Monitoring Piekarni PSS Stalowa Wola Kontrola dostępu Automatyka bramy Modernizacja Sieci LAN monitoring sandomierz

Monitoring Piekarni PSS Stalowa Wola Kontrola dostępu Automatyka bramy Modernizacja Sieci LAN monitoring sandomierz

Monitoring Piekarni PSS Stalowa Wola. Kontrola dostępu. Automatyka bramy. Modernizacja Sieci LAN. Instalacja oświetlania LED na całym budynku

Wygraliśmy konkurs ofert na kompleksową modernizację systemów zabezpieczeń w piekarni PSS Stalowa Wola.

W skład tego zadania wchodzi :

- Monitoring wizyjny CCTV
- Oświetlenie LED busybku
- Automatyka bramy
- Modernizacja sieci LAN

Kompleksowa usługa na instalację to system , który sprawdza się we wdrożeniach teleinformatycznych i teletechnicznych.

#monitoringhikvision
#siecikomputerowe
#kontroladostępu
#monitoringfirmy
#automatykabramy

#infomech

Udane pełne wdrożenie elektronstalacyjne oraz teletechniczne.

owierzchnie sklepowe wymagają wielu skoordynowanych działań jednocześnie, aby w pełni zabezpieczyć całą swoją przestrzeń. Dlatego właściciele sklepów, marketów, przeróżnych firm czy centrów handlowych decydują się na instalację telewizji przemysłowej. Takie rozwiązanie pozwala bowiem na pełną kontrolę nad kamerami, a co za tym idzie i całym obiektem.

Telewizja przemysłowa to przede wszystkim system, który ma umożliwić rejestrowanie obrazu z danego miejsca. Budowa całej instalacji jest dobrze przemyślana, podstawą jej są rejestratory i kamery. Urządzenia przekazują obraz z monitorowanej powierzchni do rejestratora lub centrum monitorowania, gdzie odpowiedni pracownik lub osoba upoważniona przegląda obraz przesyłany z kamer. Warto zauważyć, że osoba kontrolująca pracę monitoringu ma także dostęp do kontrolera, który pozwala na manewrowanie każdą z kamer tak, aby uzyskać interesujący czy niepokojący obraz na monitorze. Dzięki takim kamerom, można także śledzić podejrzane osoby na terenie sklepu.

W przeszłości system działał za pośrednictwem kabli, jednak dziś możliwe jest sterowanie urządzeniami i przesyłanie obrazu za pośrednictwem fal radiowych lub połączenia internetowego, jeśli korzystamy z kamer IP. Warto zauważyć, że dzisiejsze systemy CCTV są niezwykle zaawansowane, a przy tym istnieje dość duża różnorodność w przypadku wykorzystywanego sprzętu.

Najbardziej zaawansowane kamery umożliwiają korzystanie z trybu kolorowego lub monochromatycznego. Najlepszym jest jednak system kolorowy, który umożliwia pełną identyfikację ewentualnego zagrożenia. Większość kamer przy wykorzystaniu lamp podczerwieni poradzi sobie również z rejestracją materiału w słabo oświetlonych lub ciemnych miejscach. Możliwe jest także identyfikowanie twarzy, znaków czy towarów.

Najważniejszą możliwością ówczesnych systemów CCTV jest fakt, że dzięki coraz szybszemu transferowi danych internetowych możliwy jest szybki przesył obrazu nie tylko do centrum monitorowania, ale również do osób upoważnionych, które dzięki temu otrzymują sposobność zarówno podglądu, jak i sterowania całym system zdalnie z smartfona, tabletu czy komputera.

Dziś, kiedy na każdym kroku śledzą nas kamery, nie dziwi już fakt, że w dużych skupiskach, gdzie każdego dnia przewijają się tysiące ludzi, właściciele dbają o to, aby kontrolować przepływ ludności dzięki odpowiednim środkom, a przy tym zapobiegać ewentualnym problemom. Inwestycja w telewizję przemysłową w sklepie, potrafi się bardzo szybko zwrócić dzięki większej kontroli nad personelem, monitorowaniem dostaw towarów oraz samych klientów odwiedzających nasz sklep.