Elektryka

Wpływa nie tylko na wygodę korzystania z budynku, ale również na jego bezpieczeństwo. Dlatego projektowanie i montaż instalacji elektrycznej powinien być odpowiednio przemyślamy i wykonany przez profesjonalistów.

Mamy doświadczenie w tego typu usługach, obejmujących takie prace jak wspomniany montaż oraz wymiana instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, przemysłowych bądź usługowych. Nasza firma to profesjonalny serwis elektryczny, który oferuje Klientom także inteligentne instalacje, połączone z całą automatyką zastosowaną w budynku - w skład której wchodzi np. oświetlenie, system alarmowy, ogrzewanie czy klimatyzacja.

Do naszych usług należą także konserwacja i pomiary instalacji elektrycznej oraz ocena ich stanu technicznego. Wykonujemy głównie pomiary oświetlenia - sprawdzamy jego natężenie czy pobór mocy. Zajmujemy się również podłączaniem kuchenek, płyt indukcyjnych, piekarników i podgrzewaczy wody.

Podążając za potrzebami Klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o projektowanie systemów wentylacji wraz z ich montażem i konserwacją. Proponujemy klimatyzacje domowe w formie urządzeń stacjonarnych bądź klimatyzatorów przenośnych. W asortymencie naszej firmy znajdują się także ogniwa fotowoltaiczne oraz osprzęt niezbędny do ich montażu i sterowania.

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, a także doświadczenie zdobyte przez lata prowadzonej działalności oraz pomagamy w załatwieniu wymaganych formalności. Klientom gwarantujemy naszą terminowość i skrupulatne podejście do każdego zlecenia.