Dlaczego warto zamówić monitoring w firmie Infomech?

 
Śpisz spokojniej, kiedy masz pewność, że na teren Twojej posesji nie wtargnie żaden nieproszony gość.

Włamywacza często odstrasza już sam znak informujący o obecności monitoringu, jednak nagranie z kamer może stanowić dla policji dodatkowy dowód i pomóc w ujęciu sprawcy.

Tego typu zabezpieczenie sprawdzi się jednak nie tylko w domach jednorodzinnych i blokach. W systemy monitorujące wyposażona jest obecnie większość sklepów i marketów, biur oraz zakładów pracy. Nie tylko zwiększa to poczucie bezpieczeństwa osób przebywających w danym lokalu, ale także pozwala na większą kontrolę nad pracownikami i motywuje do rzetelnego wykonywania swoich obowiązków.

Klienci, którzy zdecydują się na monitoring oferowany przez naszą firmę, mogą wybrać jedną spośród dwóch dostępnych opcji: monitoring cyfrowy lub wersję Turbo HD, która odznacza się wyższą jakością rejestrowanego obrazu. Każdą realizację, której się podejmujemy, poprzedza szczegółowa analiza dotycząca optymalnego rozmieszczenia kamer.

W czasie prezentacji nasi klienci sami mogą poznać możliwości urządzeń, które stanowić będą elementy systemu monitorującego w budynkach. Instalacji dokonuje zespół doświadczonych techników i monterów, dzięki czemu przebiega ona sprawnie i nie zakłóca funkcjonowania lokalu.

Sztandarową marką, której produkty wykorzystujemy w trakcie zakładania systemów jest HIKVISION, korzystamy jednak również ze sprzętu innych renomowanych producentów.
Na jego bezawaryjną pracę dajemy nawet do trzech lat gwarancji.

Obraz, który zostanie zarejestrowany przez urządzenia trafia bezpośrednio na nasze serwery, gdzie zostaje odpowiednio zabezpieczony i pozostaje do dyspozycji klienta. Długi okres archiwizacji pozwala na prześledzenie nagrań nawet sprzed kilku miesięcy.

Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Mimo, iż bezpieczeństwo jest bezcenną wartością, udowadniamy, że polepszenie ochrony domu czy siedziby firmy wcale nie musi wiązać się z dużymi nakładami finansowymi.