FOTOWOLTAIKA

fotowoltaika

Fotowoltaika

Energię elektryczną można czerpać z różnych źródeł. Jednym z ekologicznych źródeł takiej energii jest słońce, a dziedziną odpowiadającą za przetwarzanie promieni słonecznych w energię elektryczną jest fotowoltaika. Nasza firma oferuje możliwość montażu paneli słonecznych na dachach budynków, a także wykonania instalacji elektrycznej, która pozwoli na magazynowanie i dystrybucję zebranej w ciągu dnia energii i jej wykorzystanie w gospodarstwie domowym. Choć panele słoneczne mają ograniczoną wydajność elektryczną to jednak nawet niewielka instalacja fotowoltaiczna jest w stanie wygenerować wystarczając ilość energii do podgrzania wody na potrzeby gospodarstwa domowego lub małej firmy. Jeśli chcesz być eko, dysponujesz miejscem do montażu paneli słonecznych i zależy Ci na zmniejszeniu rachunków za prąd, inwestycja w instalację fotowoltaiczną jest rzeczą wartą głębszego zastanowienia. My pomożemy w przygotowaniu projektu takiej instalacji, wyborze urządzeń odpowiadających Twoim potrzebom, a także w montażu paneli, ich podłączeniu do zbiorczej instalacji elektrycznej, okresowej konserwacji i ewentualnych usługach serwisowych, jeśli zajdzie taka konieczność.

Ekologiczne rozwiązania w dziedzinie energetyki, w tym fotowoltaika, to przyszłość polskiej branży energetycznej. To także większe oszczędności oraz szansa na dodatkowy zysk dla małych przedsiębiorstw, a także dla użytkowników prywatnych. Jeśli szukają Państwo skutecznego sposobu na ograniczenie kosztów poboru energii elektrycznej, zachęcamy do skorzystania z oferty zakupu nowoczesnych urządzeń fotowoltaicznych oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo. W naszej firmie kupią Państwo szereg produktów z obszaru fotowoltaika, dzięki którym w prosty sposób można stworzyć własną mini elektrownię i wyprodukować tani EkoPrąd. Dodatkowo, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym, oferowane przez nas urządzenia stają się bardziej wydajne w działaniu, a tym samym przynoszą większe korzyści ich przyszłym użytkownikom. Firma zapewnia pomoc przy projektowaniu instalacji, a także jej zaprogramowaniu.

Czysta, tania i powszechnie dostępna energia słoneczna to doskonały sposób na obniżenie kosztów działania firmy lub zmniejszenie rachunków za prąd, w przypadku użytkowników prywatnych. W naszej firmie znajdą Państwo różnego rodzaju urządzenia pozwalające na budowę wydajnych systemów solarnych. Są to nie tylko same ogniwa fotowoltaiczne, ale także cały osprzęt niezbędny do wykonania odpowiedniej instalacji elektrycznej oraz specjalistyczne urządzenia sterujące. Dzięki naszej pomocy, energia słoneczna może być użyta również dla Państwa potrzeb. Wystarczy zaprojektować, zbudować, a następnie zaprogramować odpowiedni układ fotowoltaiczny, w czym chętnie Państwu pomożemy. Choć ceny kompletnych systemów solarnych wydają się znaczne, to jednak efektywność ich działania, a także żywotność zapewnia szybki czas zwrotu tego typu inwestycji.

Poglądowy schemat działania instalacji solarnej:

foto5

foto4


BUDOWA PANELU FOTOWOLTAICZNEGO

darmowa_energia__1_


Przykłady zastosowania paneli fotowoltaicznych:

Fotowoltaika

Fotowoltaika

foto2 foto3

 www.infomech24.pl