Wykonaliśmy monitoring w Nadleśnictwie Gościeradów monitoring kraśnik monitoring janów lubelski

Wykonaliśmy monitoring w Nadleśnictwie Gościeradów monitoring kraśnik monitoring janów lubelski

Dlaczego warto instalować monitoring?

telewizja przemysłowa kraśnik
System monitoringu zmniejsza ryzyko aktów wandalizmu oraz przestępstw o 80%.
montaż monitorinngu kraśnik
Skutecznie odstrasza chuliganów, złodziei oraz osoby niepowołane. Kontrolujesz dostawców, ekipy porządkowe czy serwisowe.
dobry monitoring kraśnik
Masz zdalny nadzór nad obiektem, firmą czy pracownikami. Poprawie ulega poziom obsługi i zadowolenia klientów.
monitoirng cctv ip kraśnik
Oszczędności nawet do kilkuset tysięcy złotych rocznie dzięki zmniejszeniu liczby dewastacji mienia, elewacji, wind, drzwi, parkingów czy pojazdów.
instalacje telewizji przemysłowej janów lubelski
Budynki wyposażone w system monitoring zyskują dzięki preferencyjnym stawkom ubezpieczeniowym oraz dodatkowym zniżkom.
Wzrasta czystości wewnątrz oraz wokół budynków. Ogródki, kwiaty, zieleń są bardziej szanowane.

#infomech
#hikvisiom
#monitoring

www.infomech.pl

Wykonaliśmy monitoring w Nadleśnictwie Gościeradów monitoring kraśnik monitoring janów lubelski

Wykonaliśmy monitoring w Nadleśnictwie Gościeradów monitoring kraśnik monitoring janów lubelski

 

esteśmy firmą nową, ale każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie w instalacjach systemów monitoringu, kamer przemysłowych, systemach zabezpieczeń czy obsłudze informatycznej. Dzięki całej zgromadzonej wiedzy i doświadczeniu dostarczamy dla naszych Klientów usługi najwyższej jakości. Niezależnie od tego czy obiekt jest nowy, wypełniony towarem, pracują w nim ludzie czy maszyny, miejsca montażu kamer są wysoko położone lub trudno dostępne, szybko, sprawnie i profesjonalnie przeprowadzimy proces instalacji monitoringu wizyjnego i telewizji przemysłowej, tak byś był/-a w pełni zadowolony/-a z jej efektu.

Zawsze otwarci na wszystkie Twoje pomysły – nawet te najbardziej wymagające – chętnie podejmiemy się każdego wyzwania, abyś po zakończonej realizacji mógł pracę z nami ocenić jak najlepiej.O najwyższą jakość realizowanych dla Ciebie projektów monitoringu wizyjnego oraz telewizji przemysłowej dba zgramy zespół profesjonalistów. Już od Twojego pierwszego kontaktu z nami zostanie Ci przydzielony projekt menadżer, który przygotuje specjalnie dla Ciebie ofertę i wycenę, a na etapie realizacji będzie nadzorował wszystkie prace i zadba o Twoje pełne zadowolenie.

  Dlaczego właśnie my?

  • Jesteśmy uczciwi, a słowo jest dla nas droższe od pieniędzy, szanujemy naszych Klientów,
  • Jesteśmy profesjonalni, a projekty realizujemy kompleksowo,
  • Jesteśmy doświadczeni, doradzamy naszym Klientom najbardziej optymalne rozwiązania pod względem technologicznym oraz kosztowym.

Prowadzimy zlecenia kompleksowo od przygotowania projektu systemu monitoringu po serwis, oszczędzając Twój cenny czas. Naszą domeną jest efektywność, także w przypadku trudnych i nietypowych wyzwań. Na wszystkie nasze realizacje udzielimy Ci minimum 2-letniej gwarancji. Dbamy o Twój spokój,stosując wysokiej jakości urządzenia i najnowsze technologie, które oferują najwyższą gwarancję bezpieczeństwa.

W momencie rozpoczęcia współpracy stajesz się dla nas najważniejszy, bez względu na to czy reprezentujesz dużego developera, galerię handlową, sieć banków, sieć handlową, pojedynczy sklep, magazyn, restaurację czy mikro firmę. Dbamy o to, abyś po zrealizowanym zleceniu wystawił nam jak najlepsze referencje i chciał współpracę z nami polecać swoim znajomym i klientom.