Lokalizacja firmy

Lokalizacja firmy INFOMECH nie jest przypadkowa. Dzięki temu, że biuro, serwis i sklep firmowy znajdują się w Stalowej Woli, naszą ofertę możemy zadedykować zarówno mieszkańcom województwa podkarpackiego jak i mieszkańcom Małopolski czy Lubelszczyzny. Nie robimy problemów, jeśli ktoś chce zamówić wykonanie instalacji alarmowej, podłączyć domową automatykę czy zbudować system monitoringu w sklepie, domu czy przedszkolu, a nie jest mieszkańcem Stalowej Woli czy Podkarpacia. Jeśli mieszkasz w regionie, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów inwestycji, przyjedziemy do Ciebie i zajmiemy się wykonaniem, modernizacją lub naprawą dowolnego rodzaju instalacji elektrycznej lub teletechnicznej. Oczywiście zajmujemy się także kompleksową obsługą informatyczną firm i świadczeniem usług informatycznych na rzecz osób prywatnych. Jeśli zatem masz problem z komputerem, chcesz stworzyć firmową sieć komputerową lub wdrożyć w swojej firmie nowoczesne oprogramowanie klasy ERP, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Poza tym prowadzimy serwis sprzętu elektronicznego. Jeśli masz zatem jakiś problem z laptopem, drukarką czy innym urządzeniem elektronicznym, przyjdź do naszego serwisu, a my postaramy się pomóc.

Mój lokal znajduje się na ulicy Okulickiego w Stalowaj Woli. Około 50 metrów za wiaduktem ( na mapie jest to ulica Komisji Edukacji Narodowej - trasa 871 ) jadąc w stronę Rozwadowa. Na przeciwko, po drugiej stronie ulicy jest stacja paliw STATOIL a tuż obok stacji supermarket BIEDRONKA. Sąsiadujemy z barem-restauracją A&J [ajot] ... to duży przeszklony budynek na końcu ciągu budynków wzdłuż ulicy, na rogu przy zjeździe z ronda, w pobliżu budynku ZBR.

Jeśli jedziemy od strony Hali Targowej mijamy wiadukt ( na mapie jest to ulica Komisji Edukacji Narodowej ), następnie pizzerię Biesiadowo i patrząc w lewą stronę widzimy po około 50 metrach firmę INFOMECH, sąsiadującą przez ścianę z przeszkloną, piętrową restauracją A&J [ajot].

To miejsce mojej działalności.

Sklep, Biuro i Serwis.

Zapraszam !

Adres

ul. ,
,

Kontakt

Tel: +
Kom: 660 509 155
E-mail: biuro@infomech.pl

Formularz kontaktowy

[recaptcha]