Monitoring Kościoła – Monitoring jeżowe, monitoring kamień, monitoring zaklików

Monitoring Kościoła - Monitoring jeżowe, monitoring kamień, monitoring zaklików

Monitoring Kościoła - Monitoring jeżowe, monitoring kamień, monitoring zaklików

Monitoring Kościoła - Monitoring jeżowe, monitoring kamień, monitoring zaklików

Monitoring Kościoła - Monitoring jeżowe, monitoring kamień, monitoring zaklików

Obszar działalności

Możemy pochwalić się już blisko 10-letnią historią działalności i obsługą setek klientów głównie z obszaru południowo-wschodniej Polski. Naszą ofertę dedykujemy przede wszystkim mieszkańcom województwa podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. Oczywiście pozostajemy otwarci na potrzeby klientów z innych zakątków Polski. Siedzibą firmy jest Stalowa Wola. Tutaj znajdziesz nasze biuro, zakład i sklep.

 

Bezpłatna wycena i konfiguracja!

Wybierając Infomech, możesz liczyć na kompleksową ofertę, obejmującą pomoc w wyborze rozwiązań idealnie dopasowanych do Twoich szczególnych potrzeb. Oferujemy darmową wycenę budowy systemu monitoringu każdego typu dla takich obiektów jak: dom jednorodzinny, mieszkanie, sklep, magazyn, warsztat, zakład produkcyjny, lokal usługowy czy kościół. Zajmujemy się również instalacją systemów monitoringu na potrzeby osiedli mieszkaniowy, parkingów, skwerów czy terenów rekreacyjnych. Wycena i konfiguracja systemu monitoringu dostosowanego do Państwa oczekiwań i potrzeb jest zawsze bezpłatna!

 

Kompleksowe usługi

Jeśli zdecydujecie się Państwo na naszą ofertę, zapewniamy kompleksowe usługi związane z wykonaniem niezbędnej infrastruktury teletechnicznej i elektrycznej, a także z instalacją samego monitoringu oraz jego prawidłową konfiguracją. Co ważne, możemy rozbudować system monitoringu o dodatkowe rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo użytkowania danego obiektu. Instalujemy alarmy, domofony, różne rodzaje detektorów (detektor czadu, dymu, zalania), a następnie wszystkie tego typu urządzenia łączymy w jedną, spójnie działającą całość – dla większej wygody i bezpieczeństwa użytkowników danego obiektu.

 

Najlepszej jakości sprzęt

Korzystając z naszej oferty, otrzymują Państwo dostęp do najlepszej jakości sprzętu przeznaczonego do budowy systemów nadzoru wizyjnego. Zapewniamy atrakcyjne ceny na kamery, rejestratory, centrale alarmowe, domofony, wideodomofony, detektory i wiele innych urządzeń znanych producentów, w tym na przetestowany przez nas sprzęt Hikvision czy Dahua – zapewniamy 3-letnią gwarancję na urządzenia wykorzystywane do budowy systemów monitoringu.

 

Obsługa informatyczna i serwis sprzętu

Oferujemy możliwość integracji wielu urządzeń automatyki domowej w spójnie działający system. Spajamy ze sobą różne systemy monitoringu. Łączymy monitoring z systemami alarmowymi, z urządzeniami kontroli dostępu czy różnego rodzaju detektorami (detektory zalania, dymu, czadu, ruchu). Zajmujemy się budową i konfiguracją sieci komputerowych, a także realizacją różnego rodzaju usług informatycznych. Oczywiście prowadzimy również serwis urządzeń wykorzystywanych w monitoringu, w systemach alarmowych, a także serwis komputerów i sprzętu z zakresu automatyki domowej.