi serwisowe i konserwacyjne. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty na monitoring CCTV Nowa Sarzyna, wystarczy że do nas zadzwonisz lub napiszesz. Gorąco zachęcamy!

 

Dla poprawy bezpieczeństwa na terenie posesji oraz wewnątrz budynków mieszkalnych lub użytkowych warto zainstalować nowoczesny monitoring CCTV. W ramach usług realizowanych przez nasze przedsiębiorstwo możesz zamówić monitoring CCTV w Kraśniku lub dowolnie innej miejscowości na Podkarpaciu lub na Lubelszczyźnie. Dostarczymy ci nie tylko najnowszą generację sprzętu tj. kamery cyfrowe, rejestratory, zestawy alarmowe, czujniki ruchu i wiele innych, ale także zajmiemy się jego montażem, konfiguracją, a w razie potrzeby także serwisem. Monitoring CCTV Kraśnik to usługi dedykowane dla przedsiębiorców, osób prywatnych, którym zależy na podniesieniu poziomu bezpieczeństwa wewnątrz oraz wokół ich domów, a także dla instytucji tj. szkoły, przedszkola spółdzielnie, urzędy gminy i wielu innych. W ramach realizowanych usług wykonujemy podstawowe instalacje techniczne, a także klasyczne oraz nowoczesne instalacje monitoringowe. Pragniemy podkreślić, że monitoring Turbo HD to współcześnie jedno z najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o jakość zapisu obrazu i gorąco zachęcamy do wyboru właśnie tego systemu.

 

Jeżeli uważasz, że w twojej firmie przyda się monitoring cyfrowy, skontaktuj się z nami, a my dobierzemy najlepsze urządzenia ściśle dostosowane do twoich potrzeb, zajmiemy się ich montażem, a w razie potrzeby, także ich serwisem. Monitoring CCTV Modliborzyce to wyjątkowe usługi, na które składa się sprzedaż urządzeń do monitoringu, usługi instalacyjne i serwisowe. Naszą specjalnością jest monitoring turbo HD, czyli niezwykle sprawny w działaniu monitoring na bazie wysokiej jakości kamer HD tj. kamery Hikvision. Tego typu monitoring pozwala na rejestrowanie obrazu w wysokiej rozdzielczości przy dużej liczbie klatek na sekundę, przez co odtwarzany obraz ma formę filmu, a nie pokazu slajdów. Jeżeli posiadasz sklep, prowadzisz przedszkole lub innego rodzaju działalność i chcesz zainwestować w monitoring CCTV w Modliborzycach, zgłoś się do nas. Zapewnimy atrakcyjne ceny na wiele kategorii sprzętu, w tym na kamery cyfrowe, a także na nasze usługi, które każdorazowo realizuje odpowiednio wykwalifikowany pracownik zabezpieczenia technicznego. Zachęcamy do kontaktu!

 

Jeśli poszukujesz nowoczesnego sprzętu do monitoringu, zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Dysponujemy wieloma kategoriami sprzętu, bez którego nie powstałaby żadna telewizja przemysłowa. Jest to zarówno sprzęt bardzo klasyczny tj. kamery analogowe i przemysłowe, jak i sprzęt ultra nowoczesny typu kamery i rejestratory IP. W ramach świadczonych usług jesteśmy w stanie przygotować dla każdego klienta niezawodny w działaniu, niedrogi i prosty w obsłudze monitoring CCTV Zaklików to jedno z wielu miast, w którym realizujemy nasze usługi. Jeśli jesteś z tego miasta i chcesz założyć monitoring dla firmy, zadzwoń do nas. Dostarczymy ci wszystkie niezbędne urządzenia, wykonamy instalacje teletechniczne i monitoringowe, skonfigurujemy sprzęt i nauczymy jego obsługi. Możemy także zmodernizować system, z którego korzystałeś dotychczas. Monitoring CCTV Zaklików to oczywiście oferta kierowana nie tylko do mieszkańców tej miejscowości, ale także do wszystkich mieszkańców Podkarpacia i całego regionu południowo-wschodniej Polski.

 

Bezpieczeństwo na terenie takich obiektów jak przedszkola czy szkoły, a także na terenie prywatnych lub firmowych posesji to rzecz bezcenna, na której nie warto oszczędzać. Jeśli zatem chcesz podnieść poziom bezpieczeństwa w swojej firmie lub domu, inwestycja w monitoring Full HD będzie właściwą decyzją. Instalacja monitoringu jak i sam sprzęt potrzebny do stworzenia szczelnego systemu dozoru wizyjnego to nieduży koszt, zwłaszcza w porównaniu z klasyczną ochroną. Nowoczesne kamery IP pomagają zminimalizować ten koszt, zmniejszając wydatki związane z wykonywaniem specjalnych przyłączy teletechnicznych. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem samego sprzętu lub szukasz firmy, który założy monitoring CCTV w gminie Jeżowe lub w dowolnie innym miejscu na terenie Podkarpacia, zgłoś się do nas. Zapewniamy atrakcyjne ceny na wiele kategorii sprzętu oraz na szereg usług związanych z wykonaniem, modernizacją lub konserwacją systemów monitoringu wszystkich typów. Monitoring CCTV Jeżowe to kompleksowe usług, na które stać praktycznie każdego. W końcu nie musisz inwestować od razu w cały system, czasem wystarczy instalacja jednej lub dwóch kamer i monitoring przez Internet.

 

Profesjonalne kamery przemysłowe po zainstalowaniu ich w odpowiednich miejscach, w znaczący sposób wpływają na zabezpieczenie budynków każdego typu, zarówno obiektów prywatnych jak i publicznie dostępnych, a także szeroko pojętej przestrzeni publicznej. Monitoring CCTV Sokołów Małopolski to pakiet usług dedykowanych dla mieszkańców tej malowniczej miejscowości. W ramach pakietu usług wykonamy monitoring dla firmy, domu, sklepu lub innego obiektu o dowolnym przeznaczeniu. Dostarczymy ci sprzęt tj. kamery IP, wykonamy instalacje techniczne niezbędne do połączenia kilku kamer w jeden spójny system, skonfigurujemy ten system i nauczymy cię jego obsługi. Dodatkowo, w przypadku awarii, wykonamy niezbędne naprawy, także jeśli jest to monitoring starszego typu. Możemy chociażby dokonać modernizacji analogowej telewizji przemysłowej do standardu cyfrowego. Monitoring CCTV Sokołów Małopolski to także gwarancja przystępnej ceny, profesjonalnej i szybkiej realizacji, a także pomocy przy wyborze urządzeń dopasowanych do konkretnego obiektu lub celu. Zapraszamy!

---------------------------

INFORMATYKA

01 http://infomech.pl/uslugi-informatyczne/

Nowoczesne rozwiązania informatyczne to coś, bez czego trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie i rozwój współczesnego biznesu. Jeśli szukasz pomocy we wdrożeniu nowego oprogramowania, chcesz zmodernizować lub właściwie skonfigurować system informatyczny w swojej firmie, zbudować dobrze zabezpieczoną sieć LAN/WLAN lub zrealizować innego rodzaju projekt informatyczny, jesteśmy do Twoich usług. Pomożemy w znalezieniu, a następnie w instalacji, aktualizacji i konfiguracji oprogramowania dostosowanego do potrzeb każdego biznesu. Zapewnimy stałą opiekę informatyczną, dbając o bezpieczeństwo firmowych danych i bezproblemową komunikację ze światem zewnętrznym. Jednocześnie pomożemy w rozwiązaniu problemów sprzętowych, oferując kompleksowe usługi serwisowe, związane z naprawami lub modernizacją firmowych komputerów i komputerowego osprzętu tj. drukarki, monitory, serwery czy routery. Część naszej oferty to także usługi informatyczne dedykowane dla osób prywatnych. Jeśli zatem masz jakikolwiek problem z komputerem, wystarczy do nas zadzwonić.

 

02 http://infomech.pl/serwery/

Zajmujemy się obsługą informatyczną małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. W ramach świadczonych usług realizujemy prace związane z przygotowaniem i późniejszym zarządzaniem serwerami firmowymi. Serwery stawiane są na popularnych systemach operacyjnych, na przykład na systemach z rodziny Windows lub Linux i mogą być wykorzystywane do zarządzania usługami poczty elektronicznej, do utrzymywania stron i serwisów internetowych, współdzielenie plików i wielu innych czynności związanych z funkcjonowaniem biznesu w szeroko pojętej przestrzeni wirtualnej. Nasza oferta to nie tylko pomoc w przygotowaniu, konfiguracji i późniejszej administracji takimi serwerami, ale także pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu, dopasowanego do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa, a następnie opieka serwisowa nad tym sprzętem. Pomożemy w opracowaniu i wdrożeniu odpowiedniej polityki bezpieczeństwa danych, zajmiemy się dostarczeniem serwerów sieciowych renomowanych marek, a także instalacją, konfiguracją i integracją nowego oprogramowania, łącznie z konwersją danych ze starych systemów.

 

03 http://infomech.pl/sieci-komputerowe-lan/

Jednym z popularnych rozwiązań informatycznych stosowanych przez wiele małych i średnich przedsiębiorstw są wewnętrzne sieci komputerowe LAN. Stworzenie sieci wewnętrznej komunikacji pomiędzy komputerami obsługiwanymi przez wielu pracowników jednej firmy, pozwala na zbudowanie spójnej bazy danych istotnych dla funkcjonowania tej firmy, a także na szybkie współdzielenie zgromadzonych informacji pomiędzy poszczególnymi działami i pracownikami takiego przedsiębiorstwa. Sieci komputerowe LAN to zatem nie tylko większe bezpieczeństwo firmowych danych, ale także większa efektywność działania, wynikająca z lepszej komunikacji wewnętrznej. Jeśli chcesz stworzyć wewnętrzną sieć informatyczną w swojej firmie, pomożemy Ci w jej wykonaniu. Dostarczymy niezbędny sprzęt, wykonamy fizyczne połączenia pomiędzy firmowymi komputerami, zajmiemy się konfiguracją i zabezpieczeniem systemu. Prócz tworzenia nowych sieci komputerowych, modernizujemy również istniejące sieci komputerowe LAN, wzbogacając je o kolejne funkcje, dokonując drobnych modyfikacji technicznych, optymalizując działanie sieci lub podnosząc poziom bezpieczeństwa wymiany danych.

 

04 http://infomech.pl/programy-dla-firm/

Prowadzenie biznesu może być znacznie łatwiejsze, jeśli korzystasz z nowoczesnych narzędzi informatycznych tj. programy dla firm. Współcześnie dostępne oprogramowanie pozwala na łatwiejsze zarządzenia całością spraw związanych z prowadzeniem dowolnego biznesu, od kwestii związanych ze sprzedażą, przez obsługę klientów, po rozliczenia podatkowe i wszystkie inne rozliczenia finansowe firmy. Jeśli szukasz programu informatycznego dostosowanego do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa, my pomożemy w jego znalezieniu, instalacji, właściwej konfiguracji i integracji z pozostałym oprogramowaniem, z którego dotychczas korzystała Twoja firma. Programy dla firm klasy ERP – planowanie zasobów przedsiębiorstwa, to dziś podstawa zarządzania każdym nowoczesnym, szybko rozwijającym się biznesem. Korzystając z naszych usług możesz wybrać uniwersalne i niezwykle popularne w naszym kraju rozwiązania informatyczne typu Comarch ERP XL lub postawić na innego rodzaju system, bardziej dopasowany do specyfiki branży, w jakiej działa Twoja firma. Dysponujemy programami dla sklepów tj. CDN Optima czy Subiekt, dla lekarzy i aptek tj. Optimed24 i wieloma innymi. Wystarczy do nas napisać.

 

05 http://infomech.pl/obsluga-firm/

Jeśli szukasz pomocy przy instalacji komputerów lub sprzętu komputerowego, chcesz stworzyć firmową sieć komputerową, wgrać nowe oprogramowanie i dokonać jego integracji z pozostałym oprogramowaniem, z którego korzysta Twoja firma, zgłoś się do nas. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego i serwerów wielu znanych marek. Jesteśmy dostawcą nowoczesnego oprogramowania dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się także serwisem sprzętu i konserwacją firmowych systemów informatycznych. Jednym słowem, nasza oferta to kompleksowa obsługa firm pod względem technicznym i informatycznym. W ramach świadczonych usług pomożemy w wyborze i instalacji oprogramowania, które usprawni proces zarządzania każdą firmą, doradzimy i dostarczymy sprzęt komputerowy, a w razie potrzeby zajmiemy się jego serwisem, stworzymy stronę internetową lub sklep internetowy, który pomoże dotrzeć do większej ilości klientów, zbudujemy sieć komputerową LAN/WAN, zajmiemy się diagnostyką systemów i sprzętu, zadbamy także o poprawę poziomu bezpieczeństwa przechowywanych danych. Kompleksowa, informatyczna obsługa firm to coś, dzięki czemu możesz zyskać czas i uniknąć wielu problemów z bieżącym funkcjonowaniem swojego przedsiębiorstwa.

 

06 http://infomech.pl/strony-sklepy-internetowe/

Stała obecność w Internecie to współczesny standard, jeśli zależy Ci na rozwijaniu własnego biznesu. Internet to możliwość szybkiego dotarcia do nowych klientów, możliwość usprawnienia ich obsługi, zwiększenia sprzedaży czy świadomego kreowania pozytywnego wizerunku marki. Nowoczesna, efektownie prezentująca się i oczywiście funkcjonalna witryna internetowa to wizytówka firmy. Jeśli zależy Ci na stworzeniu takiej witryny, wypełnieniu jej treścią i jej uruchomieniu, wystarczy że zgłosisz się do naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów internetowych w oparciu o najnowsze standardy, co pomaga w przyciągnięciu uwagi potencjalnego klienta oraz ułatwia późniejsze pozycjonowanie takiego serwisu w Internecie. Strony i sklepy internetowe tworzone przez naszą firmę wyróżniają się efektownym wyglądem zewnętrznym, indywidualnie zaprojektowaną szatą graficzną, intuicyjnym interfejsem i spójną strukturą wewnętrzną, która wpływa na szybsze ładowanie się strony i jej lepsze pozycjonowanie przez wyszukiwarki internetowe. Rozumiejąc potrzeby zmieniającego się rynku, oferujemy możliwość tworzenia stron internetowych na potrzeby rynku komputerów i urządzeń mobilnych tj. smartfony czy tablety.

 

07 http://infomech.pl/opieka-informatyczna/

Opieka informatyczna dla firm i osób prywatnych to zestaw kompleksowych usług, obejmujących pomoc w przypadku instalacji lub modernizacji oprogramowania komputerowego, wdrożenia nowego systemu informatycznego, konserwacji i bieżącej administracji firmowymi serwerami, a także pomoc w kwestiach związanych z naprawami lub wymianą firmowego sprzętu komputerowego na nowy. W ramach usług serwisowych możemy pomóc w modernizacji lub naprawie klasycznych komputerów stacjonarnych i mobilnych laptopów. Jeśli istnieje taka potrzeba, pomożemy również w stworzeniu lub w modernizacji sieci komputerowej LAN/WLAN, w integracji firmowych baz danych i różnego rodzaju aplikacji z wdrażanym w firmie systemem informatycznym klasy ERP lub CRM, a także w konfiguracji lub modernizacji mniej skomplikowanego oprogramowania typu Subiekt. Opieka informatyczna dla firm to także usługi związane z poprawą poziomu bezpieczeństwa danych przechowywanych w systemie informatycznym danego przedsiębiorstwa czy pomoc w aktualizacji lub/i częściowej przebudowie firmowej strony lub firmowego sklepu internetowego.

 

08 http://infomech.pl/integracja-systemow/

Zintegrowane systemy ochronne to nowoczesne rozwiązanie techniczne i informatyczne, pozwalające na zwiększenie efektywności działania poszczególnych urządzeń wykorzystywanych w szeroko pojętym monitoringu. Nasza firma zajmuje się integracją systemów alarmowych i systemów telewizji przemysłowej w jeden spójny organizm, co w zdecydowany sposób podnosi poziom bezpieczeństwa w chronionym obiekcie. Zintegrowane systemy ochronne to najwyższy poziom zabezpieczeń przed intruzami oraz przed różnego rodzaju sytuacjami alarmowymi tj. pożar czy zanieczyszczenie powietrza toksycznym gazem typu tlenek węgla. Nasza firma zajmuje się również integracją istniejących systemów informatycznych z nowymi, wdrażanymi przez firmy, rozbudowanymi systemami do zarządzania przedsiębiorstwem, zwłaszcza z systemami klasy ERP i CRM. Integracja systemów informatycznych wiąże się m.in. z importem danych z innych programów, z których dotychczas korzystała dana firma oraz ich pełnym sprzężeniem z nowym, bardziej zaawansowanym i bogatszym w funkcje narzędziem informatycznym.

 

09 http://infomech.pl/systemy-fiskalne/

Zaawansowane systemy sprzedaży i systemy fiskalne to sprzęt techniczny oraz rozwiązania informatyczne, które pomagają w zarządzaniu sprzedażą, umożliwiając przynajmniej częściowe zautomatyzowane niektórych procesów, co wpływa na przyspieszenie pracy i zmniejszenie ryzyka pojawienia się przypadkowych błędów w rachunkach firmy. Jeśli szukasz rozbudowanego systemu sprzedaży na potrzeby niewielkiego sklepu internetowego lub dowolnie innego biznesu, mamy dla Ciebie mnóstwo nowoczesnych programów, które pomogą w sprawnym zarządzaniu dystrybucją, korzystnie wpływając na bezpośrednie kontakty z kontrahentami Twojej firmy. Jeśli interesują Cię systemy fiskalne, mamy dla Ciebie niezwykle nowoczesny i niezawodny w działaniu sprzęt tj. drukarki, terminale płatnicze czy kasy fiskalne. Poza tym oferujemy Ci usługi związane z montażem i konfiguracją tego typu urządzeń, ich bieżącą konserwacją i serwisem technicznym. Pomożemy również w skonfigurowaniu wielu różnych urządzeń fiskalnych w jeden, spójnie działający system, dzięki czemu oszczędzisz czas własny oraz czas klientów Twojej firmy.

 

10 http://infomech.pl/serwis-komputerowy/

Usługi realizowane w ramach serwisu komputerowego prowadzonego przez naszą firmę to przede wszystkim pomoc w naprawie komputerów stacjonarnych i laptopów, a także takich urządzeń jak drukarki, routery, monitory i inne. Serwis komputerowy to także pomoc w modernizacji istniejącego sprzętu komputerowego, w tym wybór nowych, bardziej wydajnych podzespołów, pomoc w zakupie dodatkowych urządzeń technicznych tj. monitory, drukarki, klawiatury czy głośniki, konserwacja techniczna sprzętu, czyli jego okresowe czyszczenie fizyczne, a także konserwacja systemu informatycznego, w tym usuwanie złośliwego oprogramowania, wykonanie aktualizacji i konfiguracji programów komputerowych, instalacja programów antywirusowych i wiele innych zadań związanych z optymalizacją i poprawą wydajności działania komputerów firmowych lub prywatnych. Serwis komputerowy to także usługi związane z konfiguracją i zabezpieczeniem połączeń internetowych czy wstępną diagnostyką, a jeśli istnieje taka potrzeba z pełną diagnostyką sprzętu i jego dalszą naprawą.

 

11 http://infomech.pl/naprawa-laptopow/

Choć niezwykle wygodne w użyciu laptopy podbiły serca użytkowników komputerów na całym świecie, również w Polsce, to intensywne użytkowanie tego typu sprzętu wiąże się jednak z drobnymi, ale stosunkowo często pojawiającymi się usterkami. Do najczęściej występujących usterek, jakie zdarzają się w laptopach wszystkich marek, zaliczyć należy przede wszystkim problemy z zalaną klawiaturą, pękniętą obudową, słabymi bateriami czy stłuczonymi wyświetlaczami. Naprawa laptopów to praca wymagająca precyzji i dostępu do olbrzymiej ilości części, bo i modeli laptopów dostępnych na rynku jest wręcz niezliczona ilość. Jeśli szukasz firmy, która najpierw zdiagnozuje uszkodzony laptop, a później go naprawi, wystarczy że zgłosisz się do nas. Prócz technicznej naprawy uszkodzonych laptopów kupisz u nas także nowe baterie wielu znanych marek. Poza tym zajmiemy się oczyszczeniem systemu z wirusów i innego złośliwego oprogramowania, zoptymalizujemy działanie Twojego laptopa, a jeśli zajdzie taka potrzeba, pomożemy w odzyskaniu przynajmniej części danych z uszkodzonego dysku twardego lub innego nośnika pamięci.

 

 

TELETECHNIKA

 

12 http://infomech.pl/monitoring-2/

Coraz lepsza jakość obrazu rejestrowanego przez tanie i powszechnie dostępne kamery cyfrowe lub analogowe, postępująca miniaturyzacja tego typu urządzeń oraz szybki rozwój bezprzewodowego Internetu, to idealne warunki do rozwoju zaawansowanych systemów monitoringu, czyli systemów dozoru wizyjnego. Monitoring obiektów takich jak domy, sklepy, biura, stacje paliw, parkingi, przedszkola, szkoły, szpitale czy monitoring odkrytych przestrzeni tj. ulice, parki, skwery lub całe osiedla mieszkaniowe to jeden z najskuteczniejszych sposobów na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w danym miejscu. Współczesny monitoring cyfrowy jest tani, prosty w montażu i łatwy w bieżącej obsłudze, przez co jest rozwiązaniem dostępnym praktycznie dla każdego człowieka. Nie tylko dla wielkich firm czy takich instytucji jak urząd gminy, ale także dla osób prywatnych, małych sklepików osiedlowych lub niewielkich firm usługowych. Nasza firma oferuje możliwość stworzenie niezawodnego w działaniu systemu monitoringu dla każdego podmiotu, dla firmy, sklepu, domu, przedszkola, osiedla mieszkaniowego, niewielkiego miasteczka lub dla całej gminy. Ponadto zajmujemy się również modernizacjami istniejących systemów monitoringu na bazie kamer analogowych, dostosowując je do wymogów współczesności, czyli standardu cyfrowego zapisu danych.

 

13 http://infomech.pl/alarmy/

Dla osób prywatnych, a także dla firm oraz różnego rodzaju instytucji, którym w sposób szczególny zależy na zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa wewnątrz domu, na terenie zakładu pracy lub biura, oferujemy inteligentne systemy alarmowe SATEL. W ramach świadczonych usług dokonamy wstępnej analizy kosztów wykonania systemu alarmowego na terenie danego obiektu, pomożemy w wyborze odpowiedniej klasy sprzętu i liczby urządzeń alarmowych, zajmiemy się ich montażem oraz konfiguracją. Poza tym udzielmy praktycznych porad i przeszkolimy użytkowników w zakresie obsługi założonego systemu alarmowego. Alarmy, jakie zakładamy, to urządzenia niezawodne w działaniu, bardzo trwałe i proste w obsłudze. Jest to polski sprzęt marki SATEL, jednego z największych krajowych producentów inteligentnych systemów alarmowych. W ramach dodatkowej usługi, zainstalowane systemy alarmowe możemy zintegrować z istniejącym lub dopiero budowanym systemem monitoringu wizyjnego, dla jeszcze większej poprawy bezpieczeństwa na terenie danego obiektu.

 

14 http://infomech.pl/domofony-videodomofony/

Klasyczne domofony, a także nowoczesne wideodomofony to podstawa każdego systemu bezpieczeństwa, zwłaszcza systemów bezpieczeństwa dedykowanych dla odbiorców prywatnych, a także dla firm czy instytucji publicznych. Nasza firma zajmuje się sprzedażą, instalacją oraz serwisem takich urządzeń jak domofony i wideodomofony, a także integracją tych urządzeń z innymi elementami istniejącego systemu bezpieczeństwa, jeśli dany obiekt jest w takie dodatkowe elementy wyposażony (alarmy, monitoring wizyjny). Pomożemy w wyborze urządzeń dopasowanych do konkretnych potrzeb klienta, zajmiemy się całością spraw związanych z montażem i prawidłową konfiguracją zamówionego sprzętu, a także jego późniejsza obsługą techniczną – serwisem. Dysponujemy szeregiem nowoczesnych urządzeń, które pozwolą na stworzenie skutecznego systemu dozoru wizyjnego, zapewniającego lepszą kontrolę nad tym, jakie osoby mogą dostać się na teren danego obiektu – biurowca, budynku mieszkalnego, prywatnej posesji czy urzędu. Oferujemy również domofony bezprzewodowe, które stanowią doskonałe rozwiązanie dla obiektów, gdzie nie ma możliwości wykonania klasycznej instalacji teletechnicznej, na przykład dla obiektów zabytkowych.

 

15 http://infomech.pl/kontrola-dostepu/

Zabezpieczenie niektórych obiektów prócz instalacji klasycznych systemów monitoringu wizyjnego i zintegrowanych z nimi systemów alarmowych, wymaga także instalacji dodatkowych urządzeń tj. kontrolery dostępu. Urządzenia, na których bazuje kontrola dostępu, instalowane są zwykle wewnątrz budynków, pozwalając na wyodrębnienie stref/pomieszczeń szczególnie chronionych, do których dostęp mają jedynie wybrane, uprzednio uprawnione do tego osoby. Nasza firma zajmuje się sprzedażą tego typu urządzeń, ich montażem i serwisem. Jednocześnie dokonujemy indywidualnej oceny potrzeb konkretnego klienta, przedstawiając mu kilka opcji rozwiązań, które naszym zdaniem zapewnią optymalny poziom bezpieczeństwa w chronionym obiekcie. Kolejny etap to realizacja prac związanych z instalacją wybranych przez klienta urządzeń, sprawdzeniem poprawności działania systemu oraz z przeszkoleniem klienta lub delegowanych przez niego osób w obsłudze kontrolerów. Nasza firma może zająć się również bieżącą konserwacją systemu, naprawami lub wymianą uszkodzonych/zużytych elementów, na jakich bazuje kontrola dostępu czy rozbudową istniejącego systemu o kolejne jego elementy.

 

16 http://infomech.pl/automatyka-budynkow/

Inteligentne domy to obiekty dysponujące zintegrowanym systemem sterowania wieloma urządzeniami elektronicznymi, na przykład systemem monitoringu, alarmem, automatycznie otwieraną bramą garażową, elektrycznymi roletami, klimatyzacją, ogrzewaniem, oświetleniem, sprzętem RTV itp. Nasza firma zajmuje się integracją tego typu oddzielnie funkcjonujących systemów elektronicznych w jedną, spójnie działającą całość. Wykonanie tego typu integracji, poprzez stworzenie centralnego systemu sterowania domową automatyką, wpływa na komfort mieszkania i wygodę obsługi poszczególnych urządzeń elektronicznych, podłączonych do centrali. Nowoczesna automatyka budynków to prócz wygody, także większy poziom bezpieczeństwa m.in. dzięki opcji symulowania obecności, realizowanej chociażby przez automatyczne zapalanie i gaszenie świateł w domu, przez automatyczne sterowanie pracą sprzętu RTV i urządzeń AGD, przez opuszczanie i zasuwanie żaluzji lub rolet okiennych. Automatyka budynków to także możliwość zintegrowania systemu alarmowego z systemem domowego monitoringu wizyjnego.

 

17 http://infomech.pl/telewizja-cyfrowa/

Odbiór telewizji cyfrowej na kilku odbiornikach telewizyjnych w ramach jednego gospodarstwa domowym, zwykle wiąże się z koniecznością wykupienia dodatkowego abonamentu u operatora/dostawcy telewizji satelitarnej lub kablowej. Poza tym potrzebna jest jeszcze budowa odpowiedniej infrastruktury technicznej, czyli przyłączy do kilku telewizorów rozmieszczonych w różnych domowych pomieszczeniach. Korzystając z usług naszej firmy możesz zaopatrzyć się nie tylko w nowoczesne dekodery pozwalające na odbiór kanałów otwartych/publicznych (powszechnie dostępnych), ale także w niezbędne przewody i przyłącza telewizyjno-antenowe. W naszej ofercie znajdziesz klasyczne rozgałęźniki HDMI, które dają możliwość odbioru telewizji w rozdzielczości HD, specjalistyczne modulatory, które pozwalają na rozdział sygnału na sygnał analogowy i cyfrowy, a także bezprzewodowe transmitery, które dostarczają sygnał do odbiorników w całym domu, bez konieczności przeciągania kabli – idealne rozwiązanie, gdy brak możliwości wykonania tego typu instalacji technicznej.

 

18 http://infomech.pl/wzmocnienia-gsm/

W niektórych regionach kraju, zwłaszcza w trudnodostępnym terenie górzystym, a także we wnętrzach dużych obiektów tj. szpitale czy hotele, jakość sygnału GSM może być zbyt słaba dla potrzymania ciągłej komunikacji ze światem zewnętrznym. Jeśli sygnał GSM w domu, pensjonacie, hotelu lub biurze wymaga dodatkowego wzmocnienia, wystarczy zaopatrzyć się w zewnętrzną antenę oraz specjalny wzmacniacz sygnału. Działa to w ten sposób, że antena ściąga sygnał GSM i przekazuje go do wzmacniacza, który jest zlokalizowany wewnątrz budynku. Tego typu rozwiązanie pozwala poprawić jakość sygnału, niwelując efekt zakłóceń w czasie rozmów lub podczas korzystania z Internetu. Nasza firma zajmuje się dystrybucją tego typu urządzeń, poza tym możemy pomóc w ich instalacji, modernizacji lub naprawie już istniejących instalacji wzmacniających sygnał GSM. W ramach realizowanych usług zajmiemy się wykonaniem kompletnej instalacji, łącznie z montażem masztu/anteny na dachu lub na elewacji budynku oraz montażem wzmacniacza sygnału wewnątrz domu/biura/hotelu. Wzmocnienie GSM to sprawdzony sposób na poprawę jakości połączeń telefonicznych w każdym miejscu.

 

19 http://infomech.pl/oswietlenie-led/

Oświetlenie to ważny element dekoracyjny, który może pomóc w podkreśleniu atrakcyjnego charakteru każdego nowocześnie lub klasycznie urządzonego wnętrza. Jeśli szukasz ciekawych inspiracji lub masz własny pomysł na oświetlenie LED w swoim domu, biurze lub sklepie, zgłoś się do nas. Zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych instalacji oświetleniowych tak wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, pomagamy w dobraniu właściwego rodzaju oświetlenia (o odpowiedniej mocy i kolorystyce), a także w wykonaniu niezbędnych przyłączy elektrycznych. Warto pamiętać, że nowoczesne oświetlenie LED to mniejsze zużycie prądu, większa trwałość, szybsza reakcja (diody rozświetlają się bez zbędnych opóźnień) i ciepła barwa światła. Poza tym współczesne taśmy ledowe to także wiele różnych kolorów, dzięki którym tworzenie unikalnych aranżacji oświetleniowych jest znacznie łatwiejsze, a uzyskany efekt bardziej spektakularny. Jeśli zatem chcesz wykonać oświetlenie LED przy podłodze, wokół mebli, obrazu lub pod sufitem, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy zadzwonić.

 

20 http://infomech.pl/sieci-lan-wlan/

Firmowa sieć komputerowa, bezprzewodowy Internet dla domowników, hotelowych gości, pacjentów szpitala czy turystów odwiedzających centrum niewielkiego miasteczka. Dziś to wszystko jest możliwe dzięki istnieniu dwóch typów lokalnych sieci LAN i WLAN (popularne Wi-Fi). Nasza firma zajmuje się budową klasycznych, czyli kablowych sieci komputerowych, a także sieci lokalnych, których instalacja nie wymaga budowy dodatkowych połączeń teletechnicznych. W pierwszym przypadku mówimy o sieciach LAN, w drugim o sieciach Wi-Fi lub WLAN. Współcześnie sieci LAN tworzone są przede wszystkim na potrzeby firm, którym zależy na utrzymaniu stałej jakości połączenia pomiędzy poszczególnymi komputerami obsługiwanymi przez pracowników zatrudnionych w różnych działach firmy. Sieci WLAN nie wymagają tworzenia fizycznych połączeń pomiędzy komputerami, nie trzeba zatem przeciągać setek metrów kabli, co nie tylko wpływa na cenę wykonania sieci, ale także na wygodę jej przyszłych użytkowników. Poza tym sieć Wi-Fi pozwala na korzystanie z Internetu z poziomu urządzeń mobilnych tj. smartfony lub tablety. Nasza firma zajmuje się budową sieci LAN i WLAN, ich konfiguracją, a jeśli istniej taka potrzeba, także ich modernizacją i bieżącym serwisem.

 

21 http://infomech.pl/instalacje-niskopradowe/

Domofony, systemy kontroli dostępu, kamery cyfrowe i analogowe wykorzystywane w monitoringu, sieci LAN i WLAN czy automatyka domowa zwykle wymagają stworzenia odpowiedniej infrastruktury technicznej, czyli wykonania instalacji niskoprądowej. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonaniem tego typu instalacji, przebudową istniejących instalacji niksoprądowych, a także sprzedażą akcesoriów wykorzystywanych do tworzenia takich instalacji. Instalacje niskoprądowe to podstawa działania wszelkich systemów alarmowych, systemów monitoringu i kontroli dostępu, sieci komputerowych i telefonicznych, telewizji cyfrowej, a także domofonów, systemów przeciwpożarowych czy poszczególnych elementów domowej automatyki. Instalacje niskoprądowe pozwalają na stworzenie osobnego źródła zasilania dla urządzeń powszechnie wykorzystywanych do zwiększania poziomu bezpieczeństwa w chronionych obiektach lub domach mieszkalnych, a także do tworzenia przewodowych i bezprzewodowych sieci komputerowych wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości stworzenia klasycznej sieci lokalnej typu LAN.

 

 

ELEKTROTECHNIKA

 

22 http://infomech.pl/instalacje-elektryczne/

Jedną ze specjalności naszej firmy jest projektowanie, budowa oraz modernizacja instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, usługowych, handlowych czy przemysłowych. Dzięki wieloletnim doświadczeniom w branży elektrotechnicznej mamy pewność, że podołamy każdemu zadaniu, którego częścią jest budowa wydajnej i bezpiecznej w użytkowani instalacji elektrycznej. Prócz realizacji prac czysto technicznych, zajmujemy się również sprzedażą akcesoriów i podstawowego osprzętu elektrycznego. Dzięki temu, klient korzystający z naszych usług ma dostęp do pełnej, kompleksowej oferty. Usługi elektryczne, jakie realizuje nasza firma to m.in. wykonanie instalacji elektrycznych w nowych budynkach, wymiana starych instalacji na nowe, poszukiwanie przerwanych przewodów w ścianach, podłączenia kuchenek elektrycznych, wykonanie przyłączy oświetleniowych, wykonanie instalacji niksoprądowych, wykonanie oceny stopnia zużycia instalacji elektrycznej i wiele innych usług, których wspólnym mianownikiem są instalacje elektryczne i wszystko to, co związane z szeroko pojętą elektryką.

 

23 http://infomech.pl/pomiary-i-projekty/

Pokrycie kamerami przemysłowymi lub cyfrowymi całej powierzchni chronionego obiektu, zwykle wiąże się z koniecznością przeprowadzenia specjalnych analiz i pomiarów, a także z przygotowaniem kompleksowego projektu systemu monitoringu dla takiego obiektu. Nie ma przy tym znaczenia, czy system monitoringu projektowany jest na potrzeby dużego biurowca czy też niewielkiego sklepiku osiedlowego. W ofercie naszej firmy znaleźć można nowoczesne urządzenia pomiarowe, które pomogą w stworzeniu optymalnego systemu monitoringu dla danego obiektu lub określonej przestrzeni zewnętrznej, która ma podlegać dozorowi wizualnemu. Poza przygotowaniem projektów systemów monitoringu, nasza firma może przygotować także kompleksowe projekty sieci komputerowych LAN i WLAN, projekty instalacji elektrycznych, ze szczególnym uwzględnieniem instalacji oświetlenia LED, projekty instalacji niksoprądowych dla systemów alarmowych czy systemów kontroli dostępu, projekty zespolenia automatyki domowej i wiele innych projektów związanych z tworzeniem instalacji teletechnicznych różnego typu.

 

24 http://infomech.pl/przylacza-urzadzen/

Wykonujemy przyłącza urządzeń elektrycznych tj. kuchenki elektryczne, automatyczne rolety, bramy garażowe lub bramy wjazdowe, a także przyłącza elektryczne dla systemów klimatyzacji czy urządzeń grzewczych. Poza tym zajmujemy się wykonywaniem podstawowych instalacji elektrycznych, łącząc sieć energetyczną niskiego napięcia z instalacją odbiorczą. Wykonanie tego typu instalacji to podstawowy warunek dostępu do energii elektrycznej z sieci. Tego typu przyłącze trzeba zatem wykonać w każdym nowo wybudowanym domu mieszkalnym oraz we wszystkich innych budynkach, które chcą mieć stały dostęp do energii elektrycznej. Nasza firma wykonuje nowe przyłącza urządzeń, jak również zajmuje się wymianą instalacji i przebudową istniejących, ale zużytych lub wadliwie działających przyłączy energetycznych. Możemy chociażby pomóc z zamianie instalacji napowietrznej, na instalację podziemną, co jest nie tylko rozwiązaniem bardziej estetycznym, ale również bardziej bezpiecznym w codziennym użytkowaniu – mniejsze ryzyko uszkodzenia przewodów doprowadzających prąd do budynku.

 

25 http://infomech.pl/remonty-serwis-instalacji/

Każda instalacja elektryczna z czasem ulega zużyciu i trzeba ją wymienić na nową. Nasza firma zajmuje się realizacją drobnych prac konserwacyjnych, których podstawowym celem jest poprawa bezpieczeństwa użytkowania instalacji elektrycznej w domu mieszkalnym, budynku wielorodzinnym, zakładzie przemysłowym czy budynku o charakterze handlowym lub usługowym. Zajmujemy się również wykonywaniem drobnych napraw uszkodzonych instalacji i urządzeń elektrycznych, w tym lokalizacją przepalonych lub zerwanych przewodów elektrycznych, wymianą przepalonych gniazdek, wymianą liczników energii elektrycznej i innymi pracami związanymi z szeroko pojętą elektryką. Jeśli instalacja elektryczna jest bardzo zużyta, sugerujemy jej wymianę na nową. W ramach realizowanych prac zajmiemy się przygotowaniem nowego projektu instalacji elektrycznej dla danego budynku lub konkretnego pomieszczenia oraz technicznym wykonaniem samej instalacji. Remonty i serwis instalacji to obok wykonywania przyłączy elektrycznych jedno z częstych zadań realizowanych przez naszą firmę. Mamy w tym spore doświadczenie, dzięki czemu nasze usług dają gwarancję wysokiej wydajności działania i dużej trwałości wykonanej instalacji elektrycznej.

 

26 http://infomech.pl/oswietlenie-led/

Wraz z pojawieniem się na rynku różnokolorowego i energooszczędnego oświetlenia LED pojawiła się również moda na tworzenie wyrafinowanych instalacji świetlnych, które pomagają w podkreśleniu wyjątkowej architektury budynków lub nowoczesnego charakteru konkretnego wnętrza. Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz wykonaniem instalacji elektrycznych niezbędnych do podłączenia tego typu oświetlenie wewnątrz lub na zewnątrz budynków. Oświetlenie LED robi furorę jako ciekawy element dekoracyjny w nowocześnie urządzonych wnętrzach współczesnych mieszkań. Zwykle wykorzystuje się je do dekorowania kuchni, instalując ledowe taśmy pod podwieszanymi szafkami, a także w salonach, gdzie oświetlenie LED instalowane jest zwykle pod sufitem w specjalnie przygotowanych do tego celu niszach, wykonanych z płyt kartonowo-gipsowych. Jeśli masz własny pomysł na świetlną dekorację, my pomożemy Ci w jego realizacji. Wykonamy instalację pod oświetlenie LED w dowolnym, wskazanym przez Ciebie miejscu. Możemy również przedstawić Ci nasze własne pomysły i podzielić się wiedzą na temat najpopularniejszych rozwiązań, wybieranych przez większość klientów naszej firmy.

 

27 http://infomech.pl/inteligentne-instalacje-elektryczne/

Inteligentne instalacje elektryczne to zespół wielu różnych instalacji, które zostały zlokalizowane w jednym budynku i połączone ze sobą w centralce sterowania całą domową lub biurową automatyką. Nasza firma oferuje możliwość stworzenia centrum sterowania popularną automatyką typu klimatyzacja, ogrzewanie, elektryczna brama garażowa lub wyjazdowa, rolety elektryczne, system alarmowy, system monitoringu, wideodomofon, oświetlenie i wielu innych. Wykonanie tego typu centrali wymaga zaprojektowania, a następnie budowy systemu instalacji elektrycznych, które następnie łączone są w jedną, spójną i centralnie zarządzaną całość. Inteligentne instalacje elektryczne pozwalają chociażby na automatyczne dostosowanie intensywności oświetlenia względem pory dnia, na automatyczną regulację temperatury w budynku, na automatyczne wyłączenie urządzeń elektrycznych przy wyłączeniu światła w domu itp. Budowa inteligentnego systemu sterowania domowymi lub biurowymi urządzeniami elektrycznymi to doskonały pomysł na stworzenie nowoczesnego, funkcjonalnego i niezwykle wygodnego w użytkowaniu wnętrza domu lub biura.

 

28 http://infomech.pl/fotowoltaika/

Energię elektryczną można czerpać z różnych źródeł. Jednym z ekologicznych źródeł takiej energii jest słońce, a dziedziną odpowiadającą za przetwarzanie promieni słonecznych w energię elektryczną jest fotowoltaika. Nasza firma oferuje możliwość montażu paneli słonecznych na dachach budynków, a także wykonania instalacji elektrycznej, która pozwoli na magazynowanie i dystrybucję zebranej w ciągu dnia energii i jej wykorzystanie w gospodarstwie domowym. Choć panele słoneczne mają ograniczoną wydajność elektryczną to jednak nawet niewielka instalacja fotowoltaiczna jest w stanie wygenerować wystarczając ilość energii do podgrzania wody na potrzeby gospodarstwa domowego lub małej firmy. Jeśli chcesz być eko, dysponujesz miejscem do montażu paneli słonecznych i zależy Ci na zmniejszeniu rachunków za prąd, inwestycja w instalację fotowoltaiczną jest rzeczą wartą głębszego zastanowienia. My pomożemy w przygotowaniu projektu takiej instalacji, wyborze urządzeń odpowiadających Twoim potrzebom, a także w montażu paneli, ich podłączeniu do zbiorczej instalacji elektrycznej, okresowej konserwacji i ewentualnych usługach serwisowych, jeśli zajdzie taka konieczność.

 

29 http://infomech.pl/klimatyzacje-domowe/

Choć Polska leży w obszarze klimatu umiarkowanego, to jednak ostanie lata zaskakują wyjątkowo wysokimi i długo utrzymującymi się temperaturami powietrza, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Wydajność pracy w takich warunkach drastycznie spada, gorsza jest również jakość wypoczynku. Odpowiedzią na problemy z letnimi upałami są nowoczesne systemy klimatyzacji. Nasza firma pomaga w zaprojektowaniu optymalnego systemu wentylacji dla danego obiektu lub pomieszczenia, w wyborze właściwego sprzętu, w jego montażu i okresowej konserwacji. Trzeba pamiętać, że urządzenia klimatyzacyjne wymagają okresowego czyszczenia i prac konserwacyjnych. To wpływa na bezpieczeństwo i wydajność działania całego systemu. Klimatyzacje domowe mogą opierać się na przenośnych klimatyzatorach lub na urządzeniach stacjonarnych. Te pierwsze zwykle stosuje się w tych miejscach, gdzie nie ma możliwości wykonania instalacji stacjonarnej, zwykle w budynkach wielorodzinnych. Te drugie są urządzeniami bardziej wydajnymi w działaniu, częściej stosowanymi w domkach jednorodzinnych, gdzie nie potrzeba zgody spółdzielni lub wspólnoty na instalację klimatyzatora na elewacji budynku.

 

 

30 http://infomech.pl/elektromontaz/

Zajmujemy się realizacją kompleksowych usług związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych w nowych budynkach, wymianą lub modernizacją istniejących instalacji elektrycznych w remontowanych obiektach dowolnego typu, wykonywaniem instalacji odgromowych i przeciwprzepięciowych, wykonywaniem przyłączy energetycznych, podłączaniem takich urządzeń jak kuchenki elektryczne czy płyty indukcyjne, wykonywaniem instalacji ogrzewania podłogowego, wykonywaniem pomiarów odbiorczych i okresowych instalacji elektrycznych i odgromowych w domach prywatnych, w obiektach użyteczności publicznej czy na placach budów oraz wieloma innymi usługami związanymi z budową, konserwacją, naprawą lub sprawdzeniem poprawności działania instalacji elektrycznych i odgromowych. Poza tym zajmujemy się wykonywaniem pomiarów natężenia oświetlenia czy poboru mocy. Możemy również przygotować ocenę stanu technicznego instalacji elektrycznej, co może być przydatne przed rozpoczęciem remontu danego budynku lub przed podjęciem decyzji o zakupie mieszkania z rynku wtórnego.

 

 

NA SKRÓTY

 

31 http://infomech.pl/czym-sie-zajmujemy/

Zajmujemy się świadczeniem usług informatycznych, budową i modernizacjami instalacji technicznych i elektrycznych, a co najważniejsze projektowaniem, montażem i serwisem systemów monitoringu wizyjnego oraz systemów alarmowych. Prowadzimy również sklep stacjonarny, w którym można zaopatrzyć się w urządzenia elektroniczne potrzebne do budowy skutecznych systemów zabezpieczenia budynków tj. nowoczesne kamery cyfrowe, rejestratory IP, monitory, dyski twarde, systemy alarmowe, urządzenia kontroli dostępu, a także domofony czy wideofony. Dysponujemy także bogatym asortymentem obejmującym wiele kategorii sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych i akcesoriów elektrotechnicznych tj. różnego rodzaju złączki, kable czy przewody elektryczne. Nasze podstawowe usługi to szeroko pojęta obsługa informatyczna firm, łącznie z budową sieci komputerowych typu LAN/WLAN, sprzedażą, konfiguracją i administracją serwerów czy projektowaniem stron internetowych. Poza tym doskonale radzimy sobie z tworzeniem skutecznych, niezwykle szczelnych i zintegrowanych systemów zabezpieczeń dla firm, domów, przedszkoli czy różnego rodzaju instytucji publicznych. Jeśli zatem chcesz poprawić poziom bezpieczeństwa w swojej firmie, szukasz eksperta od komputerów i kogoś, kto pomoże w instalacji nowego oprogramowania, a także w wyborze nowego sprzętu komputerowego lub elektroniki domowej, jesteśmy do Twoich usług.

 

32 http://infomech.pl/sklep-komputerowy-teletechniczny/

W sklepie stacjonarnym, a wkrótce również w sklepie internetowym, każdy z klientów naszej firmy może zaopatrzyć się w sprzęt niezbędny do budowy lub modernizacji systemu monitoringu wizyjnego, systemu alarmowego, lokalnej sieci komputerowej czy klasycznej instalacji elektrycznej lub instalacji niskonapięciowej. Ponadto w ofercie naszego sklepu znalazło się również miejsce dla popularnych urządzeń fiskalnych i sklepowych tj. kasy i drukarki fiskalne, terminalne kart płatniczych, wagi, czytniki i skanery i wielu innych. Zajmujemy się również dystrybucją oprogramowania dla firm, w tym rozbudowanych systemów klasy ERP, które pozwalają na automatyzację wielu procesów towarzyszących sprzedaży i szeroko pojętej obsłudze klientów. Podstawę naszej oferty stanowią jednak różnego rodzaju kamery przemysłowe, nowoczesne kamery IP, rejestratory, alarmy, kontrolery dostępu i inne urządzenia techniczne, których używa się do budowy systemów monitoringu i zintegrowanych systemu ochrony różnego rodzaju obiektów, w tym obiektów firmowych lub domów prywatnych. Warto wspomnieć, że nasz sklep zajmuje się również sprzedażą komputerowego sprzętu poleasingowego dla osób prywatnych i firm. To atrakcyjny cenowo sprzęt, na który dajemy gwarancję sprawności działania.

 

33 http://infomech.pl/monitoring-ip-hd/

Jedną ze specjalności naszej firmy jest budowa nowoczesnych, oferujących wysoką jakość obrazu systemów monitoringu wizyjnego. Wykorzystujemy do tego celu szereg nowoczesnych urządzeń technicznych, w tym niezawodny w działaniu sprzęt marki Hikvision. Najnowsze wersje kamer, rejestratorów obrazu i oprogramowania tej marki, umożliwiają stworzenie wysokiej jakości monitoringu wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Jest to monitoring Full HD, czyli obraz z kamer rejestrowany jest w jednej z najwyższych możliwych rozdzielczości, co więcej, jest to obraz bardzo płynny, pozbawiony przeskoków i szumów. Jednym słowem zapisany materiał jest obrazem najwyższej jakości i to nawet wtedy, gdy kamera pracuje po zmroku, w trudnych warunkach pogodowych. Jedną z rynkowych nowości, która znalazła się w ofercie naszej firmy, jest monitoring Turbo HD. Ta nowoczesna technologia łączy w sobie wiele zalet klasycznych systemów analogowych z megapikselowymi systemami IP. Jeśli planujesz budowę systemu zabezpieczeń w swojej firmie, w sklepie lub w domu, pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania, dostarczymy urządzenia i akcesoria niezbędne do poprawnego wykonania pełnej instalacji monitoringu, a później zajmiemy się ich montażem. Świadczymy również usługi serwisowe i konserwacyjne, pomagamy w modernizacji istniejących systemów monitoringu oraz w ich rozbudowie.

 

34 http://infomech.pl/systemy-fiskalne-2/

Właścicielom firmy oferujemy wiele kategorii nowoczesnych urządzeń fiskalnych tj. drukarki i kasy fiskalne, a także takich urządzeń jak wagi, terminale kart płatniczych, komputery i systemy POS, skanery i czytniki kodów kreskowych, metkownice i wiele innych. Zajmujemy się również sprzedażą oprogramowania magazynowo-handlowego, które pomaga usprawnić zarządzanie sklepem i kierowanie systemem dystrybucji towarów. Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny, planujesz otworzyć hurtownię lub masz własną firmę handlową lub usługową, w naszym sklepie znajdziesz podstawowe wyposażenie fiskalne oraz wszystko to, co potrzebne do usprawnienia procesu sprzedaży. Prócz dystrybucji urządzeń, zajmujemy się również ich instalacją oraz konfiguracją. Pomożemy również wtedy, gdy jedno z takich urządzeń ulegnie awarii lub będzie wymagało ponownej instalacji lub zmiany ustawień fabrycznych. Oczywiście wszystkie wcześniej wymienione urządzenia możemy połączyć w jeden spójnie działający system, co wpłynie na przyspieszenie procesu sprzedaży i poprawę jakości obsługi klienta.

 

35 http://infomech.pl/instalacje-elektryczne-2/

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z wykonywaniem, rozbudową lub oceną stanu technicznego instalacji elektrycznych i odgromowych w nowopowstających obiektach budowlanych, a także w starych budynkach lub domach prywatnych przeznaczonych do remontu. Możemy przygotować projekt nowej instalacji elektrycznej, wykonać przyłącze elektryczne do budynku, stworzyć od podstaw lub rozbudować istniejącą instalację elektryczną. Ponadto zajmujemy się również realizacją usług pomiarowych i oceną stanu technicznego istniejących instalacji elektrycznych. Realizujemy również usługi związane z modernizacją lub naprawami starych instalacji elektrycznych, łącznie z ich całkowitą wyminą. Dysponujemy sprzętem, który pozwala na szybkie odnalezienie uszkodzonego przewodu elektrycznego w ścianie lub w podłodze. Możemy przygotować instalację niskonapięciową dla systemu alarmowego lub systemu monitoringu. Dla klientów poszukujących najnowszych rozwiązań z zakresu automatyki domowej możemy przygotować projekt inteligentnej instalacji elektrycznej. Taka instalacja to wiele domowych urządzeń elektrycznych tj. oświetlenie, telewizja, automatyczne rolety, bramy garażowe, klimatyzacja czy ogrzewanie, połączonych w jeden spójnie działający system, sterowany przez elektroniczną centralę.

 

36 http://infomech.pl/instalacje-teletechniczne/

Prócz usług informatycznych oraz usług związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych, nasza firma zajmuje się również projektowaniem, budową i konserwacją instalacji teletechnicznych tj. lokalne sieci komputerowe typu LAN lub bezprzewodowe sieci typu WLAN, instalacji niskoprądowych dla potrzeb systemów monitoringu, systemów alarmowych czy systemów kontroli dostępu. Ponadto zajmujemy się również realizacją instalacji teletechnicznych do obsługi wielu odbiorników w systemach telewizji cyfrowej, tworzeniem instalacji niskoprądowych dla potrzeb domofonów lub wideofonów, instalacji oświetleniowych LED czy instalacji z zakresu automatyki budynków. W tym ostatnim przypadku są to m.in. instalacje elektryczne do obsługi automatycznych bram garażowych lub wjazdowych, automatycznych systemów rolet, systemów klimatyzacji lub sterowania domowym/biurowym oświetleniem. Jedną z naszych specjalności są zintegrowane instalacje teletechniczne na potrzeby ochrony obiektów, łączenia systemów monitoringu z systemami alarmowymi i kontrolą dostępu. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat usług związanych z realizacją instalacji teletechnicznych, zapraszamy do kontaktu.

 

37 http://infomech.pl/systemy-komputerowe/

Część naszej oferty to szeroko pojęte usługi informatyczne realizowane na rzecz podmiotów prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji. W ramach świadczonych usług zajmujemy się budową, konfiguracją i zabezpieczaniem lokalnych sieci komputerowych, instalacją, aktualizacją i optymalizacją komputerowego oprogramowania, konfiguracją połączeń internetowych, optymalizacją działania systemów informatycznych i poprawą jakości zabezpieczeń na komputerach prywatnych i na sprzęcie firmowym. Ponadto pomagamy w wyborze oprogramowania dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Znamy się na wdrażaniu nowoczesnych systemów informatycznych klasy ERP, czyli systemów pozwalających na usprawnienie całości procesów związanych z zarządzaniem firmą. Przy wdrażaniu takich systemów zajmujemy się ich integracją z dotychczas wykorzystywanymi przez firmę programami komputerowymi (jeśli nowy system w całości nie jest w stanie przejąć pełnionych przez nie funkcji), a także importem istniejących baz danych do nowego systemu informatycznego firmy. Możemy również dostarczyć nowoczesny sprzęt komputerowy oraz niezbędne do jego działania oprogramowanie. Dodatkowo sprzedajemy i konfigurujemy serwery, prowadzimy również serwis sprzętu komputerowego, w tym serwis laptopów wielu znanych marek.

 

 

SKLEP

 

38 http://infomech.pl/komputery-poleasingowe/

Zakup poleasingowych komputerów stacjonarnych, laptopów czy monitorów komputerowych to dobra opcja dla kogoś, kto poszukuje niedrogiego, technicznie sprawnego, ale niekoniecznie najnowocześniejszego sprzętu komputerowego. Oferowane przez naszą firmę komputery poleasingowe, przed wystawieniem na sprzedaż, są przez nas dokładnie sprawdzane pod kątem ich sprawności technicznej. Dodatkowo każdy taki komputer możemy zaoferować wraz z dołączonym do niego, w pełni legalnym oprogramowaniem, dzięki czemu z komputera można korzystać w zasadzie od razu, już od momentu zakupu. To idealne rozwiązanie dla kogoś, kto szuka sprzętu zastępczego lub zwyczajnie nie potrzebuje inwestować kilku tysięcy złotych w najnowszy model laptopa, gdyż do pracy w zupełności wystarczy mu tani, sprawny komputer wyposażony w nieco starszą wersję procesora czy mniej pojemny dysk twardy. Komputery poleasingowe sprzedajemy na sztuki lub w zestawach, pozwalających na stworzenie firmowej sieci LAN. Nasza firma zajmuje się również zakładaniem i konfiguracją takich sieci lokalnych. Oferowany sprzęt komputerowy to najczęściej produkty znanych marek, takich firm jak Toshiba, Lenovo, Dell, Asus, HP i wielu innych.

 

39 http://infomech.pl/fujitsu-siemens/

Nawiązaliśmy stałą współpracę z firmami Fujitsu i Simens, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom najnowszy, sprawdzony sprzęt tych marek i to w niezwykle atrakcyjnych, konkurencyjnych rynkowo cenach. Poza tym dysponujemy bogatą ofertą elektroniki użytkowej tych firm, a w razie potrzeby możemy również zamówić inną elektronikę, której aktualnie nie ma w ofercie naszego sklepu. Fujitsu to jeden z największych japońskich producentów komputerów, serwerów i innych urządzeń elektronicznych. Simens AG to międzynawowy koncern energetyczny i elektrotechniczny z siedzibą w Niemczech. Od 1999 roku obie firmy rozpoczęły proces scalania. Obecnie sprzęt komputerowy produkowany w japońskich i europejskich zakładach tych firm sprzedawany jest pod marką Fujitsu. Jako firma specjalizująca się w świadczeniu szeroko pojętych usług informatycznych, a także jako regionalny lider na rynku monitoringu i systemów alarmowych dla firm i osób prywatnych możemy zapewnić, że sprzęt komputerowy i inna elektronika użytkowa marki Fujitsu to najwyższa światowa czołówka, tak jeśli chodzi o nowoczesność wdrażanych rozważań, jak i trwałość techniczną sprzętu.

 

40 http://infomech.pl/kasy-fiskalne/

W ofercie naszej firmy znajdziecie wiele modeli nowoczesnych kas fiskalnych oraz drukarek fiskalnych stworzonych na potrzeby sklepów, firm handlowych i usługowych. Jest to sprzęt nowoczesny, zróżnicowany pod względem wielkości i oferowanych funkcji, sprawdzony w działaniu, sprowadzany od znanych na rynku producentów. Jeśli potrzebujesz prostą w obsłudze kasę fiskalna, nie musisz od razu sięgać po produkt wyjątkowo zaawansowany technicznie. Pomożemy Ci w dokonaniu właściwego wyboru, a także w podłączeniu i konfiguracji kasy z innymi urządzeniami, jeśli z takich urządzeń korzystasz. Nowoczesne kasy fiskalne mogą być zintegrowane z wagą, czytnikiem kodów kreskowych czy terminalem płatności kartami debetowymi. W ofercie naszego sklepu znajdziesz kasy fiskalne dla małych sklepików osiedlowych, dla marketów lud sklepów wielkopowierzchniowych. Wszystkie kasy objęte są dwuletnim okresem gwarancyjnym. Poza tym nasza firma świadczy również usługi serwisowe związane z programowaniem i konfiguracją kas, drukarek i innych urządzeń elektronicznych, wykorzystywanych w systemach sprzedaży detalicznej lub hurtowej.

 

SKLEP

 

41 http://infomech.pl/kamery-monitoring/

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnych grup klientów, w ofercie naszego sklepu znalazło się miejsce dla najnowszych generacji kamer IP, urządzeń przystosowanych do pracy wewnątrz oraz na zewnątrz budynków, kamer pracujących w trybie dziennym i nocnym, a także urządzeń starszej generacji, w tym różnych modeli kamer cyfrowych i analogowych. Wszystkie kamery z naszej oferty to doskonała baza do budowy prostych lub bardziej zaawansowanych systemów monitoringu w firmach, instytucjach publicznych lub domach prywatnych. Szczególnej uwadze osób odwiedzających nasz sklep polecamy niezawodne w działaniu kamery Hikvision. Jest to sprzęt zaawansowany technicznie, trwały i wytrzymały, doskonale radzący sobie z pracą w różnych, często trudnych warunkach terenowych. Poza tym kamery Hikvision to sprzęt przystępny cenowo, umożliwiający budowę niedrogiego, a przy tym niezwykle nowoczesnego monitoringu w obiekcie dowolnego typu. Jeśli szukasz nowoczesnych kamer do sklepu, hotelu, biura lub domu, z pewnością znajdziemy dla Ciebie sprzęt w przystępnej cenie, który będzie prosty w obsłudze i jednocześnie zagwarantuje wysoką jakość zapisu obrazu.

 

42 http://infomech.pl/alarmy-satel/

Zabezpieczenia alarmowe to jeden z najprostszych i jednocześnie najbardziej skutecznych sposobów na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w chronionym budynku. Jeśli szukają Państwo skutecznego systemu alarmowego do domu, sklepu, biura lub zakładu produkcyjnego, w naszej ofercie znajdziecie wiele niezawodnych w działaniu alarmów i urządzeń pokrewnych, wykorzystywanych do budowy nowoczesnych systemów alarmowych. Alarmy Satel to sprzęt sprawdzony i niezwykle różnorodny. Dzięki tej różnorodności, naszym klientom możemy zaoferować rozwiązania dostosowane do ich szczególnych potrzeb. Od rozwiązań stosunkowo prostych, dedykowanych dla małych sklepików osiedlowych, punktów usługowych czy domów prywatnych, po zaawansowane technologicznie rozwiązania dedykowane dla dużych biurowców, zakładów produkcyjnych czy instytucji publicznych. Sprzedajemy zarówno czujniki czy różnego rodzaju sygnalizatory, jak i nowoczesne centrale alarmowe wraz z dodatkowymi modułami, dającymi możliwość rozbudowy takich systemów o kolejne elementy. Warto wspomnieć, że oferowane przez nas alarmy Satel mogą stać się częścią zintegrowanego systemu monitoringu. Tworzeniem takich zintegrowanych systemów zabezpieczeń budynków również zajmuje się nasza firma.

 

43 http://infomech.pl/sprzet-sieciowy/

Bezprzewodowy Internet powoli staje się standardem, jeśli chodzi o łatwość nawiązania łączności ze światem zewnętrznym, a także jeśli chodzi o szybkość takiego połączenia. Nowoczesne karty sieciowe USB lub Nano gwarantują wysoką szybkość transferu danych, bez konieczności bezpośredniego podłączania komputera lub urządzenia mobilnego do gniazdka telekomunikacyjnego. Bezprzewodowy przesył danych z prędkością dochodzącą do 150Mb/s jest możliwy dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kart sieciowych, routerów, a pośrednio także dzięki tworzeniu coraz bardziej zaawansowanej infrastruktury technicznej. W naszym sklepie zaopatrzyć się można w bezprzewodowe karty sieciowe i routery, w klasyczne karty sieciowe PCI – idealne do budowy lokalnej lub osiedlowej sieci komputerowej typu LAN, w adaptery sieciowe czy zaawansowane technologicznie anteny, przystosowane do przesyłu danych na potrzeby sieci Internet. Prezentowany sprzęt sieciowy przyda się wszystkim osobom, które na co dzień korzystają z Internetu, a zwłaszcza tym osobom, które są zainteresowane stworzeniem szybkiej i dobrze chronionej lokalnej sieci komputerowej.

 

44 http://infomech.pl/serwery-sklep/

Serwery to urządzenia-komputery, które zwykle pełnią podwójną funkcje. Pierwszą z nich jest udostępnianie określonych zasobów innym komputerom. Drugą z funkcji jest pośredniczenie w nawiązywaniu i prowadzeniu komunikacji pomiędzy wieloma innymi komputerami, połączonymi w jedną sieć. Pojęcie serwera może być również rozumiane jako rodzaj oprogramowania wykorzystywanego do udostępniania zasobów tj. bazy danych, pliki, łącza internetowe czy urządzenia peryferyjne typu drukarki. Dla przykładu, firmowa sieć komputerowa z własnym serwerem pozwala na współdzielenie jednego urządzenia peryferyjnego tj. drukarka lub jednego łącza internetowego przez wszystkie komputery podłączone do takiej sieci. Serwery firmowe to niezwykle wygodne rozwiązanie pozwalające minimalizować koszty i usprawniać pracę w biurach, firmach usługowych i handlowych czy w zakładach produkcyjnych. Nasza firma oferuje dostęp do najnowocześniejszych, niezwykle wydajnych serwerów wielu znanych marek. Poza tym dajemy również możliwość zakupu zaawansowanego oprogramowania komputerowego, które pozwala cieszyć się większą wydajność pracy, oferując jednocześnie lepszą ochronę firmowych danych.

 

45 http://infomech.pl/sklep-stacjonarny/

Prócz działalności usługowej związanej z obsługą informatyczną firm, projektowaniem, budową i modernizacjami systemów monitoringu i systemów alarmowych, a także z budową lub przebudową instalacji teletechnicznych i elektrycznych, prowadzimy również sklep stacjonarny ze sprzętem elektronicznym i oprogramowaniem komputerowym. W sklepie można zaopatrzyć się w urządzenia wykorzystywane w monitoringu, przede wszystkim w kamery cyfrowe i analogowe, w rejestratory obrazu, monitory, dyski twarde i różnego rodzaju akcesoria teletechniczne i montażowe, a także w systemy alarmowe, urządzenia fiskalne, elektronikę do systemów kontroli dostępu, w automatykę domową czy urządzenia komputerowe tj. komputery stacjonarne i laptopy poleasingowe, nowe serwery, urządzenia sieciowe, monitory i wiele innych. Poza tym w sklepie znaleźć można również wiele przedmiotów i urządzeń wykorzystywanych przy budowie różnego rodzaju sieci teletechnicznych, chociażby sieci komputerowych typu LAN/WLAN, a także sieci elektrycznych, w tym przewody koncentryczne, skrętki, różnego rodzaju końcówki i wtyki, a także klasyczne przewody elektryczne wielu typów.

 

46 http://infomech.pl/sklep-internetowy/

Nowością w ofercie naszej firmy będzie sklep internetowy, który w najbliższym czasie udostępnimy dla wszystkich naszych klientów. W sklepie znaleźć będzie można wiele kategorii sprzętu elektronicznego oraz akcesoriów teletechnicznych i elektrycznych, w tym sprzęt komputerowy, a także urządzenia wykorzystywane do budowy systemów monitoringu i kompleksowych zabezpieczeń budynków firmowych i prywatnych. Korzystając z oferty sklepu, klienci będą mogli zaopatrzyć się w nowe generacje kamer cyfrowych, w rejestratory IP, monitory, dyski twarde, w różne rodzaje systemów alarmowych, czujników i sygnalizatorów, kontrolerów dostępu, domofonów czy wideodomofonów. Poza tym w sklepie znaleźć będzie można również takie urządzenia jak kasy i drukarki fiskalne, wagi, skanery i czytniki kodów kreskowych czy terminale płatnicze. W sklepowej ofercie pojawią się także urządzenia sieciowe typu bezprzewodowe karty sieciowe, routery czy anteny. Przez Internet zamierzamy również sprzedawać osprzęt elektroinstalacyjny i techniczny, zwłaszcza te akcesoria, które są potrzebne by stworzyć wydajny i wygodny w obsłudze system monitoringu lub system alarmowy w firmie, sklepie czy domu prywatnym.

 

47 http://infomech.pl/telewizja-dvbt/

Wprowadzenie powszechnego standardu cyfrowego przyczyniło się do poprawy jakości obrazu - teraz programy z telewizji naziemnej mogą być odbierane w jakości HD, a także do zwiększa oferty nadawców publicznych i prywatnych - teraz odbiorca końcowy ma dostęp do większej liczby programów telewizyjnych. Do odbioru tych kanałów prócz anteny telewizyjnej potrzebny jest jednak specjalnie przystosowany do tego celu odbiornik. Telewizor musi być wyposażony w wbudowany dekoder sygnału cyfrowego lub w zewnętrzny dekoder DVB-T. Jeśli nie chcesz wymieniać telewizora na nowy, wystarczy zaopatrzyć się w tego typu dekoder, podłączyć do niego antenę i telewizor, i już można cieszyć się możliwością korzystania z większej ilości programów telewizyjnych i to w wyższej rozdzielczości obrazu. Oferowane przez nas tunery pozwalają na jednoczesny odbiór cyfrowej telewizji naziemnej, telewizji kablowej oraz telewizji satelitarnej. Urządzenia gwarantują odbiór programów telewizyjnych w wysokiej rozdzielczości obrazu, a także możliwość ich zapisywania na zewnętrznej pamięci.

 

 

MONITORING CCTV

 

48 http://infomech.pl/monitoring-full-hd/

Dzięki wysokiej rozdzielczości obrazu, jaką można uzyskać stosując nowoczesne kamery cyfrowe, nagrania wideo rejestrowane przez systemy monitoringu wizyjnego, zyskują wyraźną wartość dowodową. Nasza firma specjalizuje się w montażu systemów monitoringu opierających się właśnie na nowoczesnych kamerach cyfrowych HD i Full HD, przede wszystkim na kamerach i osprzęcie marki Hikvision. Sprzęt tej marki cenimy przede wszystkim za niezawodność działania, prostotę obsługi i przystępną cenę, zwłaszcza w porównaniu z jakością oferowanego obrazu. Oczywiście, jeśli klient chce skorzystać ze sprzętu innych marek, jesteśmy otwarci na jego propozycje. Przykładowy zestaw do monitoringu w domu, małym sklepie lub firmowym biurze będzie składał się z jednej lub kliku kamer HD lub Full HD podłączonych przewodowo lub bezprzewodowo (kamery IP) z rejestratorem obrazu oraz dyskiem twardym, na którym ten obraz będzie zapisywany. Monitoring Full HD oferuje zwykle klika różnych trybów i rozdzielczości zapisu obrazu. Rejestrowany obraz może mieć formę zapisu ciągłego, uruchamianego przez detekcję ruchu lub formę zapisu alarmowego, gdzie zapisywany jest obraz przed i po alarmie.

 

49 http://infomech.pl/monitoring-cyfrowy/

Obecnie na rynku funkcjonują obok siebie dwa systemy monitoringu. Starszy, monitoring analogowy oraz nowszy i szybko rozwijający się monitoring cyfrowy. Monitoring cyfrowy, określany również mianem monitoringu sieciowego lub IP, bazuje na nowej generacji urządzeń, kamer i rejestratorów cyfrowych, które mogą zapewnić dużo lepszą jakość obrazu. Jedynym ograniczeniem pozostają w tym przypadku zastosowane w kamerach i rejestratorach rozwiązania techniczne. Dzięki dynamicznemu rozwojowi elektroniki, współczesne kamery cyfrowe wykorzystywane w monitoringu, oferują możliwość rejestrowania obrazu w wysokich rozdzielczościach HD i Full HD, a w droższych wersjach najnowszych kamer nawet w rozdzielczości 4K. Zapis obrazu w wysokich rozdzielczościach to wielki krok naprzód w dziedzinie monitoringu. Monitoring cyfrowy pozwala bowiem na wykonywanie zbliżeń obiektów znacznie oddalonych, ale wciąż pozostających w oku kamery. Co najważniejsze są to zbliżenia bardzo ostre, pozwalające na rozpoznanie twarzy, napisu, rozczytanie numerów tablicy rejestracyjnej samochodu itd. Jeśli planujesz założenie monitoringu w swojej firmie lub w domu, najlepiej postaw właśnie na monitoring cyfrowy, które oferuje płynny obraz najlepszej jakości.

 

50 http://infomech.pl/kamery-ip/

Kamery IP to uniwersalne urządzenia coraz częściej wykorzystywane do budowy zaawansowanych systemów monitoringu. Zwykle korzysta się z nich podczas tworzenia nowych systemów monitoringu w miejscach trudnodostępnych, zwłaszcza na otwartej przestrzeni, a także w domach prywatnych, gdzie tworzenie osobnej infrastruktury teletechnicznej jest w pewien sposób utrudnione lub kłopotliwe dla klienta. Kamery IP nie wymagają bezpośredniego, kablowego połączenia z rejestratorem obrazu. Zwykle wykorzystują działanie bezprzewodowej sieci łączności, na przykład odpowiednio skonfigurowaną do tego celu lokalną sieć WLAN (Wi-Fi). Bezprzewodowe kamery pozwalają na odczytywanie obrazu z poziomu komputerów lub urządzeń mobilnych połączonych z Internetem, wystarczy do tego zwykła przeglądarka internetowa i odpowiednia konfiguracja systemu monitoringu. To idealne rozwiązanie dla kogoś, komu zależy na utrzymaniu stałego, bezpośredniego podglądu z oka kamery niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajduje. Na przykład osobom, które często wyjeżdżają, a chcą mieć podgląd na podwórze lub wnętrze swojego domu.

 

51 http://infomech.pl/nadzor-wizyjny/

Monitoring CCTV to idealny sposób na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w takich miejscach jak garaże, sklepy, punkty usługowe, przystanki, tereny zakładów pracy, wnętrza hal i obiektów magazynowych czy tereny posesji prywatnych. Nadzór wizyjny pozwala na monitorowanie wszystkiego, co dzieje się na terenie znajdującym się w polu widzenia kamer, połączonych w jeden spójny system nadzoru. Zapisany obraz może być później wykorzystany jako materiał dowodowy lub pomoc w śledztwie, zwłaszcza że dziś jest to zwykle obraz wysokiej jakości, zapisany w rozdzielczości HD lub nawet Full HD – dzisiejsze kamery dają możliwość płynnego zapisu obrazu również w tak wysokich rozdzielczościach. Nadzór wizyjny w połączeniu z systemem alarmowym lub systemem kontroli dostępu w znaczący sposób wpływa na poprawę poziomu bezpieczeństwa w firmach, sklepach czy domach mieszkalnych. Oczywiście nadzór wizyjny może być również wykorzystywany przez różnego rodzaju podmioty do ogólnej poprawy poziomu bezpieczeństwa na terenie gminy lub wybranego obiektu o charakterze publicznym tj. szkoła, szpital czy przedszkole.

 

52 http://infomech.pl/telewizja-przemyslowa/

Telewizja przemysłowa to inaczej mówiąc system dozoru wizyjnego realizowanego na odległość przy pomocy jednej lub większej ilości kamer, które połączono w jedną spójną całość. Na telewizję przemysłową składają się przede wszystkim kamery i rejestratory oraz cała infrastruktura techniczna potrzeba do połączenia tych urządzeń ze sobą, a także sprzęt pozwalający na bieżąco śledzić obraz z kamer (dawniej telewizory, dzisiaj monitory) oraz urządzenia do zapisu tego obrazu (dawniej kasety wideo, dziś dyski twarde). Dawniej telewizja przemysłowa opierała się na działaniu urządzeń analogowych, współcześnie coraz częściej korzysta się z kolejnych generacji urządzeń cyfrowych, które pozwalają na uzyskiwanie obrazu o wyższej rozdzielczości. Dzięki temu obraz można przybliżać bez wyraźnych strat w jego jakości - obraz pozostaje czytelny dla ludzkiego oka. Nasza firma zajmuje się rozbudową lub modernizacją istniejących analogowych systemów telewizji przemysłowej, poprzez dostosowanie ich do wymogów epoki cyfrowej, chociażby przez zmianę sposobu zapisu obrazu (magnetowidy i kasety wideo zastępowane są przez komputery i dyski twarde), a także budową nowych systemów monitoringu w oparciu o zaawansowane technologicznie kamery HD lub Full HD.

 

53 http://infomech.pl/sygnal-przez-internet/

Bezprzewodowy Internet to wielkie udogodnień dla statystycznych użytkowników globalnej sieci komunikacji. Powszechny dostęp do bezprzewodowego i coraz szybszego Internetu przyczynił się do rozwoju rynku smartfonów, a także do upowszechnienia innych urządzeń mobilnych, w tym tabletów czy laptopów. Dziś nie trzeba podłączać takiego urządzenia do gniazda z przewodem sieciowym, sygnał jest wyłapywany i przetwarzany przez wewnętrzny modem wbudowany w praktycznie każde urządzenie mobilne dostępne na rynku. Nasza firma zajmuje się sprzedażą urządzeń, a także tworzeniem i konfiguracją lokalnych/domowych bezprzewodowych sieci WLAN (Wi-Fi). Oferujemy również sprzedaż takich urządzeń jak konwertery HDMI, które pozwalają na bezprzewodowe łączenie ze sobą takich urządzeń jak telewizory i zestawy kina domowego lub kamery i rejestratory obrazu w bezprzewodowych systemach dozoru wizyjnego. Tego typu rozwiązania, ze względu na brak konieczności budowy osobnej instalacji technicznej łączącej różnego rodzaju urządzenia elektroniczne, stają się coraz bardziej powszechne i coraz bardziej pożądane przez statystycznych odbiorców, którzy mają dosyć plątaniny wszechobecnych kabli.

 

54 http://infomech.pl/monitoring-w-domu/

Bezpieczeństwo domowników i lepsze zabezpieczenie mienia to główne cele przyświecające instalacji monitoringu w mieszkaniu lub domu jednorodzinnym. Monitoring w domu to ograniczenie ryzyka kradzieży z włamaniem, a także lepsza ochrona przed aktami wandalizmu lub innymi, bliżej nieokreślonymi zagrożeniami, jakie mogą czyhać na nas we własnym domu. Taki monitoring powinien być prosty w obsłudze, niekłopotliwy w montażu i stosunkowo tani. Powinien również gwarantować uzyskiwanie obrazu wysokiej jakości, tak by w razie potrzeby nagrany materiał pomógł w ustaleniu sprawców włamania czy aktu wandalizmu. Monitoring w domu składa się z rejestratora i kilku kamer rozmieszczonych w strategicznych punktach, zwykle przy drzwiach wejściowych, drzwiach balkonowych, na przedpokoju lub tuż przed drzwiami wejściowymi, na zewnątrz domu. W przypadku wyboru najnowszych kamer i rejestratorów IP obraz z kamer może być odbierany zdalnie z poziomu smartfona lub laptopa. Wystarczy połączenie z Internetem i zwykła przeglądarka internetowa.

 

55 http://infomech.pl/monitoring-w-firmie/

Podstawowy cel monitoringu w firmie to lepsze zabezpieczenie obiektu od ryzyka wtargnięcia na jego teren osób niepożądanych, od aktów wandalizmu czy ryzyka kradzieży przedmiotów stanowiących wyposażenie firmy lub produktów sprzedawanych przez taką firmę. Monitoring dla firmy średniej wielkości to system składający się zwykle z kilku lub kilkunastu kamer i rejestratora lub rejestratorów ściągających sygnał, a także z urządzeń do zapisu obrazu, czyli komputera wyposażonego w dysk lub kilka dysków twardych o znacznej pojemności. Monitoring dla firmy może opierać się na urządzeniach analogowych lub cyfrowych, na stworzonej na potrzeby monitoringu instalacji niskonapięciowej i instalacji teletechnicznej (okablowanie kamer) lub na łączności bezprzewodowej, gdy klient zdecyduje się na zakup nowoczesnych cyfrowych kamer IP. Nasza firma może zająć się całością prac związanych z przygotowaniem monitoringu dla firmy małej, średniej lub dużej wielkości, wykonując niezbędną instalację elektryczną i teletechniczną, zajmując się wyborem odpowiedniej kategorii sprzętu, jego montażem i konfiguracją, a w późniejszym czasie również jego konserwacją i obsługą serwisową.

 

56 http://infomech.pl/monitoring-w-sklepie/

Poprawa ochrony obiektu, zwłaszcza w kwestii minimalizowania szkód związanych z kradzieżami towaru, a także w celu ograniczenia ryzyka włamań i aktów wandalizmu to podstawowy cel instalacji systemów monitoringu w sklepach i różnego rodzaju obiektach handlowych. Monitoring w sklepie to dziś standard wyposażenia obiektów handlowych średniej i dużej wielkości. Dzięki dostępowi do stosunkowo tanich kamer cyfrowych i rejestratorów IP, a także dzięki możliwości zdalnego podglądu obrazu z kamer przez Internet, monitoring w sklepie osiedlowym lub innym niewielkim obiekcie handlowym również stał się opcją wartą głębszej uwagi. Instalacja monitoringu w małym obiekcie nie musi wiązać się z dużymi kosztami, a obsługa systemu zbudowanego na bazie nowoczesnych urządzeń cyfrowych jest wyjątkowo prosta i nie wymaga od użytkownika systemu znajomości szczegółowych zagadnień technicznych. Jeśli chcesz zbudować niedrogi, skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze monitoring w sklepie, punkcie handlowym lub lokalu gastronomicznym, jesteśmy do Twoich usług.

 

57 http://infomech.pl/zestawy-do-monitoringu/

Zamiast kupować pojedyncze urządzenia i zastanawiać się nad ich prawidłową konfiguracją, sprawdzać czy są ze sobą kompatybilne i czy w połączeniu ze sobą zapewnią optymalną jakość obrazu, lepiej zdecydować się na zakup kompletnego zestawu do budowy skutecznego systemu monitoringu dla domu, firmy lub sklepu. Naszym klientom oferujemy kompletne zestawy do monitoringu Turbo HD, czyli monitoringu wysokiej rozdzielczości. Są to zestawy składające się z kilku kamer HD (zwykle z czterech kamer) oraz rejestratora cyfrowego. Zakup takiego zestawu pozwala na pokrycie kamerami kluczowych punktów w średniej wielkości obiektach tj. niewielkie sklepy osiedlowe, lokale gastronomiczne, lokale usługowe, firmy produkcyjne czy domy prywatne. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zestawy można rozbudować o kolejne kamery. Przy odrobinie wprawy samodzielny montaż kamer i ich podłączenie do rejestratora nie powinno sprawić większego problemu. Oczywiście nasza firma służy pomocą przy zakładaniu monitoringu, a tym samym przy instalacji urządzeń wchodzących w skład takich zestawów. Monitoring instalujemy na terenie całego województwa podkarpackiego, a także w Małopolsce i na Lubelszczyźnie, wystarczy do nas zadzwonić.

 

58 http://infomech.pl/hikvision/

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty wybór kamer i rejestratorów marki Hikvision. Wśród nich znaleźć można urządzenia klasy ekonomicznej, dedykowane dla klientów szukających efektywnych i przystępnych cenowo rozwiązań, które wpłyną na podniesienie poziomu bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, a także bardziej profesjonalne urządzenia do zastosowań specjalistycznych. Jest to sprzęt dedykowany dla klientów, którym zależy na wysokiej jakości obrazu z kamer i to niezależnie do warunków, w jakich będą one pracować - po zmroku, przy słabej widoczności, przy dużej dynamice zmian w nasileniu światła itp. Dlaczego akurat sprzęt Hikvision? Znamy tego producenta, doceniamy trwałość i jakość jego produktów. Niebagatelne znaczenia mają w tym przypadku również przystępne ceny urządzeń marki Hikvision, zwłaszcza w połączeniu z zawansowanie technicznym poszczególnych urządzeń. Za tę cenę trudno znaleźć lepsze kamery i rejestratory cyfrowe, a jeśli już to jest to zwykle sprzęt niesprawdzony o bliżej nieokreślonej wytrzymałości i niezawodności działania.

 

59 http://infomech.pl/instalacja-monitoringu/

Nasza firma świadczy szereg usług związanych z budową, przebudową, rozbudową, konserwacją i serwisowaniem systemów monitoringu w firmach, sklepach lub domach prywatnych. Jednym z naszych podstawowych zadań jest tworzenie zaplecza technicznego umożliwiającego instalację kamer oraz ich spięcie w jeden spójnie działający system. W przypadku bardziej rozbudowanych systemów monitoringu, zwykle są to instalacje składające się z instalacji niskonapięciowej i teletechnicznej. W przypadku systemów mniej skomplikowanych, dedykowanych dla zastosowań prywatnych, na przykład do ochrony domu lub niewielkiego sklepu, może to być monitoring IP, który opiera się na bezprzewodowym przesyle danych bezpośrednio z kamery na zdalny serwer FTP. W takich systemach monitoringu nie ma potrzeby korzystania z dodatkowego rejestratora i wykonywania oddzielnej instalacji teletechnicznej. Instalacja monitoringu w tym systemie jest niezwykle prosta i sprowadza się do samego montażu kamery oraz odpowiedniej konfiguracji oprogramowania. Niezależnie od wyboru systemu monitoringu, na jaki decyduje się nasz klient, zawsze pomożemy w montażu i konfiguracji sprzętu, a także w przeszkoleniu użytkownika z jego obsługi.

 

60 http://infomech.pl/sprzedaz-kamer/

W związku z tym, że jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy są usługi związane z budową nowych lub przebudową istniejących systemów monitoringu, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć miejsca dla różnego rodzaju kamer. W głównej mierze są to nowoczesne kamery cyfrowe, choć na potrzeby niektórych klientów mamy również starsze technologicznie kamery analogowe, które przydają się jako uzupełnienie funkcjonujących od wielu lat starych systemów telewizji przemysłowej. Ponadto dysponujemy wieloma modelami kamer sufitowych, kamer kompaktowych i wandaloodpornych. W naszej ofercie znalazło się również miejsce na kamery obrotowe, które pozwalają na prowadzenie aktywnego podglądu maksymalnie dużego obszaru terenu, a także na ewentualne śledzenie sprawców kradzieży lub osób popełniających inny rodzaj wykroczenia lub przestępstwa. Oczywiście dysponujemy również specjalnymi kamerami przystosowanymi do montażu na zewnątrz oraz wewnątrz budynków oraz kamerami przeznaczonymi do prowadzenia podglądu w nocy. Mamy także kamery IP, które pozwalają na odbieranie obrazu za pośrednictwem Internetu, wystarczy dostęp do przeglądarki internetowej.

 

61 http://infomech.pl/monitoring-cctv-polsce/

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się wykonaniem nowoczesnego monitoringu w biurze, sklepie lub domu mieszkalnym, INFOMECH jest to Twojej pełnej dyspozycji. Zajmujemy się całością prac związanych z budową systemów monitoringu, od wyboru sprzętu zaczynając, przez stworzenie instalacji teletechnicznej, a na montażu i konfiguracji sprzętu kończąc. Część naszych usług to także pomoc w przebudowie i naprawach istniejących systemów monitoringu, w tym oferta modernizacji analogowego systemu monitoringu do standardu cyfrowego. Nasze usługi realizujemy na obszarze całego województwa podkarpackiego, a także na obszarze sąsiednich województw. Dedykujemy je osobom prywatnym, właścicielom sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych i innych firm, a także instytucjom publicznym tj. urzędy gmin lub inne instytucje samorządowe i państwowe. Jeśli szukasz kompetentnego podmiotu, który dostarczy sprzęt, zaprojektuje i wykona, a w przyszłości zajmie się konserwacją lub ewentualnymi naprawami stworzonego przez siebie systemu monitoringu, zgłoś się do nas. Naszym atutem jest doświadczenie, fachowość oraz przystępne ceny świadczonych usług. Zapraszamy!

 

 

DODATKOWE TEKSTY

 

62 Zabezpieczenie wizyjne.

Szybki rozwój technologii już dziś umożliwia budowę bardziej efektywnych w działaniu, bardziej funkcjonalny i przyjaznych w użytkowaniu systemów dozoru wizyjnego. Współczesny monitoring, czyli zabezpieczenie wizyjne określonej przestrzeni, bazuje na nowych generacjach kamer cyfrowych, które oferują nieporównanie lepszą jakość obrazu niż kamery produkowane i sprzedawane kilka lat temu. Dziś monitoring w standardzie HD lub Full HD to norma, a już na rynku pojawiają się kolejne urządzenia, pozwalające na uzyskanie obrazu w rozdzielczości 4K. Jeśli klientowi zależy na wysokiej jakości obrazu to za niewielkie pieniądze może stworzyć niezwykle skuteczny system monitoringu dla jakiegoś obiektu lub określonej przestrzeni na zewnątrz budynków. Co warte podkreślenia nowe wersje kamer cyfrowych to nie tylko wyższa rozdzielczość zapisu obrazu, ale także większa płynność rejestrowanego materiału wideo, możliwość wykonywania dynamicznych zbliżeń, większa czytelność obrazu w przypadku filmowania kontrastowych scen, czy szysze przystosowanie ostrości obrazu względem zmieniającego się natężenia światła.

 

Zabezpieczenie wizyjne obiektów to jeden z najpopularniejszych, stosunkowo tanich i prostych sposobów na poprawę bezpieczeństwa w miejscach znajdujących się w polu widzenia obiektów kamer monitoringu. Współcześnie z tego typu zabezpieczeń korzystają nie tylko instytucje publiczne, dla poprawy poziomu bezpieczeństwa na polskich ulicach, ale również firmy, sklepy, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty mieszkańców lub osoby prywatne, które szukają dodatkowego sposoby na zabezpieczenie swojego mienia.

 

63 Inteligentne systemy alarmowe.

Alarmy to jeden z popularnych i stosunkowo tanich sposobów na zabezpieczenie domu, siedziby firmy czy sklepu przede przez zakusami włamywaczy, a także przed innego rodzaju zagrożeniami tj. pożar. Inteligentne systemy alarmowe to jednak coś więcej niż prosty alarm dźwiękowy. Tego typu systemy to połączenie wielu różnych elementów automatyki domowej i klasycznego systemu alarmowego w jedną całość. Działa to chociażby w ten sposób, że wychodząc z domu i włączając alarm, automatyczne wyłączamy całe oświetlenie w domu lub inne domowe urządzenia podłączone do centrum sterowania domową automatyką tj. telewizor, ekspres ciśnieniowy, kuchenka elektryczna. Inteligentne systemy alarmowe to także możliwość ustawienia automatycznego włączania i wyłączania oświetlenia w domu lub przed domem, automatycznego zasuwania i rozsuwania rolet, otwierania bramy garażowej, a nawet domykania okien czy drzwi, jeśli wyposażymy je w dodatkową automatykę. Poza tym centralne sterowanie domową automatyką pozwala również na zdalne zarządzenie klimatyzacją czy ogrzewaniem. Inteligentne systemy alarmowe pozwalają również na sprawne zarządzenie domową automatyką na odległość, na przykład wtedy, gdy jesteśmy na urlopie lub na wyjeździe służbowym. Za pośrednictwem smartfona lub laptopa wyposażonego w specjalną aplikację możemy w zdalny sposób włączać lub wyłączać różne domowe urządzenia podłączone do centrali sterowania domową automatyką.

 

Dużą zaletą dla osób, które często przebywają za domem, jest funkcja symulowania obecności, w którą wyposażone są praktycznie wszystkie inteligentne systemy alarmowe. Polega to na tym, że niezależnie od tego czy jesteśmy, czy nie jesteśmy w domu, system samodzielnie odsłania żaluzje lub rolety, zapala i gasi światło, włącza i wyłącza telewizje. Komuś, kto przechodzi koło takiego domu wydaje się, że w ktoś w tym domu mieszka. Tymczasem jego domownicy mogą być w tym momencie na drugim końcu świata.

 

64 Monitorowanie obiektów przez Internet.

Dzisiejsza technologia daje możliwość śledzenia obrazu z kamer monitoringu na żywo, za pośrednictwem komputerów, smartfonów czy tabletów. Wystarczy dostęp do Internetu i zwykła wyszukiwarka internetowa. Takie rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością zwłaszcza wśród osób prywatnych, które decydują się na instalację prostego systemu monitoringu wyposażonego w kilka, czasami zaledwie w jedną kamerę. Jeśli jest to jedna kamera, można zupełnie zrezygnować z dodatkowe rejestratora, wystarczy wybrać tzw. kamerę IP, która łączy się z Internetem (musi mieć dostęp do domowej lub lokalnej sieci wi-fi) i przesyła obraz na zewnętrzny serwer FTP. Użytkownik znając hasło dostępu do takiego serwera może na żywo obserwować obraz z kamery. To idealne rozwiązanie dla kogoś kto dużo czasu spędza poza domem lub kogoś, kto chce zachować pełną kontrolę nad tym co dzieje się w domu lub w jego sąsiedztwie o każdej porze dnia i nocy. W przypadku bardziej złożonych systemów monitoringu podgląd obrazu z kamer wciąż jest możliwy, tym razem do przesyłania sygnału zamiast kamer używany jest rejestrator IP, który kumuluje obraz z wielu kamer pracujących w jednym systemie.

 

65 Bezpieczeństwo danych w sieci komputerowej.

Nowe możliwości rozwoju, usprawnione zarządzanie firmą, dostęp do większej liczby klientów czy łatwiejsza komunikacja to tylko niektóre korzyści, jakie wiążą się z powszechnym dostępem do coraz szybszego Internetu. Owe korzyści nie powinny jednak przesłonić możliwych zagrożeń, na które narażone są wszystkie osoby, firmy i instytucje korzystające z sieci komputerowych, zarówno sieci globalnej jak i sieci lokalnych czy wewnętrznych sieci firmowych. Bezpieczeństwo danych w sieci komputerowej to podstawowa kwestia, o której wiele osób prywatnych, a nawet właścicieli firm wydaje się jednak zapominać. Tymczasem pominięcie kwestii związanych z bezpieczeństwem danych w sieci lub traktowanie tych kwestii po macoszemu może rodzić wyjątkowo gorzkie owoce. Dobitnie przekonały się o tym te osoby, którym z kont bankowych zniknęły zgromadzone na nich oszczędności lub firmy, którym wykradziono bazy danych z informacjami o ich klientach.

 

Bezpieczeństwo danych w sieciach komputerowych to przede wszystkim kwestie związane z poprawą poziomu kontroli dostępu do danych, odpowiednia konfiguracją połączenia internetowego, zabezpieczeniem systemu komputerowego przed działaniem złośliwego oprogramowania przez instalację i aktualizację oprogramowania antywirusowego, lepsze zabezpieczenie poczty elektronicznej, poprawa jakości haseł używanych przez użytkowników sieci komputerowej, a także przeszkolenie użytkowników w temacie najczęstszych sposobów wymuszania nieautoryzowanego dostępu do danych przez osoby trzecie/hakerów.

 

66 Serwery i bazy danych w przedsiębiorstwie.

Przedsiębiorstwa i instytucje, które posiadają własną infrastrukturę teletechniczną, dysponują wewnętrzną siecią komputerową i które decydują się na wdrożenie jakiegoś rodzaju oprogramowania do zarządzania firmą, zwykle zmuszone są do instalacji serwera lub serwerów pełniących funkcję bazy danych. Taka firmowa baza danych zabezpieczona odpowiednim oprogramowaniem jest podstawą działania wszystkich komputerów podłączonych do firmowej sieci komputerowej. Działa to w ten sposób, że na każdym z komputerów może być uruchomiony inny program/moduł oprogramowania, który realizuje inne funkcje, ale korzysta ze wspólnej bazy danych znajdującej się na firmowym serwerze. Serwer może być zmuszony do obsługi wielu komputerów w tym samym czasie, dlatego tak ważna jest jego moc obliczeniowa, w tym przede wszystkim wydajność procesora -współcześnie mniejsze znaczenie ma jakość połączenia sieciowego, ponieważ zazwyczaj jest ono wystarczająco szybkie, w pełni wystarczające obsługi wielu urządzeń jednocześnie.

 

Jeśli właściciel firmy zastanawia się nad wdrożeniem systemu klasy ERP lub chce skorzystać z innego rodzaju oprogramowania, które wymusza stworzenie jednolitej bazy danych, wtedy instalacja serwera firmowego staje się koniecznością. Oczywiście zawsze można skorzystać z dedykowanych serwerów zewnętrznych, ale nie w każdej sytuacji jest to opłacalne, wygodne i bezpieczne dla firmy.

 

67 Zabezpieczenie techniczne.

Odpowiednie zabezpieczenie techniczne obiektu to wyższy poziom ochrony na wypadek włamania, kradzieży czy napaści. To także dobre zabezpieczenie przed aktami wandalizmu, przed przedostaniem się na teren obiektu osób do tego nieupoważnionych, jak również pełniejsza ochrona przed ogniem czy toksycznymi gazami tj. tlenek węgla. Na zabezpieczenie techniczne obiektów składają się systemy alarmowe, systemy dozoru wizyjnego, systemy kontroli dostępu, systemy sygnalizacji przeciwpożarowej, systemy detekcji gazów czy klasyczne domofony lub nowocześniejsze od nich wideodomofony.

 

Systemy alarmowe służą przede wszystkim do wykrywania i sygnalizowania wszystkich prób włamania lub niedozwolonego przedostania się na teren obiektu osób do tego nieuprawnionych. Niektóre systemy alarmowe mogą być wyposażone w funkcję cichego alarmu, co jest cenną opcją w przypadku bezpośredniej napaści i realnego zagrożenia zdrowia lub życia osób. Z tego typu systemów alarmowych najczęściej korzystają właściciel sklepów, kantorów, banków, różnego rodzaju instytucji finansowych czy placówek handlowych.

 

Systemy dozoru wizyjnego, czyli inaczej systemy monitoringu, pozwalają na prowadzenie wizualnej obserwacji przestrzeni znajdującej się w polu widzenia obiektywów kamer. Taki monitoring może być zautomatyzowany lub nadzorowany przez oddelegowanego do tego celu pracownika.

 

Systemy kontroli dostępu służą do wydzielenie pewnych stref budynku, do których dostęp mogą mieć jedynie wcześniej upoważnione do tego osoby. Z systemów kontroli dostępu korzysta się zwykle w firmach i instytucjach, gdzie poufność przechowywanych informacji ma kluczowe znaczenie dla bieżącego funkcjonowania tego typu podmiotów. Systemy kontroli dostępu stosuje się chociażby w urzędach, w placówkach służby zdrowia czy w różnego rodzaju laboratoriach i placówkach badawczych.

 

Systemy zabezpieczenia przeciwpożarowego i detekcji gazów to specjalne czujniki, które sygnalizują pojawienie się w powietrzu dymu lub gazów zagrażających ludzkiemu zdrowiu lub życiu.

 

Domofony i wideodomofony to jeden z najprostszych sposobów na wprowadzenie wstępnej kontroli dostępu. Z takich urządzeń zwykle korzysta się w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa w budynkach wielorodzinnych, a także w domkach jednorodzinnych z zewnętrzną furtką lub bramą wjazdową.

 

68 Ochrona budynków.

Profesjonalna ochrona budynków składa się z wielu różnych elementów, które w połączeniu ze sobą wpływają na podniesienie poziomu bezpieczeństwa wewnątrz budynku oraz w jego najbliższym otoczeniu. Techniczne elementy systemu zabezpieczeń budynku to przede wszystkim zabezpieczenia wizyjne, systemy alarmowe oraz systemu kontroli dostępu. W przypadku zabezpieczeń wizyjnych mowa o systemach monitoringu, składających się z wielu kamer, które pozwalają na prowadzenie bezpośredniego podglądu całej przestrzeni znajdującej się w polu widzenia obiektywów, a także na zapisywanie tego obrazu w cyklu ciągłym lub alarmowym. Drugi rodzaj technicznego zabezpieczenia budynku to systemy alarmowe, które ostrzegają przed wtargnięciem na teren danego obiektu osób niepożądanych, a także przed pojawieniem się innego rodzaju zagrożeń, chociażby ognia. Trzeci rodzaj zabezpieczenia technicznego dedykowany jest dla obiektów wymagających szczególnej ochrony, dysponujących wrażliwymi danymi, zajmujących się produkcją lub sprzedażą niebezpiecznych materiałów itp. W takich budynkach zwykle instaluje się specjalistyczne urządzenia kontroli dostępu, które pozwalają na podzielenie budynku na strefy, z których korzystać mogą jedynie upoważnione do tego osoby/wybrani pracownicy przedsiębiorstwa lub instytucji.

 

69 Zabezpieczenie sieci komputerowej.

Przeciętny użytkownik sieci Internet kwestie związane z bezpieczeństwem danych zwykle traktuje po macoszemu. Nie ma tu większego znaczenia to czy jest to osoba prywatna, czy też właściciel małej firmy. W obu przypadkach o wycieku wrażliwych informacji tj. hasła do kont pocztowych czy kont bankowych zwykle dowiadujemy się dopiero po fakcie, a wtedy jest już za późno na podjęcie odpowiednich działań chroniących komputer, sieć domową lub firmową przez działaniem niepożądanego oprogramowania lub działaniami osób, które przejęły część informacji z naszego systemu komputerowego. Kluczem w ochronie danych jest nie tylko odpowiednie zabezpieczenie systemu przed działaniem złośliwych programów, ale także odpowiednia konfiguracja sieci komputerowej. W czasach, gdy coraz większa liczba osób prywatnych i firm korzysta z dobrodziejstwa bezprzewodowego Internetu, właściwe zabezpieczenie sieci komputerowej typu WLAN sprawą szczególnie ważną. By właściwie zabezpieczyć taką sieć przed dostępem do niej osób niepożądanych, nie wystarczy podstawowa konfiguracja. Jeżeli brakuje nam wiedzy technicznej dla poprawy poziomu zabezpieczeń prywatnej lub firmowej sieci komputerowej, najlepiej skorzystać z pomocy zewnętrznej firmy, która ma wiedzę i doświadczenie w realizacji tego typu zabezpieczeń.

 

70 Elektroniczne systemy zabezpieczeń.

Elektroniczne systemy zabezpieczeń to skuteczny sposób na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa wewnątrz chronionego budynku oraz w jego najbliższym otoczeniu. Najczęściej spotykane systemy elektronicznych zabezpieczeń to: systemy monitoringu CCTV, które często określane są mianem telewizji przemysłowej, systemy alarmowe oraz systemy kontroli dostępu. W przypadków systemów monitoringu możemy mówić o zabezpieczeniach wizyjnych, w przypadku systemów alarmowych i kontroli dostępu o zabezpieczeniach technicznych. Wszystkie rodzaje przedstawionych powyżej zabezpieczeń wymagają stworzenia odpowiedniej infrastruktury teletechnicznej, nierzadko budowy dodatkowej instalacji niskonapięciowej lub przebudowy istniejącej instalacji elektrycznej, a także zakupu, montażu i konfiguracji sprzętu oraz nauki jego obsługi przez przyszłych użytkowników. Elektroniczne systemy zabezpieczeń budynków mogą funkcjonować samodzielnie, niezależnie od siebie, mogą być również połączone w jeden spójnie działający i uzupełniający się system. To drugie rozwiązanie wydaje się dużo bardziej korzystne, tak z punktu widzenia łatwości i wygody obsługi urządzeń, jak i skuteczności działania systemu zabezpieczeń.

 

71 Zabezpieczenie przedsiębiorstwa.

Kwestie związane z bezpieczeństwem przedsiębiorstwa to nie tylko kwestie związane z fizyczną ochroną budynków firmowych, ale także kwestie związane z bezpieczeństwem sieci komputerowej czy bezpieczeństwem danych przechowywanych na firmowych serwerach. W jednym i drugim przypadku o poziomie zabezpieczeń najczęściej decyduje sam właściciel firmy, który albo ma świadomość istniejących zagrożeń i decyduje się na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w firmie, albo tego typu zagrożenia lekceważy, co bardzo często kończy się dla niego przykrymi konsekwencjami.

 

Jeśli chodzi o kwestie związane z bezpieczeństwem fizycznym firmowych nieruchomości, najczęściej korzysta się z trzech różnych systemów zabezpieczeń, które mogą działać oddzielnie lub być ze sobą połączone. Te systemy zabezpieczeń to monitoring wizyjny, systemy alarmowe oraz systemy kontroli dostępu. Jeśli chodzi o kwestie związane z bezpieczeństwem informatycznym, na pierwszy plan wysuwają się sprawy związane z odpowiednim zabezpieczeniem połączenia sieciowego (konfiguracją sieci LAN/WLAN), a także z wprowadzeniem dodatkowych zabezpieczeń w systemie komputerowym m.in. przez instalację odpowiedniego oprogramowania, systematyczną konserwację systemu, jego aktualizację i konfigurację. W bezpieczeństwie informatycznym firmy dużą rolę odgrywają także bezpośredni użytkownicy systemu komputerowego (pracownicy), którzy muszą mieć świadomość istniejących zagrożeń i którzy powinni stosować się do obowiązujących w firmie zasad bezpieczeństwa korzystania z sieci komputerowej.

 

72 Systemy zarządzania produkcją.

Nowoczesne rozwiązania informatyczne to wielkie ułatwienie w zarządzaniu przedsiębiorstwami z różnych branż, zajmujących się różnymi rodzajami działalności, w tym działalnością handlową, usługową lub produkcyjną. Informatyczne systemy zarządzania produkcją to rozwiązanie dedykowane dla przedsiębiorstw produkcyjnych, które szukają nowych sposobów na zwiększenie wydajności pracy, minimalizację ryzyka opóźnień w dostawach części, poprawę efektywności komunikacji pomiędzy działem handlowym i produkcyjnym, czy na automatyzację niektórych procesów produkcyjnych. Informatyczne systemy zarządzania produkcją to także doskonałe narzędzia do tworzenia różnego rodzaju raportów i zestawień, które pozwalają na lepsze planowanie procesu produkcji i będące jego konsekwencją poprawienie efektywności działania przedsiębiorstwa jako całości. Wdrożenie informatycznego systemu zarządzania produkcją zwykle w szybkim czasie przekłada się na poprawę wyników produkcyjnych firmy, a pośrednio również na wzrost rentowności produkcji.

 

73 Oprogramowanie dla firm klasy ERP.

Systemy informatyczne służące wspomaganiu zarządzania firmą lub poprawiające współpracę pomiędzy kilkoma kooperującymi ze sobą podmiotami poprzez współdzielenie zasobów noszą nazwę systemów klasy ERP (planowanie zasobów przedsiębiorstwa). Na rynku znaleźć możemy dwie grupy takich systemów informatycznych. Pierwsze z nich mają budowę modułową – składają się ze współpracujących ze sobą, ale niezależnych aplikacji. Drugie z nich to systemy zintegrowane, gdzie występuje jedna baza danych i gdzie nie dochodzi do procesu wymiany danych pomiędzy modułami. Baza danych to jedność zmieniająca się w sposób dynamiczny, w czasie rzeczywistym, w reakcji na zapis nowych danych w systemie.

 

Wszystkie współczesne systemy klasy ERP posiadają główną bazę danych, z której korzystają poszczególne moduły lub części systemu. Najczęściej występujące moduły w systemach informatycznych klasy ERP to moduły związane z: magazynowaniem, śledzeniem realizacji dostaw, planowaniem produkcji, zarządzaniem relacjami z klientami firmy, księgowością, finansami firmy, kadrami, sprzedażą i zaopatrzeniem. Dzięki wbudowanym funkcjonalnością systemy ERP pozwalają na automatyzację wielu procesów, które dotychczas musiały być realizowane w sposób ręczny, zajmując mnóstwo czasu pracownikom i kierownictwu firmy. Poza tym systemy ERP pozwalają na przygotowanie różnego rodzaju raportów i analiz, co przekłada się na lepsze planowanie, umożliwia skorygowanie pewnych elementów funkcjonowania firmy czy częściową zmianę profilu jej działalności.

 

74 Strukturalne sieci komputerowe.

Choć bezprzewodowe sieci komputerowe typu WLAN cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów, zwłaszcza osób prywatnych, to większe podmioty, szczególnie firmy i różnego rodzaju instytucje publiczne wciąż chętnie korzystają z sieci komputerowych typu LAN. Strukturalne sieci komputerowe gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa przechowywanych w systemie danych oraz wysoką jakość i szybkość połączeń pomiędzy komputerami podłączonymi do jednej sieci. Dają również możliwość bezproblemowego dzielenia zasobów sprzętowych, takich jak drukarki lub faksy.

 

Stworzenie strukturalnej sieci komputerowej w firmie lub instytucji publicznej wymaga budowy infrastruktury teletechnicznej, czyli montażu okablowania pomiędzy komputerami, wyposażenia tych komputerów w karty sieciowe (jeśli ich nie mają), odpowiedniej konfiguracji sieci i jej zabezpieczenia przed niepożądanymi działaniami osób trzecich. Choć wykonanie sieci typu LAN jest bardziej pracochłonne i wymaga wykonania szeregu połączeń pomiędzy firmowymi komputerami, w praktyce okazuje się rozwiązaniem niezwykle efektywnym w działaniu, zwłaszcza jeśli do takiej sieci podłączonych jest wiele komputerów zlokalizowanych na różnych piętrach jednego lub kliku budynków.

 

 

KONTAKT

 

75 http://infomech.pl/kontakt/

Jeśli szukasz konkretnego produktu lub chcesz się dowiedzieć więcej na temat usług realizowanych przez naszą firmę, wystarczy napisać lub zadzwonić. Dysponujemy szerokim asortymentem produktów z obszaru monitoringu, systemów alarmowych, automatyki domowej, a także wieloma modelami urządzeń i osprzętu komputerowego, w tym serwerami czy sprzętem sieciowym. Można u nas kupić wszystko co potrzebne do stworzenia lokalnej sieci komputerowej, zbudowania od podstaw lub zmodernizowania systemu zabezpieczeń czy budowy instalacji elektrycznej lub innego rodzaju instalacji technicznej. Kontaktując się z nami możesz również zasięgnąć informacji o przybliżonej cenie wykonania systemu monitoringu, założenia systemu alarmowego w domu lub w firmie czy modernizacji istniejącego systemu zabezpieczeń w dowolnego rodzaju budynku. Do kontaktu zachęcamy również te osoby, które chcą sprawdzić stan techniczny instalacji elektrycznej w swoim domu, a także tych, którzy chcą wykonać jakiegoś rodzaju instalację teletechniczną lub elektryczną. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z ofertą naszej firmy, zadzwoń lub napisz. Zapraszamy!

 

76 http://infomech.pl/lokalizacja/

Lokalizacja firmy INFOMECH nie jest przypadkowa. Dzięki temu, że biuro, serwis i sklep firmowy znajdują się w Stalowej Woli, naszą ofertę możemy zadedykować zarówno mieszkańcom województwa podkarpackiego jak i mieszkańcom Małopolski czy Lubelszczyzny. Nie robimy problemów, jeśli ktoś chce zamówić wykonanie instalacji alarmowej, podłączyć domową automatykę czy zbudować system monitoringu w sklepie, domu czy przedszkolu, a nie jest mieszkańcem Stalowej Woli czy Podkarpacia. Jeśli mieszkasz w regionie, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów inwestycji, przyjedziemy do Ciebie i zajmiemy się wykonaniem, modernizacją lub naprawą dowolnego rodzaju instalacji elektrycznej lub teletechnicznej. Oczywiście zajmujemy się także kompleksową obsługą informatyczną firm i świadczeniem usług informatycznych na rzecz osób prywatnych. Jeśli zatem masz problem z komputerem, chcesz stworzyć firmową sieć komputerową lub wdrożyć w swojej firmie nowoczesne oprogramowanie klasy ERP, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Poza tym prowadzimy serwis sprzętu elektronicznego. Jeśli masz zatem jakiś problem z laptopem, drukarką czy innym urządzeniem elektronicznym, przyjdź do naszego serwisu, a my postaramy się pomóc.

 

77 http://infomech.pl/o-firmie/

Kompleksowość świadczonych usług to główna idea przyświecająca działalności firmy INFOMECH. Wychodząc z założenia, że dla Klienta najważniejsze jest całościowe podejście do realizacji konkretnego projektu inwestycyjnego tj. wykonanie sieci komputerowej, zorganizowanie systemu monitoringu, systemu alarmowego czy systemu kontroli dostępu, nasza firma stale poszerza zakres świadczonych usług o kolejne elementy. Najpierw były to jedynie usługi informatyczne. Później dołączył do nich sklep ze sprzętem komputerowym i elektroniką wykorzystywaną do budowy systemów zabezpieczeń budynków. Aktualnie oferta firmy wzbogacona jest również o serwis komputerowy (naprawy laptopów), usługi teletechniczne i elektryczne. Dzięki takiemu podejściu możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania, jeśli chodzi o budowę lub modernizację systemów monitoringu, systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu, a także sieci komputerowych czy systemów sprzedaży. Przygotujemy projekt budowy lub przebudowy wybranego systemu, wykonamy odpowiednią instalację techniczną lub elektryczną, dostarczymy sprzęt i oprogramowanie, przeszkolimy z zakresu obsługi danego systemu, a dodatkowo zajmiemy się również jego bieżącą konserwacją, a w razie awarii, jego naprawą.

 

78 http://infomech.pl/galeria/

W tym miejscu znajdziesz zdjęcia i fotorelacje ze zrealizowanych przez naszą firmę projektów, wykonanych instalacji lub innego rodzaju prac technicznych, przykładowe schematy instalacji teletechnicznych i elektrycznych, jak również fotografie wybranych produktów, jakie znalazły się w ofercie naszej firmy. Pragniemy podkreślić, że naszą specjalnością jest monitoring, systemy alarmowe i kontrola dostępu, a także realizacja szeroko pojętych usług informatycznych, a od pewnego czasu także sprzedaż i naprawy komputerów i innego sprzętu elektronicznego. Jeżeli chcesz bliżej zapoznać się z usługami realizowanymi przez naszą firmę lub z naszymi produktami, najlepiej odwiedź nas osobiście. Możesz również skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Prezentowane fotografie mają jedynie charakter poglądowy, ich celem jest przybliżenie Państwu oferty firmy INFOMECH, w tym oferowanych przez firmę produktów, urządzeń elektronicznych i technicznych oraz świadczonych przez nas usług – usług montażowych, serwisowych i elektroinstalacyjnych.

---------------------------

01.ALARMY

Proponujemy Państwu sprzedaż oraz montaż nowoczesnych systemów alarmowych w dowolnego typu obiektach – w mieszkaniach prywatnych, lokalach firmowych, a także w obiektach użyteczności publicznej czy placówkach oświatowo-wychowawczych. Nasze systemy alarmowe charakteryzują się niezawodnością działania, prostotą obsługi oraz łatwością montażu. Stawiamy na rozwiązania innowacyjne i inteligentne, dlatego oferujemy Państwu sprzedaż bezprzewodowych systemów alarmowych, doskonale zabezpieczających dany obiekt przed ryzykiem włamania. Wszystkie systemy alarmowe z oferty naszej firmy wpływają bezpośrednio na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w danym obiekcie, co oczywiście przekłada się na mniejsze koszty ubezpieczenia takiego lokalu. Jeśli szukają Państwo sprawdzonych rozwiązań, oferowane przez naszą firmę systemy alarmowe Satel, będą strzałem w dziesiątkę. Gorąco polecamy!

 

02.MONITORING

Zabezpieczenie oraz ochrona zakładów pracy, biur, lokali gastronomicznych, sklepów, domów i wielu innych obiektów, to podstawowy cel działania każdego systemu monitoringu. W naszej firmie znajdziecie Państwo nowoczesne, trwałe i niezawodne urządzenia, dzięki którym monitoring danego obiektu będzie nie tylko skuteczny, ale i niezwykle prosty w obsłudze. Na naszą ofertę składają się zatem standardowe systemy telewizji przemysłowej – tanie, praktyczne i sprawdzone w działaniu, jak również inteligentne systemy kamer IP – nieco droższe, ale oferujące lepszą jakość obrazu. Jeśli zamierzają Państwo założyć w swojej firmie monitoring, doradzimy jakie urządzenia wybrać, sprzedamy je, a następnie zainstalujemy i skonfigurujemy cały system, tak by działał w sposób ciągły i nie wymagał od Państwa dodatkowych usprawnień. Pomożemy również w założeniu i skonfigurowaniu każdego rodzaju kamery IP, dzięki której monitoring może być prowadzony na odległość, na przykład z poziomu telefonu komórkowego, przez Internet. Zapraszamy do kontaktu!

 

03.INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Żaden sprzęt elektroniczny nie będzie działał bez stałego dostępu do zewnętrznego źródła energii elektrycznej. W przypadku systemów monitoringu, a także systemów alarmowych, istnieje zatem konieczność, by standardowe instalacje elektryczne zostały dopasowane do potrzeb powyższych systemów lub by takie instalacje zaprojektować na nowo i zbudować całkowicie od podstaw. W naszej firmie znajdą Państwo wiele artykułów, które pozwolą na stworzenie niezawodnej i w pełni sprawnej instalacji elektrycznej, na przykład dla wcześniej wspomnianego systemu monitoringu, a także dla systemów sprzedaży detalicznej lub hurtowej, dla systemów kontroli dostępu, na potrzeby automatyki domowej, systemów nagłośnienia itp. Dzięki naszym produktom, nowe instalacje elektryczne będą nie tylko trwałe, ale i w pełni bezpieczne w działaniu. Zapraszamy do zakupów!

 

04.DOMOFONY

Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, a także poprawa kontroli dostępu do obiektów o różnym charakterze, w tym dostępu do mieszkań i domów prywatnych, to główny cel działania wszystkich domofonów. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo najlepsze domofony dostępne na rynku. Są to sprawdzone, trwałe, a przy tym niezwykle precyzyjnie wykonane, estetyczne urządzenia, które oferują doskonały poziom komunikacji głosowej, zwiększając w ten sposób poziom bezpieczeństwa oraz zakres kontroli nad tym, kogo wpuszczamy do wnętrza budynku lub danego pomieszczenia. Wśród naszych produktów znajdą Państwo domofony sprowadzane od znanych i cenionych na rynku producentów, urządzenia słuchawkowe i bez słuchawkowe, tradycyjne oraz szyfrowane, a także wiele innych nowoczesnych domofonów, dzięki którym dostęp do wnętrza danego obiektu będą miały jedynie osoby uprzednio upoważnione.

 

05.TELEWIZJA DVBT

Zmiana systemu nadawania i przejście z sygnału analogowego na cyfrowy nie musi oznaczać konieczności wymiany telewizora na nowy. Wystarczy zakupić odpowiedni dekoder. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wszystko to, co potrzebne do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej – anteny, tunery, kable koncentryczne oraz złączki. Jest to sprzęt sprawdzony w działaniu, gwarantujący doskonałą jakość obrazu, w sposób drastyczny zwiększający możliwości odbioru oferowane przez telewizory starszej generacji. Telewizja DVBT to współczesny standard nadawania. Jeśli zatem nie chcesz pozostawać w tyle, pragniesz mieć dostęp do większej liczby otwartych kanałów telewizyjnych, w tym do specjalnych kanałów tematycznych, zainwestuj w sprzęt najlepszej jakości. Telewizja DVBT, z udziałem sprzętu oferowanego przez naszą firmę, to wysoka jakość obrazu oraz dostęp do kilkunastu nowych programów telewizyjnych.

 

06.KONTROLA DOSTĘPU

Nowoczesne urządzenia, dzięki którym kontrola dostępu do wybranych pomieszczeń wewnątrz danego obiektu zostaje podniesiona na zupełnie nowy poziom bezpieczeństwa, to istotna część oferty naszej firmy. Wśród wielu produktów umieszczonych w kategorii kontrola dostępu znajdą Państwo m.in. inteligentne czytniki kart zbliżeniowych lub breloczków, czytniki biometryczne, specjalistyczne urządzenia do kontroli czasu pracy, zestawy pilotów oraz innych urządzeń pozwalających na zdalne otwieranie drzwi lub bram garażowych, a także liczne akcesoria i osprzęt pomocniczy, użyteczny podczas montażu i eksploatacji tego typu urządzeń. Nasza firma przygotowała dla Państwa także wiele innych nowoczesnych rozwiązań  poprawiających bezpieczeństwo wewnątrz danego obiektu, w tym inteligentne systemy monitoringu, dzięki którym kontrola dostępu do określonych stref wewnątrz wybranych pomieszczeń, będzie znacznie lepsza.

 

07.TECHNIKA

Specjalistyczne urządzenia techniczne, a także drobne przedmioty niezbędne do wykonania, zamaskowania lub zmodyfikowania istniejących już systemów alarmowych, systemów monitoringu lub innych systemów zwiększających poziom ochrony w wybranych obiektach, to uzupełnienie oferty naszej firmy. Wśród licznych produktów określanych zbiorczą nazwą Technika, znajdą Państwo różnego rodzaju kable, przewody elektryczne, złączki, elementy zasilania, obudowy, a także innego rodzaju urządzenia peryferyjne wykorzystywane przy budowie nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, a także zwiększające funkcjonalność ich działania, wpływające na ich niezawodność i trwałość. Szeroko pojęta technika oferowana przez naszą firmę to produkty wysokiej jakości, rzeczy sprowadzane od cenionych na rynku producentów, wyróżniające się znaczą wytrzymałością, łatwością montażu, a także precyzją wykonania. Zachęcamy do zakupów!

 

08.INSALACJE NISKOPRĄDOWE

Oferujemy różnego rodzaju przedmioty i akcesoria niezbędne do wykonania, zmodernizowania lub naprawy instalacji nieskoprądowych w obiektach dowolnego typu. W naszej firmie zakupią Państwo przewody, zasilacze, specjalne złącza i przekaźniki. Jednym słowem wszystko to co niezbędne, by stworzyć instalacje niskoprądowe obsługujące systemy alarmowe, sieci komputerowe, systemu monitoringu, telewizję przemysłową, domofony i wideofony, sieci telefoniczne, systemy przeciwpożarowe czy urządzenia z kategorii kontrola dostępu (np. urządzenia monitorujące czas pracy). Dzięki naszym produktom można wykonać instalacje niskoprądowe dla strukturalnych sieci komputerowych (wewnątrz budynków) oraz sieci bezprzewodowe (tam, gdzie wymagana jest większa mobilność i nie ma możliwości wykonania instalacji przewodowej). Każdorazowo są to produkty sprawdzone, zapewniające wysoką sprawność działania w każdych warunkach.

 

09.SYSTEMY PRRZECIWPOŻAROWE

Ochrona i zabezpieczenie obiektu przed pożarem, wyciekiem gazu, a także przed czadem, to zadanie takich urządzeń jak czujniki i alarmy przeciwpożarowe. Na ofertę naszej firmy składają się nowoczesne systemy przeciwpożarowe, w tym takie urządzenia jak: czujniki zadymienia, alarmy przeciwpożarowe, systemy monitoringu i wiele innych. Są to urządzenia monitorujące i ostrzegające, podnoszące poziom bezpieczeństwa wewnątrz obiektów każdego rodzaju – obiektów przemysłowych, lokali użytkowych, a także mieszkań prywatnych. Aktywizują się w momencie wystąpienia częściowego zadymienia pomieszczeń, ostrzegają przed wyciekami gazu lub pojawieniem się w powietrzu, groźnego dla ludzkiego życia tlenku węgla. Systemy przeciwpożarowe oferowane przez naszą firmę bezpośrednio wpływają na podniesienie poziomu bezpieczeństwa wewnątrz danego obiektu, zwiększając poziom ochrony przeciwpożarowej, a tym samym wpływając na obniżenie kosztów ubezpieczenia takiego obiektu.

 

10.AUTOMATYKA DOMOWA

Jeden spójny, zautomatyzowany system zarządzania wieloma różnymi urządzeniami odpowiadającymi za bezpieczeństwo oraz komfort mieszkania, to oferta na miarę XXI wieku. Nasza firma oferuje Państwu możliwość budowy takiego w pełni zautomatyzowanego, bezprzewodowego systemu zarządzania domem. Nasze produkty pozwalają na skonfigurowanie i zautomatyzowanie procesu sterowania oświetleniem, roletami lub żaluzjami, zapewniają kontrolę dostępu do wybranych pomieszczeń, sterują systemem alarmowym oraz przeciwpożarowym, pozwalają również na bezprzewodowe prowadzenie monitoringu wybranych pomieszczeń, na przykład z poziomu telefonu komórkowego. Automatyka domowa to nie tylko nowy, inteligentny dom. To także większe bezpieczeństwo oraz większa wygoda sterowania różnego rodzaju systemami, w jakie wyposażyliśmy nasze mieszkanie. Jeśli szukają Państwo produktów niezawodnych i trwałych, automatyka domowa z naszej firmy będzie doskonałym wyborem. Zapraszamy!

 

11.OŚWIETLENIE LED

Zaawansowane technologie oświetleniowe to nowe możliwości w kształtowaniu przestrzeni i tworzeniu nowoczesnych aranżacji wnętrz w dowolnego typu obiektach. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo urządzenia pozwalające na tworzenie prostych oraz bardziej złożonych systemów oświetlenia, a także układy pozwalające na automatyczne zarządzanie oświetleniem danego obiektu, na przykład z poziomu centralnego panelu sterującego. Warto wspomnieć, że nowoczesne oświetlenie LED w porównaniu z oświetleniem typu tradycyjnego, daje znacznie większe oszczędności, jeśli chodzi o zużycie energii elektrycznej, a tym samym oznacza mniejsze rachunki za prąd. Dodatkowo, zastosowanie naszych systemów sterowania oświetleniem wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń, oznacza dalsze oszczędności – dzięki zwiększeniu efektywności działania, oświetlenie LED staje się jeszcze tańsze w eksploatacji.

 

12.NAGŁOŚNIE AUDIO

Czysty dźwięk rozchodzący się w sposób równomierny po całej powierzchni danego pomieszczenia to marzenie każdego megalomana. W naszej firmie znajdą Państwo urządzenia, które pozwolą cieszyć się najwyższą jakością dźwięku. Przygotowaliśmy także szereg nowoczesnych rozwiązań umożliwiających budowę spójnego system nagłośnienia, którym będzie można sterować w sposób zdalny. Jeśli pragną Państwo, by nagłośnienie audio w waszym domu lub firmie stało na najwyższym poziomie, warto zainwestować w sprzęt nowoczesny, pozwalający na kontrolę jakości i siły dźwięku w sposób w pełni zautomatyzowany, na przykład z poziomu specjalnego panelu sterującego – sprzętu automatyki domowej. Pragniemy podkreśli, że urządzenia przez nas oferowane sprawią, że nagłośnienie audio w danym obiekcie będzie stało na najwyższym poziomie. Wystarczy je jedynie odpowiednio skonfigurować, w czym chętnie pomożemy.

 

13.FOTOWOLTAIKA – EKOPRĄD

Ekologiczne rozwiązania w dziedzinie energetyki, w tym fotowoltanika, to przyszłość polskiej branży energetycznej. To także większe oszczędności oraz szansa na dodatkowy zysk dla małych przedsiębiorstw, a także dla użytkowników prywatnych. Jeśli szukają Państwo skutecznego sposobu na ograniczenie kosztów poboru energii elektrycznej, zachęcamy do skorzystania z oferty zakupu nowoczesnych urządzeń fotowoltaicznych oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo. W naszej firmie kupią Państwo szereg produktów z obszaru fotowoltanika, dzięki którym w prosty sposób można stworzyć własną mini elektrownię i wyprodukować tani EkoPrąd. Dodatkowo, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym, oferowane przez nas urządzenia stają się bardziej wydajne w działaniu, a tym samym przynoszą większe korzyści ich przyszłym użytkownikom. Firma zapewnia pomoc przy projektowaniu instalacji, a także jej zaprogramowaniu.

 

14.ENERGIA SŁONECZNA

Czysta, tania i powszechnie dostępna energia słoneczna to doskonały sposób na obniżenie kosztów działania firmy lub zmniejszenie rachunków za prąd, w przypadku użytkowników prywatnych. W naszej firmie znajdą Państwo różnego rodzaju urządzenia pozwalające na budowę wydajnych systemów solarnych. Są to nie tylko same ogniwa fotowoltaiczne, ale także cały osprzęt niezbędny do wykonania odpowiedniej instalacji elektrycznej oraz specjalistyczne urządzenia sterujące. Dzięki naszej pomocy, energia słoneczna może być użyta również dla Państwa potrzeb. Wystarczy zaprojektować, zbudować, a następnie zaprogramować odpowiedni układ fotowoltaiczny, w czym chętnie Państwu pomożemy. Choć ceny kompletnych systemów solarnych wydają się znaczne, to jednak efektywność ich działania, a także żywotność zapewnia szybki czas zwrotu tego typu inwestycji. Zachęcamy do zakupów!

 

KATEGORIA: USŁUGI INFORMATYCZNE

 

15.OBSŁUGA FIRM

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę informatyczną wszelkich podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorstw produkcyjnych, a także firm handlowych i usługowych. Dla nas nie ma znaczenia wielkość Twojej firmy. Jesteśmy w stanie realizować proste i bardzo skomplikowane projekty informatyczne, wdrażać nowe rozwiązania, zapewnić systematyczną opiekę informatyczną, wliczając w to możliwość aktualizacji oprogramowania, a także jego wdrożenia lub częściowej modyfikacji. Pomożemy zbudować indywidualną sieć komputerową dla firmy, zintegrować system informatyczny w jedną całość, zaprogramować lub przeprogramować komputery, czy też odpowiednio skonfigurować firmowe serwery. Oferta na nasze usługi informatyczne dla firm obejmuje również możliwość sprawdzenia komputerów pod kątem obecności złośliwego oprogramowania oraz jego usunięcie, stworzenie szczelnego systemu ochrony danych firmy, a także wprowadzenie skutecznych systemów monitorowania i blokowania wybranych połączeń internetowych.

 

16.SYSTEMY FISKALNE

Oferujemy Państwu możliwość kupna nowoczesnych urządzeń fiskalnych, takich jak drukarki i kasy fiskalne różnego typu, a także możliwość ich zaprogramowania, przeprogramowania oraz bieżącej obsługi. Jako firma informatyczna projektujemy i sprzedajemy nowoczesne systemy fiskalne dla przedsiębiorstw różnej wielkości. Dla nas nie ma większego znaczenia czy prowadzą Państwo jednoosobową firmę handlową, czy też duży salon sprzedaży. W każdym przypadku jesteśmy w stanie pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu, a także oprogramowania, które będzie zgodne z potrzebami i wymogami działania Państwa firmy. Systemy fiskalne oferowane przez naszą firmę to gwarancja stabilnej pracy, a także dużo większe możliwości działania. Oferowane przez nas oprogramowanie pozwoli zachować większą kontrolę nad prowadzoną przez Państwa firmą, a także dostarczy wiele cennych informacji, które mogą być użyteczne dla optymalizacji działania każdego przedsiębiorstwa.

 

17.SYSTEMY SPRZEDAŻY

Jeśli zależy Państwu na poprawie efektywności działania prowadzonego przez was przedsiębiorstwa, nawet gdy jest to zaledwie niewielka firma internetowa, warto zainwestować w nowoczesny system sprzedaży. W naszym firmie kupią Państwo gotowe systemy sprzedaży, takie jak SUBIEKT czy PC MARKET. Możemy również przygotować dla Państwa indywidualne rozwiązania informatyczne, uwzględniające specyficzne potrzeby prowadzonej przez was działalności. Naturalnie zajmujemy się również instalacją oraz konfiguracją oferowanych systemów sprzedaży, a także ich aktualizowaniem, gdy zajdzie taka potrzeba. Jednym słowem zapewniamy kompleksową obsługę, jeśli chodzi o różnego rodzaju systemy sprzedaży - od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane i niezwykle złożone, zwłaszcza pod względem liczby oferowanych funkcji. Jeśli nie wiedzą Państwo jakie oprogramowanie wybrać, chętnie pomożemy. Wystarczy przedstawić nam swoje oczekiwania oraz przybliżyć charakter prowadzonej przez Państwa działalności.

 

18.STRONY INTERNETOWE

Stała obecność w Internecie to jeden z kluczowych elementów budowy nowoczesnego wizerunku każdego przedsiębiorstwa. Jeśli Państwa firma nie ma jeszcze własnej strony internetowej lub planują Państwo przebudowę lub częściową modernizację istniejącego serwisu internetowego, nasza firma służy pomocą. Zajmujemy się projektowaniem firmowych witryn internetowych, a także zdecydowanie bardziej złożonych serwisów, w tym zakładaniem sklepów internetowych. Bazujemy wyłącznie na nowoczesnych oraz najbardziej wydajnych rozwiązaniach, dzięki którym nowa witryna ma większe szanse na trafienie w gusta potencjalnych odbiorców. Strony internetowe projektowane przez naszą firmę charakteryzują się funkcjonalnością, mają atrakcyjną oprawę graficzną i przejrzystą strukturę – także pod względem informatycznym. Takie strony internetowe łatwiej pozycjonować i łatwiej odszukać je później w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych.

 

19.PROGRAMOWANIE

W związku z tym, że nasza firma prowadzona jest przez wysoko wykwalifikowanych informatyków, nie boimy się żadnych wyzwań. Programowanie to dla nas chleb powszedni, zatem bez problemu stworzymy unikalne oprogramowanie ściśle dopasowane do potrzeb specyficznej branży lub wymogów konkretnego przedsiębiorstwa. Oczywiście zajmujemy się również rozwiązywaniem różnego rodzaju problemów natury informatycznej, wprowadzaniem poprawek i modyfikacją istniejących systemów informatycznych, tworzeniem bezprzewodowych systemów komunikacji wewnątrz firm i wieloma innymi zagadnieniami. Jeśli tylko poszukują Państwo firmy, dla której programowanie systemów komputerowych jest powszednią działalnością, zachęcamy do skorzystania właśnie z naszej oferty. Zapewniamy możliwość przetestowania naszych produktów. Oferujemy również możliwość zakupu już gotowego oprogramowania i jego wdrożenia w prowadzonym przez Państwa przedsiębiorstwie. Zachęcamy do kontaktu!

 

20.SERWERY, BAZY DANYCH

Dla potrzeb przedsiębiorstw, a także dla innego typu podmiotów, na przykład na potrzeby fundacji, stowarzyszeń czy organów władzy samorządowej, nasza firma zajmuje się tworzeniem doskonale zabezpieczonych baz danych oraz systemów serwerowych, które będą w stanie sprostać wewnętrznym lub zewnętrznym potrzebom komunikacyjnym danego zleceniodawcy. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i przetestowane rozwiązania, dzięki którym nasze serwery gwarantują stabilną oraz wydajną pracę w maksymalnie długim przedziale czasowym, a tworzone przez nas bazy danych zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych informacji oraz bezproblemowy dostęp do danych przez upoważnione do tego celu osoby. Tworzone przez nas oprogramowanie to większa wydajność działania serwisów internetowych, a także ich lepsza ochrona. Jeśli potrzebne są Państwu właśnie takie serwery lub szukacie Państwo bazy danych, które zapewnią stabilną pracę istniejących już systemów informatycznych, zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji.

 

21.INTEGRACJA SYSTEMÓW

Czy wiesz, że sprawność działania Twojej firmy może zależeć od odpowiedniej konfiguracji systemów informatycznych? Nasza firma specjalizuje się w optymalizacji działania różnego rodzaju systemów komputerowych. Nieobca jest nam integracja systemów w jeden spójnie działający organizm, co pomaga oszczędzać zasoby, a także zwiększać ogólną efektywność działania firmy. Integracja systemów informatycznych pozwala na współdzielenie zasobów, co chociażby w przypadku sklepów internetowych, ma niebagatelny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie takiego internetowego biznesu. Dzięki integracji systemów możemy na przykład podpiąć sklep internetowy do popularnych systemów aukcyjnych, systemów płatniczych czy porównywarek cen i w ten sposób, w sposób radykalny uprościć swoją pracę. Oczywiście zajmujemy się również tworzeniem zintegrowanych systemów informatycznych dla tradycyjnych przedsiębiorstw, wpływając chociażby na lepszy przepływ informacji wewnątrz takiej firmy. Zapraszamy!

 

22.NAPRAWA LAPTOPÓW

Jeśli Twój laptop nagle odmówił posłuszeństwa, uszkodzeniu uległa matryca, klawiatura lub sama obudowa, skorzystaj z pomocy naszej firmy. Pomożemy w zdiagnozowaniu oraz usunięciu uszkodzeń. W razie konieczności wymienimy uszkodzony podzespół na nowy, tak by Twój komputer powrócił do pełnej sprawności działania. Naprawa laptopów to także pomoc w instalacji lub reinstalacji oprogramowania, usunięcie wirusów lub innych elementów złośliwego oprogramowania, które spowalniają pracę systemu, a także odzyskiwanie utraconych danych. W ramach prowadzonych usług serwisowych możemy również popracować nad zwiększeniem wydajności działania systemu, zainstalować lub ustawić połączenie internetowe, zainstalować modem lub router, podłączyć drukarkę oraz innego rodzaju urządzenia peryferyjne. Pamiętaj, jeśli masz jakiekolwiek problemy z laptopem, chętnie pomożemy. Naprawa laptopów to dla nas bułka z masłem. Zapraszamy!

 

23.OPIEKA INFORMATYCZNA

W ramach usług realizowanych przez naszą firmę zapewniamy stałą opiekę informatyczną dla przedsiębiorstw oraz różnego typu instytucji, stowarzyszeń czy innego rodzaju podmiotów. Opieka informatyczna to m.in. instalacja nowego oprogramowania oraz jego konfiguracja, modernizacja sprzętu komputerowego oraz instalacja nowych urządzeń, budowa nowych oraz konserwacja już istniejących sieci komputerowych, usuwanie złośliwego oprogramowania z dysków i stron www, konfiguracja połączeń internetowych, optymalizacja działania systemów informatycznych i wiele innych. Świadczymy również usługi z zakresu tworzenia oprogramowania dla potrzeb konkretnych podmiotów gospodarczych, pomagamy w kreowaniu i utrzymaniu stron internetowych oraz w wielu innych czynnościach związanych z komunikacją internetową. Jeśli nie chcesz się dłużej martwić o efektywność działania sprzętu komputerowego w Twojej firmie, skorzystanie z usługi „opieka informatyczna” będzie doskonałym wyborem. Gorąco zachęcamy!

 

24.SIECI KOMPUTEROWE

Współczesne przedsiębiorstwa dla zwiększenia efektywności pracy oraz dla podniesienia poziomu ochrony danych firmowych, wymagają tworzenia odpowiednio skonfigurowanych i dobrze zabezpieczonych wewnętrznych sieci komputerowych. Nasza firma zajmuje się projektowaniem oraz fizyczną instalacją tego typu sieci. Jeśli zatem zamierzają Państwo stworzyć w swojej firmie wewnętrzną sieć komputerową, chętnie w tym pomożemy. Naturalnie dostarczymy wszelkie urządzenia niezbędne do wykonania takiej sieci, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że sieć została wykonana w sposób prawidłowy, a jej praca będzie przebiegała bez większych zakłóceń w dłuższej perspektywie czasu. Warto podkreślić, że nie tylko budujemy nowe sieci komputerowe, ale zajmujemy się również modernizacją oraz konfiguracją sieci już istniejących. Możemy na przykład zwiększyć wydajność działania takiej sieci lub wprowadzić do niej kolejne funkcje użytkowe. Zapamiętaj! Sieci komputerowe realizowane przez naszą firmę, to większa wydajność oraz niezawodność działania.

 

25.SERWIS KOMPUTEROWY

Obsługa, naprawa oraz modernizacja komputerów stacjonarnych to ważny element działalności naszej firmy. Jeśli zauważysz, że Twój komputer działania w sposób nieprawidłowy, samoczynnie wyłącza się lub pojawiają się ciągłe problemu z systemem, wystarczy że zgłosisz się do nas. Chętnie pomożemy! Zajmujemy się rozwiązywaniem różnego rodzaju problemów sprzętowych oraz tych związanych z nieprawidłowym lub mało wydajnym działaniem komputerowego oprogramowania. Nasz serwis komputerowy zajmuje się zatem nie tylko diagnostyką, naprawami i modernizacją sprzętu, ale także wgrywaniem, optymalizacją i konfiguracją wszelkiego rodzaju oprogramowania. Pomagamy również w instalacji osprzętu dodatkowego typu drukarka, skaner, dodatkowa karta muzyczna lub graficzna, router czy modem. Zajmiemy się konfiguracją takiego sprzętu, a także konfiguracją połączeń internetowych czy optymalizacją działania systemu. Jeśli masz problem ze swoim komputerem, nasz serwis komputerowy szybko się z nim upora. Serdecznie zapraszamy!

 

KATEGORIA: PROGRAMY DLA FIRM

 

26.CDN OPTIMA

Oferujemy Państwu możliwość zakupu, a także instalacji i konfiguracji oprogramowania pozwalającego na kompleksowe zarządzenia działalnością dowolnego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, jakiej wielkości firmę prowadzisz, oprogramowanie CDN Optima pozwoli skoordynować i połączyć w jeden spójny system wszystkie obszary prowadzonej przez Ciebie działalności. Program CDN Optima ma budowę modułową, dzięki czemu łatwiej dopasować go do potrzeb konkretnej firmy. Oprogramowanie pozwala na wygodne sterowanie systemem sprzedaży internetowej, zarządzenie środkami magazynowanymi, komunikację z hurtowniami, zarządzanie kadrami i płacami, fakturowanie itp. Program bezproblemowo działa w systemie Windows, w sieci komputerowej lub jako oprogramowanie jednostanowiskowe. Główne zalety oprogramowania to rozwinięte funkcje sprzedaży internetowej oraz magazynowania, a także funkcje księgowości – oprogramowanie jest stale aktualizowane, dzięki czemu pozostaje zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

 

27.PC-MARKET

Oprogramowanie PC-Market to produkt dedykowany dla różnych rodzajów sklepów. Od sklepów internetowych zaczynając, a na rozwiniętych sieciach sprzedaży kończąc. Oferujemy Państwu dostęp do najnowszych odsłon tego popularnego programu, możliwość jego wdrożenia w prowadzonym przez Państwa sklepie, a także możliwość jego dalszej, szczegółowej konfiguracji. Program PC-Market to aplikacja niezwykle rozbudowana, zaopatrzona w szereg użytecznych funkcji usprawniających proces sprzedaży i pozwalających na zachowanie należytej kontroli nad prowadzoną przez Państwa dystrybucją. Zakup prezentowanego oprogramowania to znaczna oszczędność czasu przy drukowaniu etykiet, metkowaniu towaru (integracja z drukarkami kodów kreskowych), przeprowadzaniu remanentów (łatwa integracja programu z przenośnymi terminalami) czy prowadzeniu rozliczeń typowo księgowych. PC-Market jest programem złożonym, ale intuicyjnym w obsłudze, co tylko podnosi jego wartość jako wygodnego narzędzia do zarządzania sprzedażą.

 

28.SUBIEKT

Program Subiekt to jeden z najpopularniejszych informatycznych systemów zarządzania firmą. Wykorzystuje się go powszechnie w firmach zajmujących się sprzedażą, a także w przedsiębiorstwach prowadzących działalność produkcyjną i usługową. Program jest łatwo konfigurowalny, dzięki czemu możemy w prosty sposób dopasować go specyficznych potrzeb danej branży lub nietypowych wymogów konkretnego przedsiębiorstwa. Nasza firma zajmuje się dokonywaniem tego typu konfiguracji programu, jego wdrożeniem oraz modyfikacją. Jeśli tylko chcą Państwo pracować na oprogramowaniu Subiekt, chętnie w tym pomożemy. Warto wspomnieć, że program Subiekt jest niezwykle prosty w obsłudze, co stanowi jego główną zaletę. Liczbę dostępnych funkcji można szybko modyfikować, dostosowując ją do potrzeb danej firmy, co sprawia, że sam program staje się jeszcze bardziej czytelny i zrozumiały dla osób zajmujących się jego codzienną obsługą.

 

29.WF MAG

Program WF Mag to specjalistyczne oprogramowanie dedykowane dla firm zajmujących się sprzedażą detaliczną i hurtową, a także dla przedsiębiorstw prowadzących działalnością produkcyjną lub usługową. Zaawansowane funkcje prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej wpływają na usprawnienie zarządzania cyklem produkcji lub sprzedaży, zapewniają pełną kontrole nad stanami magazynowymi, pozwalają także na tworzenie różnorodnych rozliczeń i ich zestawień, dzięki czemu łatwiej orientować się względem efektywności sprzedaży, na przykład w czasie prowadzonych akcji marketingowych lub promocyjnych. WF Mag to trzy moduły – zarządzania sprzedażą, zarządzania magazynem oraz moduł finansowy. Każdy z modułów może zostać dodatkowo skonfigurowany zgodnie z potrzebami konkretnej firmy. Wykonywanie tego typu konfiguracji to część naszej oferty. Zapraszamy!

 

30.PROGRAMY DLA LEKARZY

Specjalistyczne programy dla lekarzy, gabinetów stomatologicznych, a także dla przychodni zdrowia, to wygodny i skuteczny sposób na usprawnienie działania tego typu podmiotów i organizacji. Nasza firma oferuje sprzedaż, instalację oraz konfigurację oprogramowania do wystawiania recept, a także innego specjalistycznego oprogramowania ułatwiającego prowadzenie gabinetów lekarskich wszelkich specjalności. Nasze oprogramowanie pomoże w kontrolowaniu i zarządzaniu procesem rejestracji pacjentów, prowadzeniu i archiwizacji kart pacjentów oraz przy wielu innych czynnościach związanych z codzienną działalnością przychodni lub prywatnych gabinetów lekarskich. Jeśli szukają Państwo bardziej całościowego rozwiązania, wtedy typowe programy dla lekarzy mogą okazać się niewystarczające. W takiej sytuacji polecamy wybór programu typu CDN Optima i jego dopasowanie do Państwa specyficznych potrzeb.

 

31.PROGRAMY DLA FIRM 

Nowoczesne komputerowe programy dla firm to wymóg współczesnych czasów. Dzięki ich wdrożeniu, przedsiębiorca zyskuje pełniejszą kontrolę nad procesem sprzedaży, realizacją zamówień, wysyłką towarów (w przypadku sklepów internetowych). Ma bezpośredni dostęp do stanów magazynowych, a także do wszelkich rozliczeń finansowych, dzięki czemu mogą być one poddawane bieżącej analizie. Programy dla firm to także znaczna oszczędność czasu przy wystawianiu faktur, metkowaniu, drukowaniu etykiet, kategoryzacji produktów, wprowadzaniu promocji itd. W zależności od tego, jaki rodzaj działalności gospodarczej Państwo prowadzą, nasza firma znajdzie dla oprogramowanie ściśle odpowiadające potrzebom takiego biznesu. Sprzedajemy i konfigurujemy najpopularniejsze na rynku programy do zarządzania przedsiębiorstwem, możemy również przygotować całkowicie nowy program, oczywiście według ściśle określonych przez Państwa wskazówek i wytycznych.

 

32.PROGRAMY DLA SKLEPÓW

Oferta naszej firmy obejmuje sprzedaż, instalację oraz ewentualne modyfikacje programów do zarządzania różnymi rodzajami działalności gospodarczej. Największym zainteresowaniem klientów cieszą się jednak przede wszystkim zautomatyzowane systemy sprzedaży, czyli specjalistyczne programy dla sklepów, przede wszystkim dla sklepów internetowych. Oferujemy Państwu możliwość zakupu oryginalnego oprogramowania do zarządzania sprzedażą, na przykład programu PC-Market lub konfigurację dowolnie wybranego przez Państwa systemu sprzedaży. Oczywiście na specjalne zamówienie możemy przygotować również indywidualnie oprogramowanie do obsługi systemu sprzedaży w Państwa firmie. Warto podkreślić, że specjalistyczne programy dla sklepów nie tylko zwiększają poziom kontroli nad prowadzoną przez Państwo działalnością handlową, ale także upraszczają wszelkie procesy związane z obsługą zamówień czy prowadzeniem rozliczeń finansowych. Zachęcamy do ich zakupu!

 

33.PROGRAMOWANIE

Indywidualne programy komputerowe przygotowane na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa to ważna część działalności naszej firmy. Jeśli tylko potrzebują Państwo specjalnego rodzaju oprogramowania uwzględniającego specyficzne aspekty prowadzonej przez Państwa firmę działalności, służymy pomocą. Programowanie to naturalna część naszej pracy, dlatego nie boimy wyzwań związanych z tworzeniem unikalnych rozwiązań dla nawet największych przedsiębiorstw. Oczywiście zajmujemy się również wdrażaniem oraz modyfikacją popularnych systemów sprzedaży, a także różnych rodzajów oprogramowania przeznaczonego do zarządzania firmami. Dzięki naszej pomocy takie programy stają się prostsze w obsłudze, a dodane funkcjonalności zwiększają komfort pracy, pozytywnie wpływając na proces zarządzania każdym przedsiębiorstwem.

 

 

KATEGORIA: KASY I DRUKARKI FISKALNE

 

34.KASY FISKALNE

Na potrzeby sklepów, a także innych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, nasza firma przygotował szeroki wybór produktów z kategorii kasy fiskalne. Jest to sprzęt oferujący zróżnicowany zakres funkcji ściśle dopasowanych do specyficznych potrzeb różnych rodzajów działalności. Mamy zatem dla Państwa niewielkich rozmiarów mobilne kasy fiskalne dedykowane małych podmiotów gospodarczych, na przykład dla taksówkarzy. Mamy również kasy fiskalne dla średnich firm oraz duże kasy systemowe dedykowane dla marketów lub sklepów wielkopowierzchniowych. Cały sprzęt pochodzi od znanych i cenionych na rynku producentów, cechuje się niezawodnością działania oraz estetycznym wyglądem zewnętrznym. Pragniemy zaznaczyć, że prócz sprzedaży kas fiskalnych zajmujemy się również ich programowaniem oraz konfiguracją, według wskazanych nam przez Państwa wytycznych. Zapewniamy także pełną opiekę serwisową. Zapraszamy do zakupów!

 

35.DRUKARKI FISKLANE

Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty zestaw różnorodnych drukarek fiskalnych, o prostych lub nieco bardziej złożonych funkcjach, wyróżniających się wysoką wydajnością pracy oraz niezawodnością działania. W naszej firmie znajdą zatem Państwo drukarki fiskalne mobilne – niewielkie drukarki zapewniające możliwość wykonywania wydruków w terenie (zasilane na baterie), drukarki sklepowe, a także specjalistyczne drukarki fiskalne dla aptek. Cały sprzęt oferowany przez naszą firmę objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. My, jako firma informatyczna, możemy pomoc w skonfigurowaniu drukarki z oprogramowaniem Państwa sklepu/firmy, a także zintegrować ją z każdą kasą fiskalną lub komputerem firmowym. Oferujemy również pomoc techniczną w przypadku awarii tego typu sprzętu, możliwość wykonania jego rekonfiguracji, a także bieżącej konserwacji. Warto zaznaczyć, że wszystkie drukarki fiskalne z naszej oferty to sprzęt nowoczesny, wydajny i niezwykle wygodny w użytkowaniu.

 

36.TERMINALE POS

Dla wszystkich właścicieli sklepów, punktów handlowych i usługowych, nasza firma przygotowała bogatą ofertę nowoczesnych terminali płatniczych. Terminale POS to urządzenia elektroniczne powszechnie wykorzystywane do regulowania płatności przy pomocy kart płatniczych. W naszej ofercie znajdą Państwo terminale POS przystosowywane do realizacji płatności zbliżeniowych, a także płatności wykonywanych za pomocą specjalnych aplikacji mobilnych instalowanych w telefonach komórkowych. Jeśli szukają Państwo najnowszych rozwiązań, warto sięgną po jeden z produktów oferowanych przez naszą firmę. Pragniemy zaznaczyć, że terminale POS to gwarancja bezpieczeństwa i sprawności przeprowadzania bezgotówkowych transakcji na linii sklep-klient. Jeśli chcą Państwo być bardziej dostępnym dal swoich klientów, już teraz warto zaopatrzyć się w jedno z takich urządzeń. Gorąco zachęcamy!

 

37.WAGI ELEKTRONICZNE

Oferujemy Państwu możliwość zakupu nowoczesnych wag elektronicznych pochodzących od wielu znanych producentów. Są to urządzenia zaawansowane techniczne, pozwalające na integrację z kasami i drukarkami fiskalnymi, nierzadko wyposażone w szereg dodatkowych, niezwykle użytecznych funkcji. Na naszą ofertę składają się m.in. takie wagi elektroniczne jak: proste wagi kontrolne, wagi kalkulacyjne i platformowe, a także wagi ze zintegrowanym terminalem POS lub specjalistyczne wagi na boksy kasowe do większych sklepów lub hipermarketów. Ofertę firmy dopełniają różnego rodzaju akcesoria pomocnicze i materiały eksploatacyjne do wag elektronicznych, a także możliwość zakupu oraz instalacji specjalnego oprogramowania do tworzenia baz danych produktów, co w znaczący sposób ułatwia pracę przy kasach. Wszystkie wagi elektroniczne objęte są gwarancją producenta, a nasza firma oferuje pomoc przy ich instalacji, a także przy instalacji oprogramowania oraz jego dalszej konfiguracji.

 

38.KOLEKTORY DANYCH

Nowoczesne przenośne urządzenia elektroniczne przeznaczone do zbierania danych i ich bezprzewodowego przesyłania do komputera bazowego to tzw. kolektory danych. Urządzenia tego typu powszechnie wykorzystywane są w wielu rodzajach działalności gospodarczej, zwłaszcza w handlu i przemyśle. Kolektory danych wykorzystuje się do wprowadzania dostaw do magazynów, sprawdzania cen, przyjmowania i weryfikacji zamówień, gromadzenia danych w magazynach i hurtowniach, czy też przy wydawaniu towaru z magazynu. W ofercie naszej firmy znajdą Państwie wiele urządzeń tego typu. W zależności od wybranego modelu, będą to urządzenia przystosowane do pracy w odmiennych warunkach. Część z nich będzie przystosowana do montażu w pojazdach, inne będą dedykowane dla przemysłu, a jeszcze inne do obsługi hurtowni lub sklepów. Nasza firma zapewnia także dostęp do nowoczesnego oprogramowania tego typu urządzeń.

 

39.CZYTNIKI i SKANERY

Laserowe lub diodowe czytniki kodów kreskowych to podstawowe wyposażenie każdego nowocześnie wyposażonego sklepu, a także hurtowni lub magazynu. Dzięki urządzeniom skanującym proces sprzedaży towaru zostaje znacznie przyspieszony, bardziej szczelny i w pełni kontrolowany. Instalując w sklepie czytniki kodów kreskowych trudniej o pomyłkę przy naliczaniu rachunku, co wiąże się z oszczędnościami dla sklepu, a także z większym zaufaniem ze strony klientów. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju czytniki i skanery. Zawsze są to urządzenia w pełni nowoczesne, proste w obsłudze, bezawaryjne w działaniu i niezwykle trwałe. Zakupią u nas Państwo proste skanery ręczne, a także bardzo wydajne skanery stacjonarne oraz specjalistyczne skanery do zabudowy, dedykowane dla większych sklepów z osobnymi stanowiskami kasowymi.

 

40.DRUKARKI ETYKIET

Jeśli szukają Państwo niewielkiej i niezwykle poręcznej drukarki etykiet lub specjalistycznej drukarki przemysłowej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Wśród wielu produktów można tu znaleźć proste w obsłudze niewielkie drukarki przenośne, a także nieco większe drukarki biurkowe. Zapewniamy także dostęp do urządzeń bardziej profesjonalnych, dedykowanych dla przedsiębiorstw produkcyjnych, a także dla większych sieci handlowych lub hurtowni i magazynów. Oferujemy również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych wykorzystywanych w tego typu urządzeniach. Jeśli potrzebują Państwo nowej drukarki etykiet, w naszym sklepie znajdą Państwo urządzenia nie tylko nowoczesne, ale i niezawodne w działaniu. Drukarki etykiet, podobnie jak pozostały sprzęt elektroniczny oferowany przez naszą firmę, objęte są gwarancją producenta. Zapraszamy do zakupów!

 

41.AKCESORIA IT

Dla zapewnienia efektywnej pracy wielu urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w systemach sprzedaży detalicznej lub hurtowej, takich jak kasy i drukarki fiskalne, terminale POS czy bezprzewodowe kolektory danych, niezbędne jest stworzenie odpowiedniej infrastruktury technicznej. W naszej firmie znajdą Państwo liczne akcesoria IT, dzięki którym możliwe jest stworzenie odpowiedniego zaplecza technicznego dla prawidłowego działania powyższych urządzeń, a także dla połączenia ich w jeden spójnie działający system. Akcesoria IT, jakie mogą przydać się przy tworzeniu takiego systemu, to m.in. moduły Bluetooth,  różnego rodzaju konwertery, multipleksery, modemy czy ładowarki samochodowe. Naturalnie pomożemy w doborze odpowiednich akcesoriów technicznych, a w razie potrzeby, również w stworzeniu spójnego systemu sprzedaży. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

 

42.SERWIS, FISKALIZACJA

Prócz sprzedaży takich urządzeń elektronicznych jak: kasy fiskalne, drukarki i czytniki etykiet, wagi elektroniczne, kolektory danych czy terminale POS, nasza firma zajmuje się również kompleksową obsługą techniczną tego typu urządzeń – prowadzimy serwis techniczny zajmujący się konserwacją oraz naprawami wymienionych urządzeń elektronicznych, a także naprawami komputerów stacjonarnych i laptopów. Dopełnieniem naszej oferty jest fiskalizacja urządzeń wykorzystywanych w systemach sprzedaży i sprzedawanych przez naszą firmę. Proces fiskalizacja jest niezbędny dla możliwości rozpoczęcia wykorzystywania konkretnego modelu urządzenia w działalności gospodarczej i zawsze musi być wykonywany pod nadzorem uprawnionego do tego serwisanta. Pragniemy podkreśli, że wraz z zakupem sprzętu elektronicznego, można również skorzystać z szerokiego wachlarza usług informatycznych i technicznych realizowanych przez naszą firmę, do czego gorąco zachęcamy.

 

 

KATEGORIA: SKLEP KOMPUTEROWY

 

43.KOMPUTERY

W naszym sklepie kupią Państwo nowoczesny sprzęt komputerowy o różnorodnym przeznaczeniu. Znaleźć tu można komputery do zastosowań typowo biurowych, a także bardziej wydajne jednostki dla prac projektowych, na przykład dla biur architektonicznych, jak również komputery do użytku domowego, w tym dla celów rozrywkowych. Komputery mogą być przez Państwa dowolnie konfigurowane – my je złożymy i jeśli będzie z Państwa strony taka prośba, zaopatrzymy w odpowiednie oprogramowanie. Pragniemy podkreślić, że wszystkie komputery z naszej oferty objęte są długoterminową gwarancją. Jako w pełni profesjonalna firma informatyczna, zapewniamy dostęp do usług serwisowych oraz bieżącej obsługi, modernizacji lub rekonfiguracji sprzętu komputerowego zakupionego w naszej firmie. Wszystkie komputery z naszej oferty to sprzęt nowoczesny, odpowiednio skonfigurowany, wydajny i niezawodny w działaniu. Zapraszamy do sklepu!

 

44.LAPTOPY

Nowoczesne laptopy to niezwykle wygodny sprzęt komputerowy, który dzięki swojej mobilności, zapewnia większą elastyczność oraz większą swobodę działania niezależnie od warunków, w jakich jest użytkowany. W naszym sklepie znajdą Państwo popularne modele laptopów sprowadzane od znanych na rynku producentów sprzętu komputerowego – Lenovo, HP, Dell i wiele innych. Są to urządzenia sprawdzone, wydajne w pracy, wyposażone w najnowsze oprogramowanie, a przy okazji stosunkowo tanie. W naszej firmie znaleźć można tańsze modele laptopów do zastosowań typowo biurowych, a także laptopy zaopatrzone w najnowsze podzespoły, oferujące najwyższą wydajność działania oraz pełen komfort korzystania z wielu nowoczesnych aplikacji i zaawansowanych programów informatycznych. Prócz sprzedaży tego typu sprzętu prowadzimy również serwis laptopów, dlatego pomożemy w przypadku każdego rodzaju awarii. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

 

45.SERWERY

Dla firm pragnących stworzyć indywidualną bazę danych lub wymagających stworzenia wewnątrz firmowej sieci komputerowej przygotowaliśmy ofertę sprzedaży nowoczesnych, wydajnych serwerów. W naszym sklepie mogą zamówić Państwo serwery o dowolnych parametrach technicznych. Jeśli nie mają Państwo wiedzy, jakie parametry ma spełniać taki serwer, służymy radą i wszelką pomocą techniczną. Naturalnie pomożemy również dobrać taki sprzęt, który będzie odpowiadał potrzebom Państwa firmy – tak, by zapewnić maksymalną efektywność jego działania. Prócz sprzedaży urządzeń czysto technicznych, zajmujemy się także dystrybucją oraz instalacją specjalnego oprogramowania, w tym zoptymalizowanych baz danych, dzięki którym serwery działają w sposób bardziej wydajny, oszczędzając zasoby i przyspieszając proces transmisji danych. Nasza oferta to także modernizacja istniejących serwerów, jak również ich bieżąca konserwacja. Zapraszamy!

 

46.ROUTERY SIECIOWE

Sprzedaż, instalacja oraz konfiguracja takich urządzeń jak routery sieciowe to jeden z elementów oferty naszego sklepu komputerowego. Jeśli szukają Państwo urządzeń pozwalających na stworzenie bezprzewodowej sieci komputerowej na terenie swojej firmy lub w mieszkaniu prywatnym, służymy pomocą. Oferujemy sprzedaż wielu różnych modeli routerów o mniej lub bardziej rozbudowanych możliwościach działania, dzięki czemu znajdą tu Państwo sprzęt ściśle dopasowany do waszych potrzeb. Sprzedając routery sieciowe zapewniamy również możliwość ich podłączenia i skonfigurowania we wskazanej przez Państwa lokalizacji, co jest rozwiązaniem niezwykle korzystnym – oszczędza Państwa czas i jest gwarancją prawidłowego działania sprzętu. Nowoczesne węzły komunikacyjne w postaci routerów to rozwiązanie niezwykle wygodne, przez co warte zastosowania w praktycznie każdej firmie. Polecamy!

 

47.AKCESORIA IT

Prócz sprzedaży sprzętu komputerowego, a także równego rodzaju urządzeń elektronicznych, w naszym sklepie kupią Państwo również szereg drobnych przedmiotów z kategorii Akcesoria IT. Są to przedmioty niezwykle użyteczne, a często także zwyczajnie niezbędne dla wygodnej i wydajnej pracy komputerów lub sprzętu elektronicznego. Typowe akcesoria IT z oferty naszej firmy to m.in. modemy, różnego rodzaju złączki i kable sieciowe, przewody koncentryczne, nośniki pamięci, listwy zasilające, a także taki sprzęt jak drukarki, myszki i klawiatury komputerowe, monitory czy głośniki. Na wszelki sprzęt z oferty naszego sklepu obowiązuje długoterminowa gwarancja. Zapewniamy również możliwość sprawdzenia poprawności działania takich akcesoriów, a także ich podłączenia i skonfigurowania z posiadanym przez Państwa sprzętem komputerowym. Zachęcamy do zakupu naszych produktów!

 

48.KAMERY, MONITORING

Zarządcom nieruchomości, właścicielom firm, a także użytkownikom prywatnym pragniemy zaprezentować nowoczesny sprzęt wykorzystywany do budowy nowoczesnych systemów monitoringu, a także systemów alarmowych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nowoczesne kamery IP, a także bardziej tradycyjne kamery analogowe, wciąż powszechnie wykorzystywane przy tworzeniu zintegrowanych systemów telewizji przemysłowej. Wśród dziesiątek różnego rodzaju kamer znaleźć można urządzenia przystosowane do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń, kamery tubowe i kopułowe, z zoomem i szybkoobrotowe oraz wiele innych kamer, dzięki którym monitoring wybranego obiektu będzie nie tylko efektywny, ale i stosunkowo tani w realizacji. W naszym sklepie kupią Państwo także atrapy kamer, rejestratory, obudowy i uchwyty, obiektywy, zasilacze i przewody, a także nowoczesne oprogramowanie do sprzętu wykorzystywanego w monitoringu. Zapraszamy!

 

49.ALARMY SATEL

Jeśli szukają Państwo dobrego systemu alarmowego do ochrony swojego domu lub lokalu firmowego, polecamy skorzystać z nowoczesnych urządzeń marki Satel. Alarmy Satel to gwarancja niezawodności działania, funkcjonalności oraz maksymalnego bezpieczeństwa w chronionym obiekcie. Wśród produktów tej firmy, w naszym sklepie znajdą Państwo kompletne zestawy do budowy bezprzewodowych systemów alarmowych, centrale alarmowe, różnego rodzaju czujki i sygnalizatory, a także zasilacze, obudowy i inne akcesoria wykorzystywane przy projektowaniu i instalacji różnorodnych systemów alarmowych. Pragniemy podkreślić, że alarmy Satel są proste w montażu i późniejszej obsłudze. W sposób wyraźny podnoszą poziom bezpieczeństwa w danym obiekcie, co może wpływać na obniżenie kosztów ubezpieczenia tak zabezpieczonego lokalu. Jeśli szukają Państwo produktu sprawdzonego i niezawodnego w działaniu, z czystym sumieniem możemy polecić zakup alarmów właśnie tej marki.

 

50.TV-SAT, TUNERY DVBT

Lepsza jakość obrazu, dostęp do szerszej oferty programowej, możliwość bezpłatnego odbioru kanałów telewizyjnych z całego świata, to tylko część zalet, jakie niesie ze sobą telewizja nowej generacji. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnorodne urządzenia TV-SAT, między innymi przełączniki sygnałów, rozgałęźniki, filtry i tłumiki, rezystory końcowe czy różnego typu urządzenia zabezpieczające. Dopełnieniem naszej oferty jest sprzedaż dekoderów niezbędnych do odbioru telewizji cyfrowej – w przypadku telewizorów starszej generacji. Tunery DVBT z oferty naszej firmy to sprzęt sprawdzony i gotowy do pracy, bez konieczności wprowadzania jego dodatkowych konfiguracji – taki tuner wystarczy podłączyć do telewizora by muc cieszyć się obrazem w jakości cyfrowej. Całość sprzętu z kategorii TV-SAT, objęty jest długoterminową gwarancją producentów. Zapraszamy do zakupów!

 

 

KATEGORIA: STRONA GŁÓWNA

 

51.STRONA GŁÓWA

Nasza firma zajmuje się sprzedażą różnorodnych urządzeń elektronicznych. Kupią u nas Państwo nowoczesne komputery stacjonarne i przenoście, serwery oraz akcesoria IT, a także urządzenia wykorzystywane w monitoringu, przy tworzeniu systemów alarmowych oraz innych zabezpieczeń budynków. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą urządzeń wykorzystywanych w systemach sprzedaży. Są to m.in. kasy i drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, terminalne POS i wiele innych urządzeń elektronicznych zwiększających efektywności pracy w różnego typu obiektach handlowych i usługowych. Prócz dystrybucji sprzętu elektronicznego, nasza firma zajmuje się również sprzedażą i instalacją oprogramowania, samym programowaniem, a także bieżącą obsługą informatyczną firm oraz innych podmiotów, które takiego wsparcia informatycznego potrzebują. Prowadzimy także serwis zajmujący się diagnostyką oraz naprawami sprzętu komputerowego, laptopów, a także innych urządzeń elektronicznych – sprzętu, jaki znajdą Państwo w ofercie naszej firmy. Gorąco zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z bogatym katalogiem produktów oraz usług realizowanych przez nasza firmę. Właścicieli firm, a także osoby prywatne, zapraszamy do skorzystania z naszej ofert!

 

52.KASY FISKALNE

Jeśli interesuje Państwa zakup nowoczesnej technologii usprawniającej proces sprzedaży, zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszego przedsiębiorstwa. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele rodzajów urządzeń elektronicznych, tj. drukarki i kasy fiskalne, nowoczesne modele terminali POS, drukarki etykiet, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych i wiele innych drobnych sprzętów, które pomagają w zautomatyzowaniu procesu sprzedaży. Nasza firma zapewnia także możliwość zakupu nowoczesnego oprogramowania, które pozwali zwiększyć efektywność zarządzania firmą. Są to takie programy jak PC-Market, DSN Optima, Subiekt oraz inne programy dedykowane specjalnie dla sklepów. Zapewniamy pełne wsparcie przy projektowaniu i instalacji systemów sprzedaży, instalacji i konfiguracji oprogramowania, a także w procesie fiskalizacja urządzeń elektronicznych zakupionych w naszej firmie. Prowadzimy także serwis techniczny, oferując stałą opiekę podmiotom, które zakupiły u nas kasy fiskalne lub inne urządzenia elektroniczne wykorzystywane w systemach sprzedaży. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

 

53.INSTALACJE

Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem różnorodnych instalacji. Są to przede wszystkim instalacje niskoprądowe dla potrzeb systemów monitoringu oraz sieci komputerowych, a także tradycyjne instalacje elektryczne dla firm lub odbiorców indywidualnych. Zajmujemy się również wykonywaniem przyłączy telewizyjnych i satelitarnych, budową złożonych systemów telewizji przemysłowej, instalacją systemów alarmowych, podłączaniem domofonów czy instalacją automatyki domowej. Większość z tego typu instalacji wykonujemy własnymi siłami, przy wykorzystaniu materiałów firmowych oraz wysokich umiejętności technicznych naszych pracowników. Wszystkie instalacje wykonane przez naszą firmę objęte są rękojmią i każdorazowo sprawdzane pod kątem poprawności oraz bezpieczeństwa ich działania. Nasza firma oferuje również możliwość bieżącej konserwacji oraz modernizacji istniejących instalacji elektrycznych. Firmy oraz osoby prywatne zainteresowane naszą ofertą, prosimy o kontakt!

 

54.INFORMATYKA

Specjalizujemy się w świadczeniu różnorodnych usług informatycznych, a także w sprzedaży nowoczesnego sprzętu komputerowego, w tym wydajnych serwerów, komputerów stacjonarnych, markowych laptopów oraz licznych akcesoriów IT. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców, przedkładając im szereg usług związanych z informatyczną obsługą firm, sprzedażą, instalacją oraz konfiguracją oprogramowania, budową firmowych sieci informatycznych, tworzeniem baz danych, integracją systemów czy budową oraz obsługą stron internetowych. Naturalnie z naszej oferty mogą korzystać również osoby prywatne, chociażby w zakresie zakupu sprzętu komputerowego lub jego naprawy. Warto wspomnieć, że prowadzimy serwis komputerowy, dzięki czemu możemy w szerszym stopniu zaspokajać potrzeby różnych grup klientów korzystających z naszych usług. Dodatkową zaletą naszej firmy jest możliwość przygotowania indywidualnego oprogramowania na potrzeby każdego z klientów - szeroko pojęta informatyka, w tym programowanie, to jedna z naszych głównych specjalności. Zapraszamy!

 

 

KATEGORIA: TEKSTY ZAPLECZOWE

 

55.TEKST 01

Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu komputerowego lub innego rodzaju urządzeń elektronicznych, na przykład sprzętu do monitoringu, systemów alarmowych lub kas fiskalnych, zapraszamy do naszego sklepu. Tylko tutaj dziesiątki, jeśli nie setki różnych, zawsze nowoczesnych urządzeń elektronicznych, sprowadzanych od znanych i cenionych na rynku producentów. W naszym sklepie kupią Państwo kasy fiskalne, komputery, laptopy, wagi elektroniczne, a także kamery do monitoringu, centrale alarmowe i wiele innych. Sklep komputerowy i elektroniczny to nie jedyna specjalność naszej firmy. Zajmujemy się również realizacją specyficznych usług informatycznych, takich jak budowa bezprzewodowych sieci komputerowych, programowanie, budowa stron internetowych i wiele innych. Nasi pracownicy instalują alarmy, wykonują różnego rodzaju usługi instalacyjne, w tym zakładają nowe lub modernizują już istniejące instalacje techniczne i elektryczne, wykonują przyłącza telewizyjne, zakładają domofony itd. Nasza firma specjalizuje się również w tworzeniu rozbudowanych systemów monitoringu. Jeśli zatem szukają Państwo firmy, która wykona tego typu instalację, wystarczy sprawdzić w sieci pod hasłem: monitoring Stalowa Wola lub hasłem podobnie brzmiącym, na przykład: informatyk Sandomierz. Gwarantujemy, że jeden z linków pojawiających się w wynikach wyszukiwania będzie prowadził do naszej firmy. To najlepsze potwierdzenie jakości oraz wszechstronności usług realizowanych przez nasze przedsiębiorstwo. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu!

 

 

56.Monitoring i alarmy

Czy istnieje sens instalacji monitoringu w każdej firmie? Istnieje wiele przesłanek skłaniających do zakupu i montażu tego typu systemów. Podstawową przesłanką jest oczywiście chęć ochrony danego obiektu. Monitoring w połączeniu z odpowiednio skonfigurowanym systemem alarmowym, jest w tym przypadku rzeczą wprost niezastąpioną. Oczywistą zaletą monitoringu jest także możliwość śledzenia wydarzeń zachodzących w oku kamery, co chociażby w przypadku sklepów, może mieć znaczny wpływ na ukrócenie procederu kradzieży. Jeśli szukają Państwo nowoczesnych systemów monitoringu, albo interesują Państwa niezawodne alarmy, zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszej firmy – znajdą nas Państwo pod frazą monitoring Sandomierz. Oferujemy możliwość sprzedaży, instalacji, konfiguracji oraz bieżącej konserwacji wielu urządzeń. W naszym sklepie kupią Państwo: kamery oraz rejestratory do budowy nowoczesnych systemów telewizji przemysłowej, czujki, detektory ruchu i centrale alarmowe dla budowy systemów alarmowych, a także wiele pomniejszych urządzeń, które wpłyną na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w danym obiekcie, na przykład domofony, urządzenia kontroli dostępu czy zabezpieczenia przeciwpożarowe. Dzięki naszemu wsparciu, monitoring w Państwa firmie pozwoli na lepsze zabezpieczenie obiektu, pomoże w ukróceniu kradzieży lub aktów wandalizmu, pozwoli również na zwiększenie kontroli nad procesem produkcji lub sprzedaży. Nasi pracownicy instalują również różnego typu alarmy, od najprostszych konstrukcji, po złożone systemy alarmowe. Więcej szczegółowych informacji o naszej firmie znajdą Państwo pod hasłem: monitoring Stalowa Wola lub pod wyrażeniem bliskoznacznym. Zapraszamy!

 

57.Monitorig w firmie

Współczesna technologia to zupełnie nowe możliwości nadzoru, a także ochrony obiektów wszelkiego typu, w tym obiektów firmowych – tak biur, jak i hal produkcyjnych, magazynów, sklepów czy składów położonych na otwartej przestrzeni. Monitoring w firmie staje się powoli standardem wyposażenia, na który każdy przedsiębiorca może sobie bez problemu pozwolić. Koszt, z jakim wiąże się instalacja monitoringu, wydaje się niewielki, zwłaszcza, że ceny na takie urządzenia jak kamery, rejestratory czy dyski twarde stale spadają. Również wykonanie samej instalacji, w czym specjalizuje się nasza firma – szukajcie nas Państwo w Internecie pod hasłem monitoring Stalowa Wola – to stosunkowo niewielki koszt i coraz mniej komplikacji przy montażu urządzeń. Nowoczesny system monitoringu działający w oparciu o popularne standardy bezprzewodowego przesyłu danych pozwala na tworzenie rozbudowanych systemów nadzoru bez konieczności tworzenia dodatkowego okablowania i osobnych sieci komputerowych. W naszej firmie znajdą Państwo urządzenia ultra nowoczesne, a także kamery i urządzenia starszego typu, przystosowane do budowy tradycyjnych systemów telewizji przemysłowej – monitoring w wersji analogowej. Oczywiście prócz sprzedaży samych urządzeń zajmujemy się również sprzedażą oprogramowania – wystarczy sprawdzić pod hasłem informatyk Stalowa Wola, a także wykonywaniem przyłączy, ich modernizacjami oraz bieżącą konserwacją. Pomożemy również w konfiguracji całego systemu, tak aby działał w sposób spójny i możliwie niezawodny.

 

58.Obsługa informatyczna firm

Możliwości rozwoju współczesnych firm coraz częściej zależą od umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii, zwłaszcza z technologii internetowych. Dla realizacji takich ogólnych wytycznych, niezbędne jest stałe modernizowanie firmy pod względem dostępu do nowoczesnego oprogramowania oraz niezawodnych, wydajnych urządzeń elektronicznych, takich jak komputery, serwery czy sprzęt stosowany w systemach sprzedaży, na przykład terminale POS, kasy i drukarki fiskalne itd. Nasza firma specjalizuje się dystrybucji tego typu sprzętu, prowadzimy nawet własny serwis laptopów oraz innych urządzeń elektronicznych. Jednak nadrzędną dziedziną naszej działalności są szeroko pojęte usługi informatyczne, w związku z czym łatwo znaleźć nas w sieci, chociażby pod frazą informatyk Tarnobrzeg. Co wchodzi w zakres usług informatycznych realizowanych przez naszą firmę? Przede wszystkim obsługa informatyczna wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw – od niewielkich sklepików, przez hurtownie po firmy produkcyjne. Pomagamy w wyborze odpowiedniego dla Państwa sprzętu komputerowego – sprzedajemy niedrogie komputery, markowe i nowoczesne laptopy, a także niezwykle wydajne serwery. W wyborze, instalacji i konfiguracji nowoczesnego oprogramowania. W tworzeniu indywidualnych programów komputerowych na zamówienie oraz wielu innych specyficznych czynnościach informatycznych. Warto podkreślić, że hasło: informatyk Stalowa Wola, to także oferta na budowę firmowej sieci komputerowej, stworzenie ogólnej bazy danych dla potrzeb przedsiębiorstwa, instalacja i konfiguracja serwerów firmowych, instalacja zabezpieczeń, a także pomoc w stworzeniu strony internetowej firmy lub oryginalnego sklepu internetowego. Wszystkie osoby zainteresowane propozycjami naszej firmy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy!

 

59.Zalety nowoczesnych urządzeń fiskalnych.

Współczesne systemy sprzedaży opierają się na wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń elektronicznych, które z jednej strony podnoszą poziom bezpieczeństwa transakcji, a z drugiej strony zapewniają zupełnie nowe możliwości działania, oszczędzając czas, zwiększając efektywność sprzedaży, a także zwiększając poziom kontroli nad prowadzoną przez firmę/sklep dystrybucją towarów lub usług. Urządzenia elektroniczne, bez których obecnie praktycznie nie można się obejść, to m.in. kasy fiskalne, niezawodne w działaniu drukarki fiskalne i drukarki etykiet, czytniki i skanery kodów kreskowych, wagi elektroniczne (w przypadku firm zajmujących się sprzedażą towarów na wagę), a także nowoczesne terminale POS, pozwalające na wykonywanie płatności przy pomocy kart płatniczych oraz szereg innych urządzeń elektronicznych, które służą pomocą przedsiębiorcom prowadzącym działalność handlową i usługową – szukajcie nas Państwo w sieci pod hasłem kasy fiskalne Stalowa Wola. Częścią oferty naszej firmy jest sprzedaż tego typu urządzeń – polecamy zwłaszcza zapoznać się z naszą ofertą na kasy fiskalne, ponieważ dysponujemy szerokim asortymentem tej grupy produktów. W związku z tym, że nasza firma realizuje również różnego rodzaju usługi informatyczne, zajmujemy się także instalacją oprogramowania dla firm, w tym popularnych programów do zarządzania sprzedażą. Są to m.in. takie programy jak PC-Market czy bardzo rozbudowany program do zarządzania przedsiębiorstwem DNS Opitma. Część naszej oferty to także fiskalizacja kas oraz innych urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w systemach sprzedaży, jak również serwisowanie tego typu urządzeń, ich konfigurowanie i łączenie w spójny system dystrybucji danej firmy.

 

60.Instalacje w firmie.

Przedsiębiorstwa zajmujące się działalnością produkcyjną, handlową lub usługową, bardzo często potrzebują tworzenia specjalnych, indywidualnie zaprojektowanych instalacji różnego typu. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonywaniu wielu rodzajów instalacji, właśnie na potrzeby przedsiębiorstw. Są to przede wszystkim różnego typu instalacje elektryczne, w tym niemal zawsze tworzone od podstaw instalacje niskoprądowe – systemy monitoringu, a także najbardziej popularne systemy alarmowe wymuszają konieczność tworzenia właśnie tego typu instalacji elektrycznych. Nasza firma zajmuje się nie tylko wykonawstwem tego typu instalacji, ale również sprzedażą urządzeń i akcesoriów wykorzystywanych do ich budowy, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom niezwykle atrakcyjne stawki na nasze usługi – jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły naszej oferty, warto szukać w sieci pod hasłem instalacje elektryczne Stalowa Wola. Warto zaznaczyć, że prócz wykonywania typowych instalacji elektrycznych, część naszej oferty stanowią również instalacje teletechniczne – budujemy przewodowe lub bezprzewodowe sieci komputerowe, potrafimy stworzyć i odpowiednio skonfigurować monitoring firmy w oparciu o kamery IP, jak również połączyć w jedną spójną sieć wszystkie firmowe urządzenia wykorzystywane w systemie sprzedaży – kasy fiskalne z wagami, czytnikami kodów kreskowych czy terminalami POS. Jeśli zamierzają Państwo zbudować nową instalację techniczną lub elektryczną w swojej firmie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz gwarancję na niezawodność instalacji wykonanych przez naszych pracowników. Zapraszamy!

----------------------

Pozycjonowanie strony w internecie infomech.pl SEO teksty

miasta monitoring infomech,

monitoring cctv opatów,
monitoring cctv annopol,
monitoring cctv staszów,
monitoring cctv busko zdrój,
monitoring cctv połaniec,
monitoring cctv iłża ,
monitoring cctv zwoleń
monitoring cctv ropczyce,
monitoring cctv kolbuszowa,
monitoring cctv przeworsk,
monitoring cctv kamień,
monitoring cctv krasnystaw,
monitoring cctv tomaszów lubelski,
monitoring cctv jarosław,
monitoring cctv radymno ,
monitoring cctv lipsko,
monitoring cctv opole lubelskie,
monitoring cctv kolbuszowa,
monitoring cctv przemyśl,
monitoring cctv zamość ,
monitoring cctv chełm,
monitoring cctv stalowa wola,
monitoring cctv tarnobrzeg,
monitoring cctv sandomierz,
monitoring cctv leżajsk,
monitoring cctv łańcut,
monitoring cctv biłgoraj,
monitoring cctv kraśnik,
monitoring cctv janów lubelski,
monitoring cctv nowa dęba,
monitoring cctv rzeszów,
monitoring cctv zamość,
monitoring cctv przemyśl,
monitoring cctv ostrowiec świętokrzyski,
monitoring cctv starachowice,
monitoring cctv mielec,
monitoring cctv nisko,
monitoring cctv radom,
monitoring cctv kielce,
monitoring cctv lublin,
monitoring cctv tarnów,
monitoring cctv dębica,
monitoring cctv puławy,
monitoring cctv rudnik nad sanem,
monitoring cctv ulanów,
monitoring cctv nowa sarzyna,
monitoring cctv kraśnik,
monitoring cctv modliborzyce,
monitoring cctv zaklików,
monitoring cctv jeżowe,
monitoring cctv sokołów małopolski,

monitoring,
telewizja przemysłowa,
monitoring cctv,
monitoring ip,
kamery analogowe,
kamery cyfrowe,
kamery przemysłowe,
monitoring wizyjny,
systemy zabezpieczeń,
systemy monitoringu cctv,
elektroniczne systemy zabezpieczeń,
cctv,
kamery,
telewizja dozorowa,
monitoring ip,
monitoring turbo hd,
kamery ip,
zabezpieczenie wizyjne,
systemy zabezpieczeń,
systemy przekazywania obrazu,
monitoring cyfrowy,
monitoring full hd,
hikvision full hd,
hikvision ip,
kamery hikvision,
zabezpieczenie budynków,
monitoring dla firm,
monitoring dla domu,
monitoring dla sklepu,
monitoring dla szkoły,
monitoring dla przedszkola,
monitoring dla sklepu,
monitoring dla osiedla,
monitoring dla bloku,
montaż monitoringu,
instalacje monitoringowe,
instalacje techniczne,
instalacje teletechniczne,
instalacja monitoringu,
instlator monitoringu,
monitoring przez internet,
rejestratory ip,
usługi instalacyjne,
certyfikat zabezpieczenia technicznego,
uprawnienia zabezpieczenia technicznego,
pracownik zabezpieczenia technicznego,
uprawnienia SEP,
sswin,
alarmy,
systemy alarmowe,
intaligentne systemy alarmowe,
satel,
systemy antywłamaniowe,
systemy napadowe,
SYSTEMY SYGNALIZACJI WŁAMANIA I NAPADU SSWIN,
integracja alarmów,
montaż alarmów,
systemy włamania sswin,
system alarmowy sswin,
centrale alarmowe,
czujki pir ,
centrale satel,
versa ,
integra,
instalator alarmów,
systemy alarmowe przeciwwłamaniaowe,
inteligentne systemy,
alarm dla firm,
alarm dla domu,
zabezpieczenie domu,
system alarmowy w domu,
alarm bezprzewodowy,
alarm przewodowy,
ochrona systemów ,
systemy ochrony
profesjonalne systemy elektronicznej ochrony przed włamaniem i napadami,
ochrona budynków,
systemy TV SAT ,
WLAN,
SSWiN ,
CCTV ,
KD ,
RCP ,
P.POŻ ,
IP ,
3G ,
LTE ,
GSM ,
LAN ,
DVBT ,
WiFi ,
FULL ,
HD ,
TVI ,
AHD ,
SFP ,
turbo hd,
fotowoltaika,
oze,
kolektory słoneczne,
elektryka ,
instalacje elektryczne,
elektroinstalacje,
inteligentny budynek,
automatyka domowa,
automatyka budynkowa ,
światłowody,
instalacje światłowodowe,
nagłośnienie,
oświetlenie led,
szafy rack,
technika montażowa,
telefonia komórkowa,
instalacje niskoprądowe,
instalacje teletechniczne,
monitoring,
telewizja przemysłowa,
alarmy,
systemy alarmowe,
domofony,
wideodomofony,
kontrola dostępu,
rejestracja czasu pracy,
sieci komputerowe,
usługi informatyczne,
elektryk,
instalator,
informatyk,
opieka informatyczna,
bazy danych,
serwery,
kasy fiskalne,
systemy fiskalne,
strony internetowe,
serwis komputerowy,
progrmay dla firm,
naprawa laptopów,
obsługa firm,
integracja systemów,
instalacje elektryczne,
teletechnika,
usługi informatyczne,
systemy fiskalne,
sklep komputerowy i teletechniczny,
monitoring stalowa wola ,
monitoring sandomierz ,
monitoring Tarnobrzeg ,
monitoring nisko,
monitoring mielec,
monitoring kraśnik,
monitoring janów lubelski,
kamery stalowa wola,
kamery tarnobrzeg,
kamery sandomierz,
kamery kraśnik,
kamery mielec,
kamery janów lubelski,
kamery nisko,
alarmy stalowa wola,
alarmy sandomierz,
alarmy tarnobrzeg,
alarmy nisko,
alarmy mielec,
alarmy kraśnik,
alarmy janów lubelski,
systemy alarmowe stalowa wola,
systemy alarmowe sandomierz,
systemy alarmowe tarnobrzeg,
systemy alarmowe mielec,
systemy alarmowe kraśnik,
systemy alarmowe janów lubelski,
systemy alarmowe nisko,
sklep komputerowy Stalowa wola,
usługi informatyczne Stalowa Wola,
usługi informatyczne Sandomierz,
usługi informatyczne Tarnobrzeg,
usługi informatyczne nisko,
usługi informatyczne mielec,
usługi informatyczne janów lubelski,
usługi informatyczne kraśnik,
instalacje elektryczne stalowa wola,
instalacje elektryczne sandomierz,
instalacje elektryczne tarnobrzeg,
sklep komputerowy stalowa wola
kasy fiskalne stalowa wola,
kasy fisklane tarnobrzeg,
kasy fiskalne sandomierz,
kasy fiskalne nisko,
kasy fiskalne kraśnik,
kasy fiskalne mielec,
Rzeszów alarmy,
Rzeszów instalacje elektryczne,
Rzeszów elektryka,
kasy fisklane rzeszów,
usługi informatyczne rzeszów,
monitoring rzeszów,
alarmy rzeszów,
informatyk stalowa wola,
informatyk tarnobrzeg,
informatyk sandomierz,
informatyk nisko,
informatyk kraśnik,
informatyk janów lubelski,
sieci komputerowe stalowa wola,
komputery stalowa wola,
systemy komputerowe,
komputery ,
elzab,
posnet,
satel,
dipol,
anteny,
dvbt ,
monitoring,
cctv kamery,
ip instalacje teletechniczne,
monitoring stalowa wola,
monitoring tarnobrzeg,
monitoring sandomierz,
monitoring nisko,
monitoring rudnik nad sanem,
monitoring ulanów,
monitoring nowa sarzyna,
monitoring leżajsk,
monitoring łańcut,
monitoring biłgoraj,
monitoring kraśnik,
monitoring janów lubelski,
monitoring modliborzyce,
monitoring zaklików,
monitoring jeżowe,
monitoring sokołów małopolski,
monitoring nowa dęba,
monitoring opatów,
monitoring annopol,
monitoring radom,
monitoring kielce,
monitoring lublin,
monitoring rzeszów,
monitoring zamość,
monitoring przemyśl,
monitoring mielec

telewizja przemysłowa stalowa wola,
telewizja przemysłowa tarnobrzeg,
telewizja przemysłowa sandomierz,
telewizja przemysłowa nisko,
telewizja przemysłowa rudnik nad sanem,
telewizja przemysłowa ulanów,
telewizja przemysłowa nowa sarzyna,
telewizja przemysłowa leżajsk,
telewizja przemysłowa łańcut,
telewizja przemysłowa biłgoraj,
telewizja przemysłowa kraśnik,
telewizja przemysłowa janów lubelski,
telewizja przemysłowa modliborzyce,
telewizja przemysłowa zaklików,
telewizja przemysłowa jeżowe,
telewizja przemysłowa sokołów małopolski,
telewizja przemysłowa nowa dęba,
telewizja przemysłowa opatów,
telewizja przemysłowa annopol,
telewizja przemysłowa radom,
telewizja przemysłowa kielce,
telewizja przemysłowa lublin,
telewizja przemysłowa rzeszów,
telewizja przemysłowa zamość,
telewizja przemysłowa przemyśl,
telewizja przemysłowa mielec,

bezpieczeństwo i komfort, infomech, telefon 660 509 155, ulica okulickiego 95, 37-450 stalowa wola, Oferujemy projekty, dostawa i wykonanie instalacji alarmowych (SSWiN),instalacja monitoringu wizyjnego ( telewizja przemysłowa CCTV analogowa oraz IP) w mieszkaniach, domach, firmach, zabezpieczamy place budowy. Systemy zabezpieczeń wykonujemy w technologii przewodowej(standardowej) i bezprzewodowej (bez potrzeby kucia ścian, układania przewodów). Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykonanych przez nas instalacji,a także serwis instalacji innych firm. Dla stałych klientów przy zamówieniu instalacji proponujemy dodatkowe rabaty. W przypadku systemów alarmowych preferujemy systemy renomowanej, polskiej firmy SATEL,ale instalujemy również alarmy innych firm, takich jak DSC, RISCO, VISONICi inne. Telewizję przemysłową instalujemy bazując na urządzeniachfirm popularnych takich jak HIKVISION, BCS, NOVUS, APER, INTROX,K2, BOSCH ,SAMSUNG, SONY. Wykonujemy także Instalacje Elektryczne – tradycyjne atakże Inteligentne Instalacje elektryczne. Posiadamy Uprawnienia SEP Zapraszamy do zapoznania się z nasząpełną ofertą wzakładce Nasze usługi. Obszar działania naszej firmy obejmuje woj. podkarpackie, lubalskie, świętokrzyskie . Wykonujemy również prace na terenie całej Polski.
Wystawiamy Faktury VAT. Osoby zainteresowane naszymi usługami serdecznie zapraszamydo współpracy. Dogodne warunki gwarancji. Baza Firm baza firm serwis alarm telewizja przemysłowa ALARM, SERWIS, montaż Systemy Alarmowe, systemy Monitorujące cctv , Instalacje Elektryczne, elektryk Instalacje Teleinformatyczne, alarmy do domu biura firmy, kamery, kamera, stalowa wola, sandomierz, tarnobrzeg , monitoring cctv rejestrator, rejestracja, rejestrowanie ,systemy sygnalizacji pożaru pożarówka ,czujnik, przeciwpożarowy, , modernizacja, monitoring sklepu, monitoring biura, zabezpieczenia, systemy zabezpieczeń, alarmowanie,powiadamianie, paradox, pyronix, bcs, rejestrator, rejestracja,nagrywanie, instalator, instalator systemów alarmowych,instalator TV przemysłowej, telewizja przemysłowa, TV przeysłowa,wykończenie mieszkania,alarmy, systemy alarmowe, instalacja systemów alarmowych,instalacje Systemówalarmowych, TV dozorowej, automatykibram, Systemów Alarmowych, konserwacjasystemów alarmowych,systemy alarmowe montaż, alarmy instalacje, alarmy do domu,alarmy domowe, alarmy montaż, systemy alarmy, centraletelefoniczne, alarmykamery, alarmy Sandomierz,Sandomierz,ALARM SERALARM SERWIS, Systemy Alarmowe, Monitorujące Instalacje Elektryczne, elektryk Instalacje Teleinformatycznealarmy do domu biura firmy kamery, kamera, opatów, Ostrowiec, świętokrzyski, Staszów, świętokrzyskie, Sandomierz, monitoring cctv rejestrator rejestracja rejestrowanie systemy sygnalizacji pożaru pożarówka czujnik przeciwpożarowy lipnik klimontów kielce dyminy bilcza łagów górno parcele daleszyce satel dsc polonalfa polon alfa Ożarów sandomierz lipsko sienno skarżysko kamienna starachowiceukładanie podłogi, modernizacja, monitoring sklepu, monitoring biura, zabezpieczenia, systemy zabezpieczeń, alarmowanie, powiadamianie, paradox, pyronix, bcs, rejestrator, rejestracja, nagrywanie, instalator, instalator systemów alarmowych, instalator TV przemysłowej, telewizja przemysłowa, TV przeysłowa ,wykończenie mieszkania , alarmy, systemy alarmowe, instalacja systemów alarmowych, instalacje Systemów alarmowych, TV dozorowa, automatyki bram, Systemów Alarmowych, konserwacja systemów alarmowych, systemy alarmowe montaż, alarmy instalacje, alarmy do domu, alarmy domowe, alarmy montaż,systemy alarmy, centrale telefoniczne, alarmy kamery, alarmy Sandomierz, Baza Firm ,ALARM, SERWIS, Systemy Alarmowe,Systemy Monitorujące, Instalacje Elektryczne, elektryk Instalacje Teleinformatyczne alarmy do domu biura firmy, kamery, kamera, firmy budowlane remontowe,

Alarm Gojców, Alarm klimontów, Alarm bogoria, Alarm Połaniec, Alarm opatów, Alarm Ostrowiec świętokrzyski, Alarm Staszów, Alarm świętokrzyskie, Alarm Sandomierz, Alarm Lipnik, Alarm Klimontów, Alarm Kielce, Alarm Bilcza, Alarm Łagów, Alarm górno, Alarm Ożarów , Alarm Sandomierz , Alarm lipsko, Alarm sienno, Alarm skarżysko kamienna, Alarm Starachowice, Alarm świętokrzyskie, Alarm swietokrzyskie, Alarm tarnobrzeg, Alarmy Gojców, Alarmy klimontów, Alarmy bogoria, Alarmy Połaniec, Alarmy opatów, Alarmy Ostrowiec świętokrzyski, Alarmy Staszów, Alarmy świętokrzyskie, Alarmy Sandomierz, Alarmy Lipnik, Alarmy Klimontów, Alarmy Kielce, Alarmy Bilcza, Alarmy Łagów, Alarmy górno, Alarmy Ożarów , Alarmy Sandomierz , Alarmy lipsko, Alarmy sienno, Alarmy skarżysko kamienna, Alarmy Starachowice, Alarmy świętokrzyskie, Alarmy swietokrzyskie, Alarmy tarnobrzeg,Telewizja przemysłowa Gojców, Telewizja przemysłowa klimontów, Telewizja przemysłowa bogoria, Telewizja przemysłowa Połaniec, Telewizja przemysłowa opatów, Telewizja przemysłowa Ostrowiec świętokrzyski, Telewizja przemysłowa Staszów, Telewizja przemysłowa świętokrzyskie, Telewizja przemysłowa Sandomierz, Telewizja przemysłowa Lipnik, Telewizja przemysłowa Klimontów, Telewizja przemysłowa Kielce,Telewizja przemysłowa Bilcza, Telewizja przemysłowa Łagów, Telewizja przemysłowa górno, Telewizja przemysłowa Ożarów , Telewizja przemysłowa Sandomierz, Telewizja przemysłowa lipsko, Telewizja przemysłowa sienno,Telewizja przemysłowa skarżysko kamienna Telewizja przemysłowa Starachowice, Telewizja przemysłowa świętokrzyskie, Telewizja przemysłowa swietokrzyskie, Telewizja przemysłowa tarnobrzeg, Telewizja przemysłowa stalowa wola, Telewizja przemysłowa nisko, alarm stalowa wola, alarmy stalowa wola, alarm nisko, alarmy nisko,kamery Gojców, kamery klimontów, kamery bogoria, kamery Połaniec, kamery opatów, kamery Ostrowiec świętokrzyski, kamery Staszów, kamery świętokrzyskie, kamery Sandomierz, kamery Lipnik, kamery Klimontów, kamery Kielce, kamery Bilcza, kamery Łagów, kamery górno, kamery Ożarów , kamery Sandomierz , kamery lipsko, kamery sienno, kamery skarżysko kamienna, kamery Starachowice, kamery świętokrzyskie, kamery swietokrzyskie, kamery tarnobrzeg, kamery stalowa wola, kamery nisko, elektryk Gojców, elektryk klimontów, elektryk bogoria, elektryk Połaniec, elektryk opatów, elektryk Ostrowiec świętokrzyski, elektryk Staszów, elektryk świętokrzyskie, elektryk Sandomierz, elektryk Lipnik, elektryk Klimontów, elektryk Kielce, elektryk Bilcza, elektrykŁagów, elektryk górno, elektryk Ożarów , elektryk Sandomierz ,elektryk lipsko, elektryk sienno, elektryk skarżysko kamienna, elektryk Starachowice, elektryk świętokrzyskie, elektryk swietokrzyskie, elektryk tarnobrzeg, elektryk stalowa wola, elektryk nisko, monitoring Gojców, monitoring klimontów, monitoring bogoria, monitoring Połaniec, monitoring opatów, monitoring Ostrowiec świętokrzyski, monitoring Staszów, monitoring świętokrzyskie, monitoring Sandomierz, monitoring Lipnik, monitoring Klimontów, monitoring Kielce, monitoring Bilcza, monitoringŁagów, monitoring górno, monitoring Ożarów , monitoring Sandomierz , monitoring lipsko, monitoring sienno, monitoring skarżysko kamienna, monitoring Starachowice, monitoring świętokrzyskie, monitoring swietokrzyskie, monitoring tarnobrzeg, monitoring stalowa wola, monitoring nisko, systemy alarmowe Gojców, systemy alarmowe klimontów, systemy alarmowe bogoria, systemy alarmowe Połaniec, systemy alarmowe opatów, systemy alarmowe Ostrowiec świętokrzyski, systemy alarmowe Staszów, systemy alarmowe świętokrzyskie, systemy alarmowe Sandomierz, systemy alarmowe Lipnik, systemy alarmowe Klimontów, systemy alarmowe Kielce, systemy alarmowe Bilcza, systemy alarmoweŁagów, systemy alarmowe górno, systemy alarmowe Ożarów , systemy alarmowe Sandomierz , systemy alarmowe lipsko, systemy alarmowe sienno, systemy alarmowe skarżysko kamienna, systemy alarmowe Starachowice, systemy alarmowe świętokrzyskie, systemy alarmowe swietokrzyskie, systemy alarmowe tarnobrzeg, systemy alarmowe stalowa wola, systemy alarmowe nisko, maszyny rolnicze Gojców, cctv Gojców, cctv klimontów, cctv bogoria, cctv Połaniec, cctv opatów, cctv Ostrowiec świętokrzyski, cctv Staszów, cctv świętokrzyskie, cctv Sandomierz, cctv Klimontów, cctv Kielce, cctv Bilcza, cctv Ożarów ,cctv Sandomierz , cctv lipsko, cctv skarżysko kamienna, cctv Starachowice, cctv świętokrzyskie, cctv swietokrzyskie, cctv tarnobrzeg, cctv stalowa wola, cctv nisko, serwis Gojców, serwis klimontów, serwis bogoria, serwis Połaniec, serwis opatów, serwis Ostrowiec świętokrzyski, serwis Staszów, serwis świętokrzyskie, serwis Sandomierz, serwis Lipnik, serwis Klimontów, serwis Kielce, serwis Bilcza, serwisŁagów, serwis górno, serwis Ożarów , serwis Sandomierz , serwis lipsko, serwis sienno, serwis skarżysko kamienna, serwis Starachowice, serwis świętokrzyskie, serwis swietokrzyskie, serwis tarnobrzeg, serwis stalowa wola, serwis nisko,alarm serwis Gojców, alarm serwis klimontów, alarm serwis bogoria, alarm serwis Połaniec, alarm serwis opatów,alarm serwis Ostrowiec świętokrzyski, alarm serwis Staszów, alarm serwis świętokrzyskie, alarm serwis Sandomierz, alarm serwis Lipnik, alarm serwis Klimontów, alarm serwis Kielce, alarm serwis Bilcza, alarm serwisŁagów, alarm serwis górno, alarm serwis Ożarów , alarm serwis Sandomierz , alarm serwis lipsko, sienno, alarm serwis skarżysko kamienna, alarm serwis Starachowice, alarm serwis świętokrzyskie, alarm serwis swietokrzyskie, alarm serwis tarnobrzeg, alarm serwis stalowa wola, alarm serwis nisko, Gojców, klimontów, bogoria, Połaniec,opatów, Ostrowiec świętokrzyski, Staszów, świętokrzyskie, Sandomierz, Lipnik, Klimontów, Kielce, Bilcza,Łagów, górno, Ożarów ,Sandomierz , lipsko, sienno, skarżysko kamienna, Starachowice, świętokrzyskie, swietokrzyskie, tarnobrzeg, stalowa wola, nisko monitoring cctv rejestrator rejestracja rejestrowanie systemy sygnalizacji pożaru pożarówka czujnik przeciwpożarowy lipnik klimontów kielce dyminy bilcza łagów górno parcele daleszyce satel dsc polonalfa polon alfaukładanie podłogi, modernizacja, monitoring sklepu, monitoring biura, zabezpieczenia, systemy zabezpieczeń, alarmowanie, powiadamianie, paradox, pyronix, bcs, rejestrator, rejestracja, nagrywanie, instalator, instalator systemów alarmowych, instalator TV przemysłowej, telewizja przemysłowa, TV przeysłowa , wykończenie mieszkania , alarmy, systemy alarmowe, instalacja systemów alarmowych, instalacje Systemów alarmowych,TV dozorowej, automatyki bram, Systemów Alarmowych, konserwacja systemów alarmowych, systemy alarmowe montaż, alarmy instalacje, alarmy do domu, alarmy domowe, alarmy montaż, systemy alarmy, centrale telefoniczne, alarmy kamery, alarmy Sandomierz, Sandomierz, ALARM SERWIS,Systemy Alarmowe,Monitorujące,Instalacje Elektryczne,elektryk,alarmy,domu,biura,firmy,kamery,kamera,inteligentny dom, automatyka domowa,monitoringIP,Kamery,IP,megapikselowe,megapixelowe,opatów,Ostrowiec,świętokrzyski,Staszów,świętokrzyskie,Sandomierz,ożarów,monitoring,cctv,rejestrator,rejestracja,systemy,sygnalizacji,pożaru,pożarówka,czujnik lipnik,klimontów, kielce,dyminy, bilcza, Stalowa wola,nisko,satel,dsc,integra,ca5,ca10,versa,lipsko,sienno,skarżysko kamienna, starachowice, modernizacja, monitoring sklepu, monitoring, biura, zabezpieczenia,systemy zabezpieczeń, alarmowanie, powiadamianie, paradox,pyronix,bcs, rejestrator, rejestracja, nagrywanie, instalator, systemów alarmowych, TV przemysłowej,telewizja przemysłowa,TV przemysłowa,świętokrzyskie,tarnobrzeg,alarmy,systemy alarmowe,instalacja,TV dozorowej, automatyki bram, Systemów Alarmowych,konserwacja,montaż,alarmy instalacje,alarmy domowe,alarmy montaż,systemy,alarmy,kamery,inteligentne instalacje,Systemy alarmowe instalacja.

alarmy opatów,

alarmy annopol,

alarmy staszów,

alarmy busko zdrój,

alarmy połaniec,

alarmy iłża,

alarmy zwoleń,

alarmy ropczyce,

alarmy kolbuszowa,

alarmy przeworsk,

alarmy kamień,

alarmy krasnystaw,

alarmy tomaszów lubelski,

alarmy jarosław,

alarmy radymno ,

alarmy lipsko,

alarmy opole lubelskie,

alarmy kolbuszowa,

alarmy przemyśl,

alarmy zamość ,

alarmy chełm,

alarmy stalowa wola,

alarmy tarnobrzeg,

alarmy sandomierz,

alarmy leżajsk,

alarmy łańcut,

alarmy biłgoraj,

alarmy kraśnik,

alarmy janów lubelski,

alarmy nowa dęba,

alarmy rzeszów,

alarmy zamość,

alarmy przemyśl,

alarmy ostrowiec świętokrzyski,

alarmy Starachowice,

alarmy mielec,

alarmy nisko,

alarmy radom,

alarmy Kielce,

alarmy Lublin,

alarmy tarnów,

alarmy dębica,

alarmy puławy,

alarmy rudnik nad sanem,

alarmy ulanów,

alarmy nowa sarzyna,

alarmy kraśnik,

alarmy modliborzyce,

alarmy zaklików,

alarmy jeżowe,

alarmy sokołów małopolski,

monitoring cctv opatów,

monitoring cctv annopol,

monitoring cctv staszów,

monitoring cctv busko zdrój,

monitoring cctv połaniec,

monitoring cctv iłża,

monitoring cctv zwoleń,

monitoring cctv ropczyce,

monitoring cctv kolbuszowa,

monitoring cctv przeworsk,

monitoring cctv kamień,

monitoring cctv krasnystaw,

monitoring cctv tomaszów lubelski,

monitoring cctv jarosław,

monitoring cctv radymno ,

monitoring cctv lipsko,

monitoring cctv opole lubelskie,

monitoring cctv kolbuszowa,

monitoring cctv przemyśl,

monitoring cctv zamość ,

monitoring cctv chełm,

monitoring cctv stalowa wola,

monitoring cctv tarnobrzeg,

monitoring cctv sandomierz,

monitoring cctv leżajsk,

monitoring cctv łańcut,

monitoring cctv biłgoraj,

monitoring cctv kraśnik,

monitoring cctv janów lubelski,

monitoring cctv nowa dęba,

monitoring cctv rzeszów,

monitoring cctv zamość,

monitoring cctv przemyśl,

monitoring cctv ostrowiec świętokrzyski,

monitoring cctv Starachowice,

monitoring cctv mielec,

monitoring cctv nisko,

monitoring cctv radom,

monitoring cctv Kielce,

monitoring cctv Lublin,

monitoring cctv tarnów,

monitoring cctv dębica,

monitoring cctv puławy,

monitoring cctv rudnik nad sanem,

monitoring cctv ulanów,

monitoring cctv nowa sarzyna,

monitoring cctv kraśnik,

monitoring cctv modliborzyce,

monitoring cctv zaklików,

monitoring cctv jeżowe,

monitoring cctv sokołów małopolski,

usługi informatyczne opatów,

usługi informatyczne annopol,

usługi informatyczne staszów,

usługi informatyczne busko zdrój,

usługi informatyczne połaniec,

usługi informatyczne iłża,

usługi informatyczne zwoleń,

usługi informatyczne ropczyce,

usługi informatyczne kolbuszowa,

usługi informatyczne przeworsk,

usługi informatyczne kamień,

usługi informatyczne krasnystaw,

usługi informatyczne tomaszów lubelski,

usługi informatyczne jarosław,

usługi informatyczne radymno ,

usługi informatyczne lipsko,

usługi informatyczne opole lubelskie,

usługi informatyczne kolbuszowa,

usługi informatyczne przemyśl,

usługi informatyczne zamość ,

usługi informatyczne chełm,

usługi informatyczne stalowa wola,

usługi informatyczne tarnobrzeg,

usługi informatyczne sandomierz,

usługi informatyczne leżajsk,

usługi informatyczne łańcut,

usługi informatyczne biłgoraj,

usługi informatyczne kraśnik,

usługi informatyczne janów lubelski,

usługi informatyczne nowa dęba,

usługi informatyczne rzeszów,

usługi informatyczne zamość,

usługi informatyczne przemyśl,

usługi informatyczne ostrowiec świętokrzyski,

usługi informatyczne Starachowice,

usługi informatyczne mielec,

usługi informatyczne nisko,

usługi informatyczne radom,

usługi informatyczne Kielce,

usługi informatyczne Lublin,

usługi informatyczne tarnów,

usługi informatyczne dębica,

usługi informatyczne puławy,

usługi informatyczne rudnik nad sanem,

usługi informatyczne ulanów,

usługi informatyczne nowa sarzyna,

usługi informatyczne kraśnik,

usługi informatyczne modliborzyce,

usługi informatyczne zaklików,

usługi informatyczne jeżowe,

usługi informatyczne sokołów małopolski,