Informatyka

Zakres prac wykonywanych przez naszą firmę, obejmuje między innymi kompleksowe usługi informatyczne. Są one skierowane zarówno do osób prywatnych - serwis komputerowy w tym naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych - ale przede wszystkim do firm i wszelkiego rodzaju instytucji.

Naszym Klientom oferujemy stworzenie i zabezpieczenie domowej sieci LAN oraz wgrywanie oprogramowania komputerowego. Odpowiednio zabezpieczona i skonfigurowana domowa sieć LAN, zapewnia nie tylko komfort korzystania z Internetu, ale także chroni instalację przed przepięciami.

Z kolei zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom proponujemy takie usługi, jak konfiguracja serwerów i połączeń internetowych. Przyjmujemy zlecenia obejmujące tworzenie stron internetowych i zarządzanie serwerami firmowymi.

Nasze usługi informatyczne mogą obejmować także sprawdzanie sprzętu w celu wyeliminowania obecności szkodliwego oprogramowania oraz instalację systemu ochrony danych. Dodatkowo podejmujemy się również takich prac jak integracja systemów informatycznych, fiskalnych oraz SSWiN i CCTV - czyli systemów sygnalizacji włamania i napadu oraz systemów telewizji przemysłowej.

Dążymy do tego, aby usługi informatyczne świadczone przez naszą firmę w 100% odpowiadały potrzebom naszych Klientów. Prowadzimy także stacjonarny sklep komputerowy w Stalowej Woli, gdzie zajmujemy się również serwisem i naprawą komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Mamy nadzieję, że z naszego doświadczenia będzie mogło skorzystać jak najwięcej osób.