Dlaczego warto kupić komputer poleasingowy w firmie Infomech?

Mimo bardzo korzystnych cen, dla wielu osób kupowanie używanego sprzętu to jak decydowanie się na przysłowiowego kota w worku. Ocenienie, czy urządzenie nie jest uszkodzone, nie zawsze jest możliwe na pierwszy rzut oka, często również jego sprawność pozostawia wiele do życzenia. Nie zawsze jednak tańsze i używane musi od razu oznaczać gorsze. W firmie Infomech doskonale zdajemy sobie sprawę z obaw towarzyszących tego typu zakupom, dlatego komputery poleasingowe z naszej oferty są dokładnie sprawdzane, zanim trafią do sprzedaży. Dzięki drobiazgowym testom mamy gwarancję, że w ręce naszych klientów oddajemy wyłącznie sprzęty solidne, które posłużą jeszcze przez wiele lat.

Wszystkie dostępne modele znajdą Państwo w naszym punkcie stacjonarnym w Stalowej Woli, przy ulicy Okulickiego 95. Komputery pochodzą od renomowanych producentów, między innymi HP, Dell, Lenovo, IBM oraz Fujitsu. Wśród naszych propozycji znalazły się zarówno urządzenia stacjonarne jak i laptopy, które świetnie sprawdzą się w pracy biurowej i przypadną do gustu zapalonym graczom. Dokładamy wszelkich starań, aby sprzęt prezentował się nienagannie nie tylko pod względem parametrów, ale również wizualnie. Każdy zakup objęty jest na miejscu dwuletnią gwarancją, w ramach której, w razie jakichkolwiek problemów, zajmiemy się usunięciem usterki.

Osobom, którym na co dzień niepotrzebny jest komputer najnowszej generacji, nasza oferta pozwoli cieszyć się w dobrej cenie produktami najbardziej doświadczonych marek. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają zastępczego sprzętu – urządzenia sprzedawane są z oryginalnym oprogramowaniem Windows, dzięki czemu od ręki gotowe są do działania. Poleasingowe komputery wykorzystać można również do stworzenia domowej lub firmowej sieci LAN.

W naszej ofercie urządzeń używanych znalazły się również drukarki, monitory oraz serwery