Co Może stworzyć dla Państwa biuro projektowe Infomech?

Warunkiem szybkiego i sprawnego montażu dowolnej instalacji jest dla naszej firmy skrupulatnie przygotowany projekt. Niezależnie od tego, czy chodzi o system monitoringu lub alarmu, sieć komputerową czy zabezpieczenia przeciwpożarowe, każdą realizację przygotowujemy o skonstruowany w oparciu o indywidualne potrzeby każdego klienta plan. Pozwala nam to nie tylko dokładnie poznać specyfikę obiektu, ale też dobrać sprzęt aktywny i pasywny, który najlepiej wywiąże się z postawionego przed nim zadania.

Biuro projektowe firmy Infomech specjalizuje się w instalacjach elektrycznych, elektrotechnicznych i telekomunikacyjnych dla wielu branż. Stworzone według naszych wytycznych realizacje spotkać można w wielu placówkach handlowych, medycznych i przemysłowych. Mamy również doświadczenie we współpracy z hotelami, obiektami sportowymi rekreacyjnymi, na naszym koncie znajdują się także z powodzeniem wykonane projekty infrastruktury drogowej i ulicznej.

Domeną naszego biura projektowego są instalacje, które mają usprawniać funkcjonowanie budynków, umożliwiać przebywającym w nich osobom swobodną pracę, a także gwarantować ich bezpieczeństwo. Specjalizujemy się między innymi w sieciach elektroenergetycznych niskich i średnich napięć, dedykowanych obiektom liniowym i kubaturowym, systemach ochrony pożarowej oraz detekcji gazów, a także zabezpieczeniach przed niepożądanym dostępem, takich jak monitoring, sygnalizacja włamania i napadu, KD oraz wideodomofony. Tworzymy również instalacje usprawniające łączność wewnątrz firmy (telefonia i sieci strukturalne LAN), umożliwiające prezentacje audiowizualne oraz systemy centralnego pomiaru mediów oraz rozwiązania dedykowane inteligentnym budynkom.

Korzystając z usług naszego biura zyskują Państwo nie tylko gwarancję profesjonalnie wykonanego projektu, ale również kompleksowe wsparcie powykonawcze. Zakres naszych usług obejmuje również rzeczoznawstwo budowlane, kontrole techniczne oraz nadzory inwestorskie.