Elektroinstalacje w INFOMECH

Pierwsze próby elektryfikacji, czyli doprowadzenia prądu elektrycznego do odbiorców, podjęto w roku 1882, krótko po tym, jak Thomas Edison zbudował pierwszą elektrownię, Prawie 150 lat później trudno jest nam wyobrazić sobie bez zasilania funkcjonowanie jakiegokolwiek lokalu usługowego, przemysłowego czy nawet mieszkania. Posiadanie w budynku sprawnej i nowoczesnej instalacji będzie nie tylko szansą na zmniejszenie rachunków, ale również zminimalizuje ryzyko awarii i konieczności spędzanie czasu przy świecach.

Tworzenie instalacji elektrycznych i teletechnicznych jest jednym z podstawowych obszarów działalności naszej firmy. Zajmujemy się zarówno tworzeniem sieci i przyłączy w nowo powstałych budynkach jak i modernizacją tych już istniejących. Przygotowujemy okablowanie pod monitoring i alarmy, zarówno dla prywatnych mieszkań jak i firm. Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi były kompleksowe: nie tylko zajmujemy się techniczną stroną każdej realizacji, ale również oferujemy klientom możliwość zakupu wysokiej jakości osprzętu i akcesoriów. Dokonujemy również pomiarów elektrycznych, natężenia oświetlenia oraz przeglądów urządzeń odgromowych, wystawiamy także oświadczenia o ich stanie. Z każdej wizyty sporządzany jest profesjonalny protokół, w którym wyszczególnione zostają wszystkie przeprowadzone prace i naprawy. Najlepszym certyfikatem naszych usług są uprawnienia nadane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

Dbamy nie tylko o najwyższą jakość naszych realizacji, ale także chcemy zapewnić naszym klientom bezproblemowe korzystanie z naszych usług, dlatego funkcjonujemy również jako całodobowe pogotowie elektryczne. Wszelkie problemy związane z uszkodzeniem przewodów lub przepalonymi bezpiecznikami zgłaszać można na naszej infolinii – rozwiążemy je najszybciej jak się da.

W tak istotnym temacie jakim jest stworzenie wydajnej i funkcjonalnej sieci elektrycznej należy oczekiwać profesjonalizmu i kompleksowych działań. Decydując się na powierzenie tego zadania naszej firmie zyskują Państwo wsparcie na każdym etapie realizacji, oraz zabezpieczenie przyszłego użytkowania.